Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (5250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mc Angel , TaKo Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.854
Cevap
1.521
Favori
9.826.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52485249525052515252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forbidden West planlanan gibi Eylül - Kasım gibi çıksa ne güzel olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vodafone stok var ama pahalı görünüyor 3000 peşin kalanı 12 ay taksitle toplam 8268 yapıyor
  • PS5 için 25'ten Fazla Birinci Parti Oyun Geliştiriliyor, Neredeyse Yarısı Yeni IP

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Wired'a konuşan PlayStation Dünya Geneli Stüdyolarının başkanı Hermen Hulst, PlayStation 5 için bir sürü birinci parti oyunun yolda olduğunu açıkladı.

Hermen Hulst'ın belirttiğine göre PlayStation 5 için şu anda 25'ten fazla birinci parti oyun geliştirme aşamasında. Bu oyunlardan neredeyse yarısı tamamıyla yeni IP ve geri kalanı da mevcut serilerin devam oyunları.

Oyunlar küçükten büyüğe, bağımsızdan AAA'ya ve farklı türlere kadar uzanıyor. Bunlara muhtemelen Haven ve Firewalk gibi stüdyolarla yapılan ortaklıklar da dahil. Çoğunun çıkış yapmasına epey bir zaman var gibi görünüyor. 

Wired'ın makalesinde Horizon Forbidden West'in hâlâ bu yıl çıkış yapmasının planlandığı belirtilmiş.

• Valla şu an 300-400₺ lik farka sinir olup almamazlık yapmayın. Şu an borsalar bayram tatilin ve Abd’de durumlar çok da iyi değil. Döviz kuru 9 a yanaşabilir böyle giderse. Döviz farkını Sony bi çakarsa direkt fiyatlar 9000₺ ye dayanır. Kara borsayı düşünemiyorum bile. Konsol, kol, kamera ne ihtiyacınız varsa kısadan halledin
  • Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt

Aynı şekilde düşünüyorum. Şu devirde 6 bine yada 7500 e ps5 bulunmaz nimet. Bu fiyata ps5 in çeyreği pc toplanmaz, toplamak isteseniz de parça bulunmaz.

Pulse3d kulaklık alıcam ama halen stok gelmedi. Mediamarkt ta indirim kuponum olduğu için ordan bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm Playstation sevdalılarının bayramı mübarek olsun <3

• Arkadaşlar dualshock4 analog koruyucu dualsense e uyuyor mu deneyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: cobainn

Arkadaşlar dualshock4 analog koruyucu dualsense e uyuyor mu deneyen var mı?
    Uyuyor hocam rahatlıkla kullanabilirsiniz

• Bıyıklı Bey kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum hocam. İyi bayramlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cobainn

Teşekkür ediyorum hocam. İyi bayramlar.
    Ben teşekkür ederim hocam hayırlı bayramlar ☺️

• Tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı Mübarek olsun. Şeker tadında, oyun Tadında daha nice sağlıklı güzel Bayramlar görürüz inşAllah. :)

• Bayramınız mübarek olsun.Rabbim nice bayramlar göstersin, bir daha ki bayram böyle buruk geçmesin İnşallah.

• Hayırlı bayramlar arkadaşlar . The last of us part 2 oynarken , çok rahatsız etmeyen fakat gözüme çarpan fps düşüşü var gibi . Acaba benim Tv den kaynaklı olabilir mi bilemedim ? Siz yaşadınız mı böyle bir problem?
  • Ramazan Bayramınız mübarek olsun, forum ahalisi. :)

• Herkesin Ramazan Bayramı mübarek olsun arkadaşlar . Tekrar daha güzel bayramlara ulaşmak dileğiyle.
  • part kullanıcısına yanıt

Ben ps4 de iki kez bitirmiştim. Ps5de de biraz baktım konsolu aldıktan sonra tamamını oynamadım. Herhangi bir düşüş yaşamamıştım oynadığım kısımlarda. Ancak göz 60 a alıştıktan sonra 30a dönünce rahatsız ediyor. Belki o yüzden sizi de rahatsız ediyordur fps

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    tlou part 2 , ps5 te 30 fps mi veriyor hocam ? Eğer öyleyse dediğiniz gibi 60 fps ye alışmış bir gözden , 30 a düşmek hissettirir .
  • Biraz haklısınız ama Returnal çıkmadan ratchet and clank’ın 2 veya 3 tane gameplay’ini gördük. Mesela Horizon trailer’i ve gow duyurusu aynı sunumda gösterild. Last of us ve ghost Tsushima yakın zamanlarda çıktı ve ikisinden de art arda gameplayler görmüştük (Last of us 19 haziranda çıktı, ghost of Tsushima icin 14 mayista gameplay gösterildi) . Gameplay veya trailerlari gösterirsin sonra en yakın zamanda çıkacak oyunu reklamlarla desteklersin. Benim tepkim biraz şuna 5-6 ay sonra çıkacak oyunun neye benzeyeceği kimse bilmiyor

Benim şahsi görüşüm gow icin acele edildiği yönünde. Büyük ihtimalle santa Monica da şaşırmıştır 2021’i görünce :)) Sonuçta 1 sene sonra çıkacak oyunun icin elinde gösterecek bir şeyin olmaz mi ? Bir de hiçbir yerde oyunu agzina almıyorsun. Ya bu iste bir gariplik var ya da Sony taktik değişikliğine gitti.

Ayrica bu yaz yapılacak olan (yapılırsa tabi) Sony sunumunda bütün cevapları alacağımızı düşünüyorum. Takvimi merak ediyorum açıkçası

• God of war gibi bir yapım 2021de çıkacak olsa şu an her yerden gameplay yağardı. Horizonda en azından bir trailer gördük. Gow 2022 bahar gibi çıkar büyük ihtimal. Sony sunumunda belki ufak bir trailer görebiliriz diye düşünüyorum ancak 2021 de çıkacağına hiç ihtimal vermiyorum.

• 
Sayfa: önceki 52485249525052515252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.