Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (4763. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: catcat111 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.841
Cevap
1.521
Favori
9.825.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47614762476347644765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sürekli denemek gerekiyor. Yoğunluktan sistem sorun yaratıyor. Maalesef rahat alma şansı şu an hiç yok. Bizler de Türkiye’den alırken neler yaşadık. Umarım şu rezil dönem biter de herkes kurtulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Explorion

Sürekli denemek gerekiyor. Yoğunluktan sistem sorun yaratıyor. Maalesef rahat alma şansı şu an hiç yok. Bizler de Türkiye’den alırken neler yaşadık. Umarım şu rezil dönem biter de herkes kurtulur.

Bende geçen d&r dan alarak stok kovalama maceramı sonlandırdım şükür Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |  Digital bakımından bence TR de tercih edilebilir şuan güncel kurla sanırım arada 800tl civarı bir fark var. Taksit imkanı ve garanti olayı sebebiyle hesap kitap sonucu bende yurtdışı stok bulamayınca TR kovalamaya başlamıştım nasip oldu aldık. Ancak diskli açısından yurtdışı mantıklı görünüyor hala. Yaklaşık 6200 gibi birşey yapıyor. 1300tl fark ortaya çıkıyor.

• Hepsiburada, Kahraman Konsol

• Abooww siz bu konsolda FPS oyunlarını nasıl oynuyorsunuz yahu. BF1 i açtım adam falan vuramıyorum. Yılların Aim ustası oldu Newbie Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |  Warzone için Klavye Mouse takılıp oynanabiliyor mu acaba ? Öyle birşey okumuştum ama.

• Mk4Ever. kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam dijital buradan, diskli dışarıdan almak daha mantıklı ama herkesin kendi tercihi tabi. Bizler aldık, alamayanlar da bir an önce alırlar umarım :)
  • Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Warzone için klavye mouse takabilirsiniz , destekliyor. Alışmakla alakalı toz attırırım gamepad ile fps oyunlarında ama şu an klavye mouse ile kevgir ederler beni muhtemelen
  • İnce 500 lira ekstra ekmek yemesin mi nedir yani? :d

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Bekirin kullanıcısına yanıt
    Hangi 500 hocam :d dijital sürüm için vermişler fiyatı 2k daha fazla yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekirin

İnce 500 lira ekstra ekmek yemesin mi nedir yani? :d

500 değil 2000 ekmek yiyor çünkü digital sürüm satıyor.

• Bekirin kullanıcısına yanıt

2 bin yiyor 3 bin yiyeceğim bu indirimli hali alın kaçırmayın diyor Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 9 Mart 2021; 12:0:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konu baya aktif birde buraya yazayım sorumu. Daha önce fifa konusunda sordum ama cevap alamadım. Ps5 de santra veya kornerlerde ilk 2 3 saniye 30 fpsye düşüyor gibi oyun. Sonra hemen yeniden 60 a çıkıyor. Bu sorunu başka yaşayan var mı?

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt

Fifa 21 de yaşamadım böyle bir sorun, ya da dikkatimi çekmedi.

• Explorion E kullanıcısına yanıt

Arkasim 2 3 bilemedin 10 kiside olan bir sorun icin kronik diyemezsiniz. Gercekten komik oluyor. Cihaz milyonlarca satildi simdiden. Milyonlar icinde 1000 kiside olsa bile koronik diyemessiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 9 Mart 2021; 12:30:11 >
  • Uncharted 4'ü bitirmek üzereyim. Genel olarak beğendim. Güzel bir sinematografisi var. Aksiyon sekansları heyecanlı. Benim için hava hoş ben zaten daha çok filme çalsın istiyorum; ama oyun niteliği bakımından biraz zayıf tıpkı diğer 3 Uncharted gibi. Zıpla zıpla zıpla aksiyon, zıpla zıpla zıpla aksiyon. Uncharted'ların en büyük sorunu bu tekdüzelik zaten. Aksiyon sahnelerini çıkarsak alameti farikasını kaybeder bu seri. Oyun niteliğini ben bile az bulduysam normal oyuncuları düşünemiyorum. Son derece dandik de bir gizlilik koymuşlar. Arada bir arkasından tekme vurup aşağı atınca zevkli oluyor o kadar.

Benim bakış açıma göre bu kadar bariz şekilde belli şeyleri tekrar tekrar yapmak sıkıcıdır. Gameplay'inde olayı neşelendiren hiçbir şey göremiyorum. Kaşif modunda sıka sıka ilerliyorum da boş yere uğraştırmıyor beni Allah'tan.

Hikayesi de zaten baştan belliydi. Sözde beklenmedik bir şey olacağı çok belli olduğu için ortada beklenmedik bir şey de yoktu aslında. Bütün oyun boyunca olmasını bekledim o 7kadar.

Bulmacaları da orta ayar. Ne çok harika ne çok kötü. Beğenenler olacağı gibi mutlaka beğenmeyenler de olacaktır.

Kurgusu ve senaryosu ise oyunun vaad ettikleri dolayısıyla biraz saçma. 3 Uncharted'daki kötü ve iyilerin hedeflere art arda aynı anda varmaları gibi klişeler hala devam ediyor. Kesin bu hazine de yok olur gider.

Harika manzaralar, çok güzel atmosferi ve yılına oranla muazzam grafikleri ve tabi ki aksiyon sekansları bu oyunu güzel yapan şey. Puanı konusunda kararsızım. Sonuna da görmek lazım. Ama şimdilik 7-7.5/10 bence ederidir.

Bu arada PS Plus parasını şimdiden gani gani çıkarmıştır benim açımdan. Çünkü sadece Gow ve Uncharted'ı 180 civarı bir şeye alacaktım. PS Plus ise 240 lira zaten. LTOU 2'nin üstünden az zaman geçsin daha önce oynamadığım Left Behind'ı da oymayayım diyorum. Remastered'a dahil mi Left Behind dlc'si?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Uncharted 4'ü bitirmek üzereyim. Genel olarak beğendim. Güzel bir sinematografisi var. Aksiyon sekansları heyecanlı. Benim için hava hoş ben zaten daha çok filme çalsın istiyorum; ama oyun niteliği bakımından biraz zayıf tıpkı diğer 3 Uncharted gibi. Zıpla zıpla zıpla aksiyon, zıpla zıpla zıpla aksiyon. Uncharted'ların en büyük sorunu bu tekdüzelik zaten. Aksiyon sahnelerini çıkarsak alameti farikasını kaybeder bu seri. Oyun niteliğini ben bile az bulduysam normal oyuncuları düşünemiyorum. Son derece dandik de bir gizlilik koymuşlar. Arada bir arkasından tekme vurup aşağı atınca zevkli oluyor o kadar.

Benim bakış açıma göre bu kadar bariz şekilde belli şeyleri tekrar tekrar yapmak sıkıcıdır. Gameplay'inde olayı neşelendiren hiçbir şey göremiyorum. Kaşif modunda sıka sıka ilerliyorum da boş yere uğraştırmıyor beni Allah'tan.

Hikayesi de zaten baştan belliydi. Sözde beklenmedik bir şey olacağı çok belli olduğu için ortada beklenmedik bir şey de yoktu aslında. Bütün oyun boyunca olmasını bekledim o 7kadar.

Bulmacaları da orta ayar. Ne çok harika ne çok kötü. Beğenenler olacağı gibi mutlaka beğenmeyenler de olacaktır.

Kurgusu ve senaryosu ise oyunun vaad ettikleri dolayısıyla biraz saçma. 3 Uncharted'daki kötü ve iyilerin hedeflere art arda aynı anda varmaları gibi klişeler hala devam ediyor. Kesin bu hazine de yok olur gider.

Harika manzaralar, çok güzel atmosferi ve yılına oranla muazzam grafikleri ve tabi ki aksiyon sekansları bu oyunu güzel yapan şey. Puanı konusunda kararsızım. Sonuna da görmek lazım. Ama şimdilik 7-7.5/10 bence ederidir.

Bu arada PS Plus parasını şimdiden gani gani çıkarmıştır benim açımdan. Çünkü sadece Gow ve Uncharted'ı 180 civarı bir şeye alacaktım. PS Plus ise 240 lira zaten. LTOU 2'nin üstünden az zaman geçsin daha önce oynamadığım Left Behind'ı da oymayayım diyorum. Remastered'a dahil mi Left Behind dlc'si?

last of us 1 de oyledi(pvp guzeldi gerci). fakat last of 2 nin oynanisi cok zevkliydi. (tamamini oynamadim oyunun). eger uncharted 5 vs. gelirse gameplay olarak last of us 2 gibi baya gelismis olarak gelir gibime geliyor

• remastered'da left behind var. bence uncharted 4'ü bitirdiğinde uncharted kayıp miras'ı da oyna. zaten oyun yeni bir oyun gibi değilde bir dlc gibi hissettiriyor, o açıdan güzel bir oyun. :)

• Onvious kullanıcısına yanıt

Bence de öyleydi. Zaten yazmayı unutsam da Uncharted ile LTOU'lar arasında büyük benzerlikler de var. Yani Naughty Dog düşündüğümüz kadar yaratıcı değil aslında. Gerçi suçlamak zor. Çok fazla oyun çok fazla mekanik geliştirdikleri için potansiyel yaratıcılık alanı çok daraldı oyun dünyasında. Sinema dünyasında yaşanan yaratıcı senaryo yazamama problemiyle birebir aynı aslında. Mesela ben oyun yapsam nasıl bir özgün fikir bulurum sorusuna cevap bulamıyorum.

LTOU 2, 1'in mükemmelleştirilmiş haliydi. Yoksa ne kadar çok güzel bir oyun olsa da 1. oyun bence de mükemmel değildi. O oyunda da sonlara doğru sıkılmıştım. LTOU 2 öyle olmadı. Olay sürekli değişkenlik gösterdi ve don lastiği gibi uzamak üzereyken bu kadarı yeter dedi ve tam zamanında bitti. Son bölümün son bölüm olduğunun farkında değildim yoksa. Yeni bir yolculuğa çıkacağımı sanmıştım.

• Demon's soulsa aşık oldum satasım gelmiyor
  • Sunum çağında yaşıyoruz.Sanatta, edebiyatta,yemekte,oyunda hayatın her alanında ne sundugundan cok nasıl sundugun önem arz ediyor.İyi bir yönetmen düz bir adamın evden-işe gitmekten ibaret yaşamını izlenebilir kılabilyor.Ya da tam tersi yeteneksiz bir adamın elinde potansiyel rezil olabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 47614762476347644765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.