Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3523. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 13 Misafir - 17 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
180.852
Cevap
1.521
Favori
9.826.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35213522352335243525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: koftehor1

Şunu bilen yok sanırım

Alıntıları Göster

valla ümidimiz gelmesi. teknik bir şeyin konsolara özel olmaması lazım bence.Dlc falan olsa tamam

• dostum sesten şikayet dısında birşey yok. seyrek olan hatalar yeni üretimi gerektirmez. oyuzden acıklama yok. sesi hiç düşünmeyin gayet sessiz bir cihaz. o bahsedilen ses hiç birşey değil inanın
  • İstanbulldozer kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam genelde çökme problemleri çok oluyormuş onu da yazılım ile düzeltirler herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamil611

hemen değil abi ya,temmuz ağustos gibi pandemi geçer diye düşünüyorum. Ama 2 türlü ps 5 olması kafamı karıştırıyor.sistemden satın alınan oyunları acaba tüm tvlerde oynatabilirmiyim internetsiz aynı hesapla ?

Alıntıları Göster
    2022 Ye kadar bu salgın devam eder aşıların henüz tam verimli olup olmadığı yada uzun vadede yan etkileri belli değil, bak sürekli yasaklar var hijyen sorunu var kalabalık kapalı bi ortamda saatlerce müşterilerinle saatlerce aynı ortamda bulunmak senin içinde büyük risk olur. İnternet bağlantısı olmazsa diğer hesapların çalışacağını sanmam. Sabırlı olman lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• toprak12345 T kullanıcısına yanıt

Ister tv.ister konsol dan.. içinden adaptör çıkmıyor sadece kablo çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @GoldPunch Sony kamera adaptörünü yolladı sabah, iki tane hemde. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | Bekleyen varsa bu hafta gelir onlara da. Aliexpress de DualSense koruyucu yolladı.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 5 Aralık 2020; 13:37:20 >

• Berringer B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam arızasız kullan inşallah
  • meXel_ kullanıcısına yanıt

• Çok teşekkürler amin inşallah

• Hocam bende almıştım ülkeye girişi olmuş önümüzdeki hafta elimde olucak deneyebildinizmi sağlıklı mı ışıkları hep yanıyormu mesela
  • guguk kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hic bulasmiyayim ozaman
  • toprak12345 T kullanıcısına yanıt

hiç bulaşma paran boşa gitmesin.

• Koruyucu nasıl hocam tavsiye edermisin ?

• R-Kartal kullanıcısına yanıt

Şimdilik sikinti yok.. urun ağır kaliteli duruyor .. ışıkları hep yanmıyor ..sarj etti tek kolu ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E0B8030F -- 5 Aralık 2020; 13:36:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Koruyucu nasıl hocam tavsiye edermisin ?

Tam uyuyor DS'ye, arkada eline uysun diye çıkıntılar var güzel bayağı. Beyaz rengi korusun diye aldım tam yapıyor şuan görevini tavsiye ederim. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Arkadaşlar kardeşlik ps5 de nasıl işliyor anlatabilecek olan varmı konusunu göremedim, PS kardeslikteki ilanlara bakıyorum ps5 pri - PS4 pri ve PS4 sec hak satıldığını gördüm hep oyunların. Ps5 de sec hak olmayacak anlamına mı geliyor bu? Ps5 i olan iki arkadaş kardeşlik yapamıyor mu yani? Yoksa bunlar geçiş oyunları olduğu için mi böyle PS4/ps5 her iki konsolda da olduğundan?

• Teşekkürler bilgilendirmen için hocam

• kaan2142 K kullanıcısına yanıt
    Utanma arlanma yokmu ya sende serbest piyasa diye insanları düdükölemek zorundamısınız sana güzel dileklerimi sunuyorum dünden beri konuyumu trollüyorsun amacın ne
  • 
Sayfa: önceki 35213522352335243525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.