Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
180.861
Cevap
1.521
Favori
9.827.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 33843385338633873388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps4’de kullandığım harici harddisk’i Ps5’e bağlıyorum. Önce görüyor. Sonra işlem yapmak istediğimde kayboluyor.
    Bir türlü oyun aktarımı yapamadım.
    Benzer sıkıntı yaşayan var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 27 Kasım 2020; 4:50:19 >
  • SONY grafiti sanatçısını işe almış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

Ps4’de kullandığım harici harddisk’i Ps5’e bağlıyorum. Önce görüyor. Sonra işlem yapmak istediğimde kayboluyor.

Ben ps4 prodaki tum oyunlari harici hdd ye atmistim. Hdd yi ps5 e takinca direk tum oyunlari gordu ve 3 5 dk da hazir oldular.

• quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

Ben Türkiye değil yurtdışı fiyatını eleştiriyorum zaten. Bloodborne Old Hunters DLC kaç paraydı? 20 dolardı. Hah işte Miles Morales de o kadarlık oyun. Hadi 30 dolar olsun. 50 dolar fahiştir. Cünkü bu olsa olsa bir genişleme paketidir.

Ben burada Sony Türkiye'ye değil 50 doları belirleyen Sony Interactive Entertainment'e serzenişte bulunuyorum. Bir ezberleşmişsiniz papağan gibi en son suçlu Sony'dir diye karşıdaki ne diyor doğru dürüst anlamadan başlıyorsunuz aynı şeyleri söylemeye.

Boşver dostum o 620 TL lik oyuna çok iyi yerel fiyatlandırma yapılmış denen arkadaş  

• _conscript_ kullanıcısına yanıt
    Eyvallah
  • Cyberpunk oynanisi bence kotu olucak, o vurus hissi ne oyle?

• Arkadaşlar sorum garip olabilir ama malumunuz ben 4k monitörde oynuyorum dahili hoparlörü bulunmuyor.

PS5ten dışa ses alacağım ya da monitörden sesi dışarı verebileceğim bir aparat türü biliyor musunuz?

Sürekli kulaklıkla oynamak yoruyor.

Desteğinizi rica ederim.

• Vio35 kullanıcısına yanıt
    Monitörde kulaklık girişi yok mu?
  • erenfb1907 kullanıcısına yanıt

17-18 cm civarı. Benim tv için diğer tarafta da pay var ama PS5'in solundaki minik dolap ile arasında biraz sıkıştırmak istedim. Çünkü evde kedi var:) Çarparsa ve cihaz yalpalarsa dengede durabilsin diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: ygrkmklnc

Monitörde kulaklık girişi yok mu?

Var hocam.

Ne yapmam gerekir bunun için?

Oraya kulaklık değil de hoparlör takacaksınız o kadar. Laptop ya da telefonlara takılan küçük hoparlörler işinizi görür.

Kablosuz isterseniz Bluetooth Speaker da bağlayabilirsiniz. Bunlarda genelde kablo girişleri de oluyor. İsterseniz speakerdan çıkıp monitöre girebilirsiniz 3mm jackı.

https://www.androidcentral.com/how-connect-bluetooth-devices-ps5

• Esk-Onur26 E kullanıcısına yanıt

Yalnızca PS için kullanılacak, uydu kanalları vs zaten izlemem ama konsol üzerinden Netflix, Prime Video gibi şeyler de izleyeceğim. Dediğim gibi zaten oyunlara çok vakit bulamıyorum, bulduğumda da cd'yi takıp oynamak istiyorum sadece; görüntü, grafik, ses kalitesi vs zerre umrumda değil. Konsol aşırı pahalı olmasa güzel bir Samsung TV alırdım ama zaten aksesuarlar çıkış oyunları dahil 10'a yakın para yatıracağız 

• wither kullanıcısına yanıt

Bence de şu an en çok beklenen oyun Cyberpunk'tır hatta şuradan bile anlaşılabilir: şu anda en çok pre-order verilen oyun ne? God of War daha nasıl görünecek bilinmiyor, hatta Kratos mu Atreus mu kontrol edeceğiz o bile bilinmiyor, her şey olabilir. Mantık öyle işlese ben de en çok GTA 6 bekliyorum sonuçta bir gün çıkacak. Sonuç olarak Cyberpunk hakkındaki sözlerinize katılıyorum 

• Arkadaslar merhaba,

Ps5 ve 2k 144 Hz monitor sahibiyim. Bu Ps5 in 2k destegi olmamasindan oturu 2k 120 fps oynayamiyorum, 1k oynayabiliyorum dogal olarak.

Bu konu hakkinda bir gelisme oldu mu ? 120 fps oynamak icin 1k ya mi muhtac kalacagiz.

Bilgisi olan yazabilir mi acaba ?

Syg

• quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

Ps4’de kullandığım harici harddisk’i Ps5’e bağlıyorum. Önce görüyor. Sonra işlem yapmak istediğimde kayboluyor.

Yanlış oldu kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymph()maniac -- 27 Kasım 2020; 9:23:10 >
  • Nymph()maniac kullanıcısına yanıt
    Hocam bu hep böyleydi. Ve büyük ihtimal hiçbir zaman desteklenmeyecek. Ps4 ömrü boyunca da desteklenmedi. Sadece playstation lisanlı ürünler kullanabilirsiniz.
  • zack06 kullanıcısına yanıt

Ru 7400 ün tek sıkıntısı hdr biraz karanlık hocam. Onun dışında 10 numara televizyon. Benim kendi odamda o var

• quote:

Orijinalden alıntı: Vio35

Arkadaşlar sorum garip olabilir ama malumunuz ben 4k monitörde oynuyorum dahili hoparlörü bulunmuyor.

PS5ten dışa ses alacağım ya da monitörden sesi dışarı verebileceğim bir aparat türü biliyor musunuz?

Sürekli kulaklıkla oynamak yoruyor.

Desteğinizi rica ederim.

Ne kadar doğru bilmiyorum ama PS5 'in bluetooth kulaklık yada hoparlör desteklenmediği yazmış. Geçenlerde bende keni Beats Solo kulaklığımı denemiştim bluetooth ile ve desteklenmediği yazmıştı. Bu yazı doğru olabilir gibime geliyor. İleride bir güncelleme ile açabilirler ama şuan için çözüm yok gibi hocam. Ama diğer arkadaşlarında dediği gibi monitörünüzde eğer jack girişi varsa kablo ile ses alınabilir diye düşünüyorum.

Kaynak: https://www.tweaktown.com/news/76267/playstation-5-doesnt-support-bluetooth-audio-devices/index.html

• quote:

Orijinalden alıntı: FtpX

Hocam bu hep böyleydi. Ve büyük ihtimal hiçbir zaman desteklenmeyecek. Ps4 ömrü boyunca da desteklenmedi. Sadece playstation lisanlı ürünler kullanabilirsiniz.

Evet biliyorum hocam. Bir umut bu seride güncelleme ile aktif edilir diye düşünmüştüm. Zaten kulaklık, hoparlör gibi aksesuarları kullanamıyacaksak o bluetooth neden var anlamış değilim.

• 
Sayfa: önceki 33843385338633873388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.