Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MichaelMyersSTAB , tiestoly , wardaddy58 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
180.854
Cevap
1.521
Favori
9.826.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
98. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 34553456345734583459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yokboylebısey

senin için 4k-1080p den ziyade fps önemli gibi anladım doğru mu? çünkü 1080p ile 4k arasındaki çözünürlük farkı oldukça fazla diye tahmin ediyorum. Mesela demons souls'u 4k oynamak varken 1080p mi oynuyorsun o monitörde?

Alıntıları Göster

fps oyunlar hariç diğer oyunları lg c9da oynuyorum. fps oyunlarında gecikmenin düşüklüğü ve yüksek fps daha önemli benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 1 Aralık 2020; 16:3:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeanight

https://www.hepsiburada.com/lg-65sm9010pla-4k-ultra-hd-65-uydu-alicili-smart-led-televizyon-pm-HB00000LXFLM

Bu televizyon sizce nasıl? Özellikleri düşünüldüğünde PS5 için alınır mı?

Kardeşim bu tvye o para verilmez panel ips panel bu kadar para vereceksen birinci tercihin oled olsun oledde yanma riski var ona giremem diyorsan sony xh90 serisi var samsunda Q80 ve 90 serilerine bak kardesim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mg3 -- 1 Aralık 2020; 16:13:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• alpererez kullanıcısına yanıt

ahaha olur valla yanımda birileriyle gidersem hoş önce gökhan'a aichera'ya sözüm var :) Serhatla herhalde bf5 den beri oyunda denk gelmedim, yaşadığına bile şüphe ediyorum :) bg serisi çıksa da eski günlerdeki gibi kodamanlar olarak toplansak ne iyi olur ama nerde :) ps5 aldıgım gün cod alacaım en kötü bi ortam yakalamak için fifa oynamaktan sıkıldım

• quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

ahaha olur valla yanımda birileriyle gidersem hoş önce gökhan'a aichera'ya sözüm var :) Serhatla herhalde bf5 den beri oyunda denk gelmedim, yaşadığına bile şüphe ediyorum :) bg serisi çıksa da eski günlerdeki gibi kodamanlar olarak toplansak ne iyi olur ama nerde :) ps5 aldıgım gün cod alacaım en kötü bi ortam yakalamak için fifa oynamaktan sıkıldım

aynen yeni bf çıkana kadar cod takılıyoruz bizde mecbur Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• lllmag07 kullanıcısına yanıt
    Yok dostum Teknosa da bilmiyor ne zaman olacağını Aralık ortası diyor
  • Ps5 alma şansım var sizce almalı mıyım kullananlar öneriyor musunuz? Yoksa gidip farklı şeyler alacağım o paraya
  • SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    masasın raytracingi açık kalmış hocam 😁 güle güle kullan,ayarlardan memnun musun eve gidince bende değiştireyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fsocietyenabled

Ps5 alma şansım var sizce almalı mıyım kullananlar öneriyor musunuz? Yoksa gidip farklı şeyler alacağım o paraya

almak için alınmaz. ps5 mükemmel bir cihaz. konsol ve oyun oynamayı seviyorsan al tabi.

• alic3lik kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir ses hocam
  • Ps5 i almak için erken mi? Halen sorun yaşayan kullanıcılar var. Bende ilk stokta almayı düşünüyorum ama bu sorunlar beni düşündürüyor. Alacağım ps5 muhtemelen garantisiz olacak çünkü.

• şopen27 kullanıcısına yanıt
    Fan sesi ciddi artıyor, normal şartlarda rahatsız etmeyen coil whine rahatsız edici boyutlara ulaşıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Hocam tv marka model fiyat aldığınız link nedir ?😅

• yavuzselim0129 kullanıcısına yanıt
    Hangi sorunlar? Oyundaki çökme konusuysa yüksek ihtimal güncellemeyle düzelecek şeyler ancak ses konusu rahatsız ediyorsa bi şey diyemem. Bu cihaz öyle ya da böyle 1-2 yıl içinde ps4lerde olduğu gibi fan çalıştırmaya başlayacak.
    Vay vay vay 🧿
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

masasın raytracingi açık kalmış hocam 😁 güle güle kullan,ayarlardan memnun musun eve gidince bende değiştireyim

:D

Hocam ayarları kurcalayamadım daha ya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MontrealR

Hocam tv marka model fiyat aldığınız link nedir ?😅

Alıntıları Göster

Hocam oled77cx6la, ben vatandan aldım, bi akakce'den filan bakın şu an nerde en iyi fiyat

tamam hocam iyi oyunlar :)
  • blackprague kullanıcısına yanıt

Hocam kapanıp açılmayan ps5 olduğunu duydum ister istemez teredütte kalıyorum. Ps4 alırken de vardı bazı sıkıntılar ama Ps5 biraz pahalı malum bilemedim.

• yavuzselim0129 kullanıcısına yanıt
    Acelen yoksa biraz daha bekle en azından güncellemeler falan gelsin
  • 
Sayfa: önceki 34553456345734583459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.