Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (5457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: catcat111 , haklısın toprAAm , BVBLİFE , BVBLİFE Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 19 Misafir - 21 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
180.852
Cevap
1.521
Favori
9.826.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 54555456545754585459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gizala yeni gamepad'leri ön siparişe açmış beyaz kol ile biraz fiyat farkları var,lazım olan arkadaşlar bakabilir

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Beyler ps4 ten ps5 geçtim. Ps5 ten kart bilgilerimi değiştirsem veya silsem ps4 ten de silinir mi?

• Benim dualsense şarjı 1-2 saat zor dayanmaya başladı, sürekli kablo takılı kullanıyorum şu ara. Garantiye vermeyi planlıyorum dualsenseyi.

• hakanekti H kullanıcısına yanıt
    Kart bilgileri hesabıniza bağlıdır. Ps4 den hesabinizi kalditirsaniz yeterli olur.
    Ps4 u elden çıkaracaksaniz varsa yedeklerinizi alıp tamamen sıfırlamak en mantiklisidir

• @TheMuyu teşekkürler hocam

• Güncelleme yaptınız mı hocam, pil göstergesi ile ilgili sorun vardı ona güncelleme geldi. Bende bir sorun ama güncellemeden sonra düzelmezse garantiye vermeniz gerekir 2-3 saat az, bayağı gidiyor bende şarjı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben cihazı yeni aldım, dualsense i hiç güncellemedim. Tavsiye eder misiniz güncellememi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daniel_wellington -- 10 Haziran 2021; 18:7:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt

Güncelleyin hocam. Bazı bugları temizliyorlar

• Yaptım hocam hemen bitiyor şarj maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: nier

Yaptım hocam hemen bitiyor şarj maalesef.

Hızlı şarj ile falan şarj ettiniz mi hiç kolu ? Evet iyi bir performansı yok kolun ama dediğiniz süre çok çok kısa.

• Arkadaşlar,ps5 dijital versiyonu almak mantıklı olur mu?
    Bir süre sonra dijital destek kesilecek gibi birşey duymuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamer_0461

Arkadaşlar,ps5 dijital versiyonu almak mantıklı olur mu?

mantıksız bi söylem bu tür saçmalıklara inanmayın.

• Böyle birşey mümkün değil.

• Tam tersi olacak:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamer_0461

Arkadaşlar,ps5 dijital versiyonu almak mantıklı olur mu?

tam tersi olacak kutulu oyun eskisi kadar kolay bulabiliyor musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

tam tersi olacak kutulu oyun eskisi kadar kolay bulabiliyor musun?

Alıntıları Göster

arakdaşın yazdıgını anlamadınız galiba. Tam tersi olmayacak bize öyle geliyor ama yabancılar bi koleksiyonlar yapıyor bazen üzülüyorum paramızın leş olmasına

• quote:

Orijinalden alıntı: encuni

arakdaşın yazdıgını anlamadınız galiba. Tam tersi olmayacak bize öyle geliyor ama yabancılar bi koleksiyonlar yapıyor bazen üzülüyorum paramızın leş olmasına

Alıntıları Göster

dünya da artık dijitale kayıyor game pass, Netflix,amazon,hbo,disney ama diğer konuda haklısınız ülkemizde kutulu oyun diğer ülkelerden daha kötü durumda

• quote:

dünya da artık dijitale kayıyor game pass, Netflix,amazon,hbo,disney ama diğer konuda haklısınız ülkemizde kutulu oyun diğer ülkelerden daha kötü durumda

Alıntıları Göster

dünya dijitale kaydıgı için zaten kutulu olanlar ucuzluyor dijitalde zarar dıye bişi yok ama adam o kadar kutulu oyun cıkarmış depoda duruyor misalk geçen ayki gibi 150 tl ye ghost of tsushima spiderman demonsouls gibi oyunları ilerleyen zamanlarda yıne ucuz hali ile görebiliriz çünkü mecburi zararına satıcak. + dijitalde alma seçeneği mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: encuni

dünya dijitale kaydıgı için zaten kutulu olanlar ucuzluyor dijitalde zarar dıye bişi yok ama adam o kadar kutulu oyun cıkarmış depoda duruyor misalk geçen ayki gibi 150 tl ye ghost of tsushima spiderman demonsouls gibi oyunları ilerleyen zamanlarda yıne ucuz hali ile görebiliriz çünkü mecburi zararına satıcak. + dijitalde alma seçeneği mevcut

Alıntıları Göster

hocam arkadaş dijital destek kesilecek diye duydum diyor ben ona cevap veriyorum siz başka bir şey anlatıyorsunuz

• quote:

hocam arkadaş dijital destek kesilecek diye duydum diyor ben ona cevap veriyorum siz başka bir şey anlatıyorsunuz

Alıntıları Göster

bende onu söyledim sizde başka birşey anlattınız ,sizin anlattıgınız başka şeye bende başka birşey anlattım böyle gitti .d

• 
Sayfa: önceki 54555456545754585459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.