Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ASKERTUNGA Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 16 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
180.840
Cevap
1.521
Favori
9.825.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34633464346534663467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce biraz oynadım gece kulaklıksız tv sesi kapalı farkettim menüye çıkınca oh be dedim gündüz farketmemişim hiç
  • Ps5 te arada kendi kendine internet bağlantısı gidip geliyor kanblolu bağlı olmasına rağmen yaşayan varmı bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ardamax kullanıcısına yanıt

Benim merak ettiğim konu bu coil whine’in garanti kapsaminda olup olmadığı.Yani evet çok rahatsız eden bir ses değil fakat tamamen sessiz çalışan konsolların da var olduğunu bilince bir değişim yaparlar mı acaba diye de düşünmeden edemiyorum.Yine ekran kartımda da coil whine sorunu vardı fakat vatan değişim ya da iade yapmamıştı.Gerçi bir süre sonra kendiliğinden ses kaybolmuştu.

• lifehouse1 kullanıcısına yanıt
    Coil whine in kendiliğindrn kaybolması ve veya iyice yerleşme durumu var. Ama coil whine durumundan velevki garantiye versek ve değiştiğini varsayarsak yeni gelecek cihazdada aynı problem çıkma olasılığı yüksek olacak. Yani pek garanti kapsamına girdiğini sanmam çünkü coil whine denilen şey bobin kaynaklı elektronik bir ses. Sonra gelen gideni aratır pozisyona düşmek de istemem şahsen. Şuan için cod ve fortine gibi hem grafik hem de yğksek fps barındıran oyunlarda bu ses geliyor. Diğer oyunlarda çok da takınılacak bir ses değil aslında. Şahsen son zerreye kadar (2 yıla son 1-2 ay kala) kullanıp öyle garantiye yollanıp değişim istenebilir. Keza bu coil whine durumunun makineye hiç bir şekilde hiç bir sıkı tu yaratacak bir durumu söz konusuda değil zaten Hocam o konuda içiniz rahat olsun

• Leo Langstrumpf kullanıcısına yanıt
    Üstadım kolu açmışsın ve kullanıcı hatası ile parçayı koparmışsın gibi duruyor. Garanti pek işlemez gibi ama yinede bir şansını denemeni öneririm.
  • xraxion61 kullanıcısına yanıt
    Lan kablonuzda sıkıntı olabilir. Yoksa her ps5 i açtığınız vakit ayarlardan ağ ya gidin bağlantı durumu> bağlantı durumunu görüntüle ye gelip O tuşu ile geri çıkın. İnternet bağlantısı(Kablolu yazan yerin altı bağlı durumuna bir iki saniye içinde gelecek). Ondan sonra kopma yaşamayabilirsiniz.
  • Arkadaşlar konusu değil ama birsey soracağım bir TV almayı düşünüyorum. LG 55UM7100PLB Ultra HD (4K) TV bu TV Ps5 oynamak için nasıldır? Şu an full HD Samsung Led de oynuyorum hiçbir özelliği yoktur. Modelini yazdığım LG de 60 hz diyor bu durumun eksikliğini hisseder miyim? 1 haftalık olarak 4500 e alacağım TV yi. Yorumlarınız benim için kıymetli. Bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shunter

Arkadaşlar konusu değil ama birsey soracağım bir TV almayı düşünüyorum. LG 55UM7100PLB Ultra HD (4K) TV bu TV Ps5 oynamak için nasıldır? Şu an full HD Samsung Led de oynuyorum hiçbir özelliği yoktur. Modelini yazdığım LG de 60 hz diyor bu durumun eksikliğini hisseder miyim? 1 haftalık olarak 4500 e alacağım TV yi. Yorumlarınız benim için kıymetli. Bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Tv konusunda pek bilgi sahibi değilim ama online fps oyunları oynamıyorsanız 60 hz TV yeterlidir.Aksi halde daha akıcı bir şekilde oynamak istiyorum derseniz 2k 144 hz monitörlere bakabilirsiniz

Edit:Ps5 şuan için 2k desteklemiyor galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nat Pagle -- 2 Aralık 2020; 1:11:40 >
  • Psn Plus oyunlarını kütüphaneye ekle dediğim zaman “bir yanlışlık oldu” uyarısı alıyorum. Kardeşlik falan yok. Şöyle bir hata kodu veriyor WS-116520-5. Bunu alan herhangi bir arkadaş var mı? Bilen varsa çözümü var mı?

• Leo Langstrumpf kullanıcısına yanıt

Hocam selamlar, geçmiş olsun, izlediğim bir videoda ds4 ile aynı teli kullanıyor denildiğini hatırlıyorum sanki. Piyasadan o bulunup düzeltilebilir belki de. Eğer yanlış hatırlamıyorsam tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur__ -- 2 Aralık 2020; 1:12:13 >
  • Onur__ kullanıcısına yanıt

Bir saat oynadım, herhangi bir kapanma olmadı, ancak net bir şey söyleyemiyorum çünkü daha önce de bir saat oynayıp kapanmadığı olmuştu.

Ayrıca 4 kere kısa takılma yaşadım, stutter denilen. Yarım saniyelik gibi.

(Oyunu oynamaya devam edemiyorum çünkü sezon değişimi öncesi oyun yarın sabaha kadar kapandı, yarın güncelleme gelecek)

• Sadece Horizon gösterilir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

selam şansına ac odseyi kardeşlik ile çok ucuza geldiği için ps5 e aldım ve 2080 ti ile kıyaslama şansım oldu, medium higt grakik 4k upsclale 60 fps veriyor, 2080 ti ise ultra her şey full yani ps5 deki 30 fps olan kalite modu gibi 40 45 fps veriyor 2k ya çekince ultra 60 fps sabit çalışıyor, yani tam dediğim gibi 2080 aşşağısı kart var ise ps5 daha iyi

Alıntıları Göster

Anladım hocam, teşekkür ederim.

• Beyin ölümün gerçekleşmesin diye playstation ana ekran müziğini kapatmak istiyorum ancak oyunların üzerine gelince de müzik çalmıyor tabi o zaman.

Umarım ana ekran müziğinde sadece playstation müziğini kapatıp diğer oyunların üzerine geldiğimizde müzik çalması gibi bir özellik gelir.

• Elden Ring ve Forbidden West kesin gösterilir, Ragnarok gelirse sürpriz olur :)
  • xraxion61 kullanıcısına yanıt
    Hocam sıkıntı kabloda. Aynı durum bende de vardı. Kabloyu değiştirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

Rainbow Six: Siege PS5 Upgrade'i geldi bugün. Daha yüksek kalite grafik ve 120Fps çalışıyor PS5'de. Versiyon yükseltmek karışık olduğundan anlatıyorum nasıl yapıldığını. Bunların aynısı bütün PS5 Upgrade'i alan oyunlar için yapılıyor, 4 Aralık FIFA 21 de yeni nesil olacak, aynısını yapsın Next Gen oynamak isteyen,

-Resim 1: Oyunun alındığı profilden üzerine gelip bir alta inin, üç noktaya basın, ürünü görüntüle diyin

-Resim 2: Tekrar üç noktaya basın en üstteki PS5 Upgrade Edition'ı seçin

-Download başlayınca PS5 ayarlarından depolamaya gidip PS5 versiyonu orada 45GB olarak gözüküyorsa PS4 versiyonunu silin makineden boşa yer kaplamasın.

Merhaba ben mesut çevik: yeni nesil konsollar 4k 60fhdjsozl

• Ardamax kullanıcısına yanıt

Evet şuan konsolu değiştirmek vs için çok erken.Youtube’da bir sürü video var.Adamlar eş dost 3-4 konsol almış hepsinde aynı ses var.Değişim yapılsa bile şuan dediğin gibi gelen üründe de aynı sorun olma ihtimali çok yüksek.En mantıklısı stok sıkıntısı vs bittiğinde ve garanti süresinin bitimine az bir zaman kala şansımızı denemek.

• bu coil whine sesi çok bela olacak, rainbow ps5 versiyonuna girdim inanılmaz artıyor ses. 2-3 yıl sonra konsolu zorlayan oyunlar çıkınca iyice çığrından çıkar.

bu arada adaptive trigger olayı rainbowda çok keyifli, ama multiplayerde kullanılmayacak bir özellik tabiki.

görsellerde devrim olmamış, hatta neredeyse aynı diyebilirim. seslerde öyle, days gone ps4 ve ps5te oynayınca sesler inanılmaz fark ediyor, ama rainbowa ses güncellemesi gelmemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: formw3

bu coil whine sesi çok bela olacak, rainbow ps5 versiyonuna girdim inanılmaz artıyor ses. 2-3 yıl sonra konsolu zorlayan oyunlar çıkınca iyice çığrından çıkar.

bu arada adaptive trigger olayı rainbowda çok keyifli, ama multiplayerde kullanılmayacak bir özellik tabiki.

görsellerde devrim olmamış, hatta neredeyse aynı diyebilirim. seslerde öyle, days gone ps4 ve ps5te oynayınca sesler inanılmaz fark ediyor, ama rainbowa ses güncellemesi gelmemiş.

görsellerde devrim yok derken rainbow içinmi dediniz yoksa genelmi

• 
Sayfa: önceki 34633464346534663467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.