Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (4682. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: JamesJimmyHowlett , BVBLİFE , BVBLİFE Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir - 17 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.852
Cevap
1.521
Favori
9.826.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
88. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 46804681468246834684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aredien

Selamlar ben konsolu garantiye vermistim servis sonye gondermis durumu hakkinda bilgi veremiyorlar sonye ulasma sansim var mi durumunu sormak icin?

Neden garantiye verdiniz hocam :(
  • Yüksek ihtimal kaldırmıyor 60fps'i. Yoksa 50 kere kaldırmışlardı.

• ps4 aldığımda fazla vaktim olmuyordu ama her indirimde oyun aldım malum geçmiş yıllarda 30-40-50e süper oyunlar olurdu şimdi kütüphanede bisürü oyun var nasip ps5e imiş

• Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt

Donup kapaniyordu hocam degisim onayi verilmis ama ne zaman gelecegi kayip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam oyunculuğuna benzemeye başlıyor artık konsol oyunculuğu.İndirim görünce belki lazım olur diye atıyoruz kütüphaneye:)Bağımsız yuvası oldu kütüphanem.Ama öyke hayat kurtarıyorlar ki o minnaklar.....
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt

aynen hocamPlaystation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

Aynen öyle günün sonunda bu adamlar olmasa oynayacak oyum bulamayız. Biraz sakin yaklaşmak lazım konuya.
  • Reveal Trailer:

Gameplay Trailer:

Bu ayın PS5 oyunu.. İnternette inceleme puanlarına bakayım dediğimde oyunun 2 Mart'ta çıkacağını ve Day 1 olarak verildiğini öğrendim.Oyun birinci parti bir puzzle oyunu,benim ilgimi çekti.Denemeye değer olarak görüyorum.Salı günü gelsin deneyeceğim, yazarım buraya izlenimlerimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 27 Şubat 2021; 13:40:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fifa 2020'de Türkçe spiker yok mu? Bu oyun Türkiye'de peynir ekmek gibi satmıyor muydu niye yok Türkçe spiker?

• Ooo EA Play'den belej denemece hahaha

Kesinlikle öyle. Jason Schreier'ın kaleminden çıkan Kan Ter ve Pikseller kitabını okuyunca daha iyi anladım. Oyun geliştiricilerinin üzerlerinde gerek doymak bilmeyen ve devamlı tüketim arzusunu tatmin etmeye çalışan belirli bir oyuncu kesimi, gerekse de geliştiricileri finanse eden yayıncıları tarafından müthiş bir baskı ve iş yükü var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 27 Şubat 2021; 14:1:51 >
  • Dualsense ile DS4 şarj girişleri aynı mıdır?
  • Jeff Grubb'a göre Mart ayı sonunda yeni Elden Ring haberleri

New Elden Ring news by the end of March, according to Jeff Grubb

Elden Ring konusunda Starfield'den çok daha "emin" olduğunu söyleyen endüstri uzmanı, "çeşitli kaynaklardan" gelen bazı yeni bilgiler edindiğini açıkladı. : O belirtti

"Onlar [kaynaklar] Beni Elden Halka Mart ayı sonuna kadar olacağını güven verdi."

Daha sonra orada hiçbir şeyin değişmediğini ama aynı zamanda hiçbir zaman yapıştırılmadığını veya kesinlikle% 100 olmadığını açıkladı. Şöyle devam etti:

"Bunu defalarca söyledim [...] Hiçbir zaman kesin bir randevum olmadı, emin olmak için bazı nedenlerim oldu Bu şekilde ifade etmeye çalışıyorum ve boşluk bıraktığını biliyorum ve insanlar bu boşlukları dolduruyor ve bunun arkasında daha fazlası olduğunu düşünüyorlar. "

Kısa bir süre sonra şöyle dedi:

"Kendime güvenmek için yeterince biliyorum, ancak Nisan ayına girerse özür dilerim [...] ama uzun süre beklemeyeceğini söylemeye devam edeceğim."

Arkadaşı Mike'a bu konuda ne düşündüğünü sordu. Mike, Jeff'in kendisiyle bazı bilgiler paylaştığını iddia etti ve önümüzdeki ayın sonunda Elden Ring hakkında daha fazla bilgi görebileceğine oldukça güvendiğini iddia etti:

"Benimle paylaşılanlardan 'yakında' diye düşünürdüm. Ama yine, kim bilir, Oyun Endüstrisi ... [...] Belki Nisan'a doğru kayıyor, belki garip ve tuhaf bir dünyada E3'e gidiyor, bunu görmeden E3'ü geçmenin kesinlikle mümkün olmadığını hissediyorum. "

Jeff Grubb cevap verdi:

"Bu konuda% 100 seninleyim"

Elden Ring güncellemesi 37: 30'da başlıyor

• KrallŞaplakçı kullanıcısına yanıt
    Bu oyunda Online seçeceği yok değil mi? Tek kişi oynayabiliyor?
  • PS5te kardeşlik olayı ;

Ayarlar ➡️ kullanıcı ve hesaplar
    ➡️ Diğer ➡️ konsol paylaşımı ve çevrimiçi oynama

👍Etkinleştir ➡️ ( Ana hesap olur )

👎Etkinleştirme ➡️ ( sec hesap olur )
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Omer687 kullanıcısına yanıt
    Kitabı ben de sipariş edeceğim hocam ilk fırsatta
  • Hocam ben geçen haftalarda ilk defa pri hesap alarak kardeşlik yaptım. (1 pri ps5 1pri ps4 1sec ps4 şeklinde) Bu ayar sanırım default olarak etkinleştirilmiş şekilde gelmişti bende. Aldığım oyunun hesabından indirmeye başlayıp kendi hesabıma geçtiğimde başka yapmam gereken bir şey olmadığını gördüm. Kilit falan yoktu yani oyunda doğrudan pri olarak tanımlanmıştı.

Daha önce konsol kullanmadığım için de bilmiyorum PS4'de daha farklıymış bu ayar sanırım.

• Undertale hayatımda oynadığım en iyi bir kaç oyundan biridir, belki de en iyisidir. Ama Steam'de indirime girdiğinde 7 lira olan bu oyun PSN'de 41 lira olduğu için insan gönül rahatlığıyla öneremiyor. Bu oyunu her oyunsever mutlaka ve mutlaka oynamalı. Kesinlikle kaçmaz. Onu söyleyebilirim.

Olur ki oynarsanız spoiler içinde oyunun gidişatı ile alakalı yapmanız gereken bir şeyi önereceğim (Bence okumalısınız):

Spoiler vermemeye çalıştım. Çok zekiyseniz ona yapacak bir şeyim yok. :)

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Öldürmek zorunda olmadığınız hiçbir karakteri öldürmeyin.
  • brnbry kullanıcısına yanıt
    Ps5te farklı sistem evet soranlar vardı mesajları bulamadım ayrıntılı yazayım dedim merak eden olur diye
    Ps5te yeni bir sisteme hesabı girdiğinizde direkt pri oluyor sanırım,o yüzden sizin de öyle olmuş

Tavsiye ederim :) Video oyunlara düşkünlüğü olan her oyun severin okuması gereken bir kitap.

• 
Sayfa: önceki 46804681468246834684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.