Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: wardaddy58 , byvolcan , byvolcan Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir - 13 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
180.856
Cevap
1.521
Favori
9.827.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31543155315631573158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SpartaN 26

Az yukarıda bahsettiğim bi cızırtı sesi var

Kafanıza takıldıysa geri verin yenisini alın bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ReiseReise kullanıcısına yanıt
    O sahibinden de uçuk rakam isteyenlerin ben taaa... Adamlar resmen enayi avında. Almayın kardeşim 1 ay daha bekleyin bu çakallara para kaptırmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler oyunda cihazın mavi ışığı, düz beyaz ışık oluyor falan normal mi bu? Dualsense rengi de sanırım hesap değiştirince değişiyor? Sizde durum ne?

• Jetizz kadar kötü bir kargo firması görmedim hayatımda. Güya 11 e kadar hizmet veriyoruz diyorlar anca telefona çıkan bile olmuyor. kargo durumuyla ilgili hiçbir bilgi alamıyorsunuz. Hala gelmedi kargom önsipariş vermiş olmama ve istanbul göztepe gibi merkezi bir yerde oturmama rağmen. Bir daha ne vatandan ne de aras kuryeyle çalışan başka bir firmadan alışveriş yaparım. Rezillik gerçekten rezillik

• quote:

Orijinalden alıntı: erol.star

O sahibinden de uçuk rakam isteyenlerin ben taaa... Adamlar resmen enayi avında. Almayın kardeşim 1 ay daha bekleyin bu çakallara para kaptırmayın

Ben 4 proyu çıktığı gün almıştım 1.5 sene sonunda garantiden değişmişti o yüzden bekleyeceğim biraz 2.versiyonunu ve ssd yada hdd eklenen versiyonunu büyük ihtimal zaten almanyadan alacağım için çok sıkıntı değil

• Cyberpunk 2077 — Official Gameplay Trailer

• ReiseReise kullanıcısına yanıt
    Beklemek en iyisi aceleye gerek yok. Hem sorun varsa ortaya çıkar hem oyunlar artar. Dolandırıcılara para kazandırmanın anlamı yok

• Arkadaşlar o yakınlaşıp dinlediğiniz ses herkeste var ve büyük ihtimalle hard diskten geliyor.

• https://twitter.com/GameSpot/status/1329511032042233856?s=19

15 dk ya walmart

• quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

https://twitter.com/GameSpot/status/1329511032042233856?s=19

15 dk ya walmart

Türkiye'ye gönderim var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Violet Dawn

Bende :/ Arjantin ve Brezilya varsa biz niye yokuz. Boğaz Köprüsü'ne bi 15 saniye yansıtsalardı

Neden, neden diye soruyor insan.. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Arkadaşlar önemli bir sorum olacak. Bilgisi olanlar lütfen yanıtlayabilir mi?

Fifa21 PS5 sahibi biri - Fifa21 PS4 sahibi biriyle online oynayabilir mi ?

Oynayan var mı? Sorun oluyor mu? 4 Aralık’ta PS5’e update gelecek diyorlar o zaman ne olacak?

• Ne kadar ahlaklı bir milletiz biz ya. 15 bin den konsol satacak kadar.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Diskli oyunlar için yaşadıgım bir sorun ve çözümünü anlatıyorum,
    PS5 için NBA 2K21 diskli sürümünü yükledim.Yüklendikten sonra sistemi kapatıp açtıgımda oyun silinmişti.Çözümler,

CD yi taktıgınızda copy tuşuna basmayın,bekleyin kendisi kuruluma başlasın.CD den kurulum sırasında internet bağlantısını keserseniz daha rahat olur.Kurulum sonrası oyuna girdiğinizde mutlaka bir Save oluşturun,sanırım save olmadıgı zaman da sistem CD den yüklenmiş bir oyunu silebiliyor.Herkese iyi oyunlar :)

• Bana da harf disk gibi geldi. Gerçi ssd’de nasıl Ses olur onu da anlamak mümkün değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Arkadaşlar o yakınlaşıp dinlediğiniz ses herkeste var ve büyük ihtimalle hard diskten geliyor.

Aynen hocam ondan mı geliyor bilemiyorum ama dibine girmek lazım.Öbür türlü duymak çok zor.Cihaz çok sessiz. Biz dibine girip kulağı dayandığımız zaman herhalde sadece ufak bir fan rüzgarı sesi bekliyoruz.Böyle olan var mı bilmiyorum

• 
Sayfa: önceki 31543155315631573158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.