Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hEro_ Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 14 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.840
Cevap
1.521
Favori
9.825.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31633164316531663167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi ben tadamadım 🤦🏻‍♂️ yarın elimde olur umarım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Spiderman 4k rt açık fidelity modu açık iken fan sesi.

Videoda problem var herhalde hocam. Fan sesi yok çünkü videoda  

• hagiosmann kullanıcısına yanıt

Ocak ilk haftası vergiler %50'den önceki gibi %20'ye düşmese bile %25-35 arası bir orana düşürürler ve dijital versiyonununda o tarihlere kadar çıkacağını varsayarsak max şubatta 5-750-7 arası bir fiyata düşeceğini düşünüyorum. Ayrıca faiz arttırımı kararı sonrası doların ocak şubata kadar 7 civarına kadar düşmesi muhtemel. Bir diğer nokta ise seçim yaklaşması sebebiyle oy kaybı yaşamamak için vergi oranının sabit tutmaları imkansıza yakın olur. Her halükarda 1-2 ay bekleyenler birde dijital versiyonunu almayı düşünenler minimum 3000 tl civarı kar edeceklerdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firatb3406 -- 20 Kasım 2020; 4:10:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatb3406

Ocak ilk haftası vergiler %50'den önceki gibi %20'ye düşmese bile %25-35 arası bir orana düşürürler ve dijital versiyonununda o tarihlere kadar çıkacağını varsayarsak max şubatta 5-750-7 arası bir fiyata düşeceğini düşünüyorum. Ayrıca faiz arttırımı kararı sonrası doların ocak şubata kadar 7 civarına kadar düşmesi muhtemel. Bir diğer nokta ise seçim yaklaşması sebebiyle oy kaybı yaşamamak için vergi oranının sabit tutmaları imkansıza yakın olur. Her halükarda 1-2 ay bekleyenler birde dijital versiyonunu almayı düşünenler minimum 3000 tl civarı kar edeceklerdir

dolar daha düşmez yavaş yavaş da çıkarsa şaşırmayın vergi konusuda bu ülkede çıkan birşeyin düşürdüğünü hiç görmedim

• Carpetguys kullanıcısına yanıt

Senin öngörün olursa avrupadan getirtmeyi düşünüyorum. Garanti kapsamı dışında olması önemli değil çünkü ps4 pro türkiyeden aldım ama hiç sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: firatb3406

Senin öngörün olursa avrupadan getirtmeyi düşünüyorum. Garanti kapsamı dışında olması önemli değil çünkü ps4 pro türkiyeden aldım ama hiç sorun yaşamadım.

Aynı şekilde bende yurtdışı düşünüyorum

• Buldum oyunu masaüstüne getirip tekrar seçince seçenekler çıkıyor. Oradan kapatıyorum.

• mnybjk kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım rest moda bir sorunla karşılaşmadım.

• Beyler 2 . Kol nasılsın tanıtacağız.

• BlindGuardi4n kullanıcısına yanıt
    İlk kol ile aynı şekilde. Usb ile cihaza bağla ve PS tuşuna bas.

• Aksam demons souls cdsini takip kopyala dedim 52 gb kopyaladi 9 gb guncelleme yaridayken indirmeyi durdurup cd cikardim baska oyun indirmeye birakip dinlenme moduna aldim sabah kalktigimda ds ait guncelleme yoktu cd taktimda tekrar kopyala secenegi cikti. Diskte 52 gb görünüyor. Bu neden olur.

• ps4 oyunlarinda dualshock calisir mi 2. kol olarak?

• Yüklemeyi yarıda kesmişsin hocam niye öyle bir şey yaptın ki

• Arkadaşlar günaydın, Bugün veya yarın inşallah benim de elimde olacak. Dinlenme modunda oyun indirdiğimizde sorun oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Syberia-1903

Arkadaşlar günaydın, Bugün veya yarın inşallah benim de elimde olacak. Dinlenme modunda oyun indirdiğimizde sorun oluyor mu?

Hayırlı olsun şimdiden, akşamdan beridir rest modda bıraktım sıfır ses be sorunsuz hocam. Ama her ihtimale karşı açık oyun bırakmadım rest modda gece oyun indirirken 

• İyi de içinde disk yokken geliyor ses...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Yüklemeyi yarıda kesmişsin hocam niye öyle bir şey yaptın ki

Sabaha kadar uyku modunda birakayim yuksek boyutlu oyun indirsin dedim cd icinde kalmasın diye cikardim bakalim aksam deneyecegim. Belkide kopyala dediğimde olduğu icin çabuk biter. Ise gelirken iki oyunu uyku modunda biraktim bakalım eve gidince ne olucak.

• Bir örnek daha yükledim. Yaklaşık 2,5 metre mesafeden aldığım ses...

Disk sürücüsü boş, oyun ana ekranındayız.

Çok mu rahatsız edici? Tartışılır. Ama böyle bir sesin olmamasını tercih ederdim. Üstüne bir de cihazın arızalı olup olmadığına dair şüphelerim oluştu. Şimdilik konsolu henüz teslim edilmemiş arkadaşların almasını ve onların yorumlarını beklemekte fayda var. Bu arada, önceden de dediğim gibi konu Reddit’de bayağı canlı.
    https://streamable.com/s8i0el

bir ekleme; tekrar kontrol ettiğimde rest modunda sesin yok denebilecek seviyede olduğunu gözlemledim. Bu konudan endişe eden arkadaşlar olmuştu, bilgileri olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jean001 -- 20 Kasım 2020; 8:7:28 >

• Bende ps5 daysgun days gun indirdim fakat save ediyor sonrasinda gormuyor internete network le bagladim res mada aldim kapatdimkax kere bir sorun yasamadim bakalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xoyuncu -- 20 Kasım 2020; 8:11:22 >
  • 
Sayfa: önceki 31633164316531663167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.