Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Rated , catcat111 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
180.840
Cevap
1.521
Favori
9.825.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34523453345434553456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bozcan kullanıcısına yanıt

Diğerlerini deneyimlemedim. Nioh 1 yüzde 75 de bırakmıştım. Demons souls ve bloodbourne bakacağız. Bu arada benim duyduğum da en kolayı olduğu diğer forumlarda ama deneyimleyince yazarım artık. Birkaç bossu cheese guide lar ile geçtim. Yoksa imkanı yok yenemiyorsunuz.

• Epsilon kullanıcısına yanıt
    Neden bu model? Seni çeken ne oldu? Viewsonic benq falan da bakabilirdin?
  • Stok bulup alabilen var mi? Suan hic bir yerde siparis bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hadi hayırlı olsun Allah güzel günlerde kullandırsın
  • Şuan nesil değiştirmek için acele etmeye gerek varmı hali hazırda PS4 kullanıcısıyim
  • cnbzkrt kullanıcısına yanıt
    Ne beklediğine göre değişir. Benim Ps4te oynamadığım onlarca oyun var Ps5 çıktığı için alıp Ps4te heba etmek istemiyorum. 3-6 ay sonra Ps5 alıcam. Malesef yeni nesil çıkınca benim eskisine bakasım gelmiyor. Misal şu an Ps4ü çok açasım gelmiyor. Ps5i gördükten sonra benim gözümde baya değersizleşti. En uygun zamanda yeni nesle geçicem. Aceleden kastın ne bilmiyorum ama en azından aralık ayının bitmesini bekle. Rahat rahat stok varken takip eder alırsın
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Kafamdaki planda sizinki gibi aslında ilk başta yilbasini bekleyip su vergi durumunu görmek istiyorum olası bir düşmeye karşı, olmaz isede yurtdışı olarak stok bakacam artık ama bu nesil bayag zorlayacak artık bizi sanırım yada bir PC dizip ilerleyen zamanlarda yanına ps5 de alabilirim sanırım en ekonomik ve uzun ömürlü çözümü bulmaya çalışıyorum artık oyun zevkinden çok cebi düşünür oldum. Ayrıca bu kardeşlik konusu ne hale gelmiş böyle bütün konu 10 tane oyun etrafında dönüyor millet başka birşey satmiyor anlam veremedim millet oyunmu zulaliyor nedir
  • Beyler PS5 için monitör konusunda çok kararsızım değerli fikirlenize ihtiyacım var.

Şöyle ki elimde 27 inç samsung 75hz 1ms full hd monitör var. Genellikle fifa ve bf, cod gibi oyunlar oynuyorum tabi exc oyunları da bitiriyorum. Sizce monitörü değiştirip ne almalıyım ? 4k 60 hz bi alet mi yoksa 2k 144hz mi ? çok fazla bütçe vermek istemiyorum ama aldığım monitörü de 3-4 yıl en az kullanmak istiyorum. şu an elimdekini de 1 yıl önce aldım. ya da bi süre daha elimdekiyle devam edip seneye falan başka bir mönitör mü alayım? ne tavsiye edersiniz ?

• Nat Pagle kullanıcısına yanıt
    O ne demek ya? Şu an ps5'te zaten 4K 60 fps oynanmıyor mu yeni nesil ve güncelleme alan oyunlar?
  • hocam sen teknosadan vermemişmiydin.

• kozkir kullanıcısına yanıt

arkadaş konsolu zar zor önsipariş verdik şimdi de şarj istasyonu bulamıyoruz iyi mi :) kıtlık var resmen. shop4tr den 2. kol geldi bari şarj istasyonuda alayım dedim fiyatı diğer aksesulara göre uygun ama piyasada yok resmen.

• cnbzkrt kullanıcısına yanıt
    Vergiyi boşa bekleme vergi düşmez düşse de sony tr fiyat indirimi yapmaz. Kardeşlik konusu çığrından çıktı son zamlardan sonra insanlar kar etme amaçlı satış yapıyor orada. İndirimden oyun alıyor indirimin bitmesini bekleyip satışa koyup kar etmeye çalışıyorlar. Ya da yurt dışı psnden alıp türkiye kuruna çevirip satmaya çalışıyorlar vs vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Neden bu model? Seni çeken ne oldu? Viewsonic benq falan da bakabilirdin?

Aradığım monitör 4k ve ips panel olması gerekiyordu. o yüzden birçok seçenek gitti. kalan monitörlerden bütçeme uyanlar arasında kapsamlı bi araştırma ve kullanıcı puanlarından çıktıgım sonuçla en iyi monitörün bu olacağına karar verdim

marka ismi de sağlam o yüzden güvenerek aldım.

ama beğenmezsem direkt iade edip 3k parayı geri alırım , şu an kullandığım asus vk278q ile farkının bariz belli olmasını istiyorum. bakacaz ne çıkıcak

• siparişi amazon trden verdim mng ile yollamışlar, orda bi kod var onu mng takip sistemine giriyorum böyle bi kayıt yok diye 2 gündür

mngnin sitesinde mi bi hata var? daha önce bu sorunla karşılaşan oldu mu

• Belki önümüzdeki günlerde konsolu alırım.Eskiden yeni konsol çıkışında ,o konsola özel oyunların heyecanını duyardık.Ps2'nin ilk senesinde Tekken Tag,Resident Evil CodE Veronica,Medal Of Honor Frontline ,Onimusha,MGS2 Silent Hill 2 gibi oyunlar,bu konsolu mutlaka almalıyım düşüncesini oluşturuyordu.Şimdi az ve zor bulunan şeyler kıymetlidir ,mantığıyla stok zor bulunduğu için ve belki birkaç ay içinde konsolun fiyatı yükselebileceği için,Amazon'den uygun fiyata bu konsolu alma yarışı vs. artık yeni konsol heyecanı, bambaşka bir şekle büründü.Souls oyunlarıyla hiç aram yok, ve ne ilginçtir ki konsolun şu an eldeki tek iyi oyunu Demon Souls.Gerisi ,ps4'te olan oyunlar.

Souls tarzı oyunların birçok seveni olsa da acımasız zorluk düzeyinden dolayı bu tarz oyunlar, konsolların çıkış oyunu olmamalı! Konsol çıkış oyunları, konsol oyuncularının büyük çoğunluğunun oynayabileceği,sevebileceği Uncharted,Last Of Us,God of war vb tarzda oyunlar olmalı!Konsola o kadar para ver,sonrasında Demon Souls'un zorluğunda konsoldan nefret et!!

Konsola özel ,harika grafik ve oynanışlı futbol oyunu,Gran Turismo 7, Silent Hill remake, vs,elde hiçbir şey yok.Sony,Ps4'te de böyle yaptı.Konsol ilk çıktığında elle tutulur fazla oyun yoktu.Sonraki yıllarda bir sürü iyi oyun geldi ama işte demem o ki konsolla beraber en az 3 tane konsol sattıracak oyun olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 1 Aralık 2020; 14:1:54 >

Şu an kullandığınla bariz fark olur bence. Videolarda gördüğüm kadarıyla çerçevesini sevmedim, camı da aşırı mat geldi bana ama canlı gözle görmek farklı olur gelince yorumlarsın artık
    Amazondaki kodu mngden aratırken kurumsal firma sekmesinden tarat belki çıkar
  • Arkadaşlar bu video sizlere konsolların gene anlamda gücü ile alakalı güzel bir bilgilendirme sunabilir, izlemenizi tavsiye ederim. Fakat benim çok beğendiğim bir konuya değinildi bu video da o da bu konsolların içindeki GPU nun 2080ti gücünde olduğu. Peki ne demek bu ? Hemen açıklayayım

Eğer ki aramızda donanımdan anlayan arkadaşlar var ise 2080ti ın RTX ile 4k da 60 fps vermesinin imkansiz olduğunu bilir fakat bu rtx ile 2k da (eğer ki sony destek verirse) 60fps oyun oynayabiliriz

4K 120fps mevzusu ise bu jenerasyonda her iki konsol için de çok kısıtlı olacak gibi duruyor. FAKAT bu konsollarda özellikle 2k ve 1080p de (ki ben 1080 ciyim  ) 120 hatta ve hatta 240fps oyun oynayabiliriz demek oluyor fakat beni sinir eden durum şu yaa kardeşim neden iki firmada 4k da diretiyor ki ? Kim 60fps 2k ya da 1080p 120fps varken 30fps oyun oynamak istiyor ben bunu anlamıyorum. Sony hala 2k desteği getirmedi, umarım yakında getirir.

Şimdi benim size naçizane bir sorum olacak. Mesela days gone, GoW gibi oyunlarda ps5 hangi çözünürlükte kaç fps veriyor ? Oynayan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim

• console-master kullanıcısına yanıt

Alita 2 yi sabırsızlıkla bekliyorum bence mükemmel bir filmdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34523453345434553456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.