Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
180.860
Cevap
1.521
Favori
9.827.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 31493150315131523153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlindGuardi4n

Oyun nasıl kapatıyoruz. Bilen söylerse çok memnun olurum:))

Aynen bilen birisi aciklarsa iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkan034 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun kardeş.

• Dual sense bambaşka birşey playroom da deniyorum .. videolarda izledik hep kullanmak ve diğer gelecek oyunlarda nasıl olacağını kestirmek bile insanı acayip heyecanlandırıyor..
    3 saate demons souls da inmiş olacak, dual sense nasıl tepki verecek çok merak ediyorum doğrusu.

• oyunu kapatmak için sırasıyla alt menüden switcher,açık olan oyunun üstüne gelip options,close software.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Şu iğrenç tipleri paylaşmayın burada

Alıntıları Göster

1- İnsanlarla bu tavırla bu tonda konuşulmaz. Hala öğretmedilerse Ailenize danışabilirsiniz, beni doğrulayacaklardır.

2- Yayıncıların yüzde 90'ını ben de sevmiyorum. Ama tamamına karşı nefret besliyorsanız bunun tek sebebi onları kıskanmanız olabilir. Yayıncılara ben de özeniyorum, ama haset farklı bir mevzu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

1- İnsanlarla bu tavırla bu tonda konuşulmaz. Hala öğretmedilerse Ailenize danışabilirsiniz, beni doğrulayacaklardır.

2- Yayıncıların yüzde 90'ını ben de sevmiyorum. Ama tamamına karşı nefret besliyorsanız bunun tek sebebi onları kıskanmanız olabilir. Yayıncılara ben de özeniyorum, ama haset farklı bir mevzu.

Alıntıları Göster

Ben de yayıncıları takip ediyorum herhangi bir kıskançlık durumum yok. Garip garip weirdo yüz ifadeleri yapanlara iğrenç diyebilirim bunda da herhangi bir absürtlük yok iyi akşamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 19 Kasım 2020; 20:7:6 >

• Kalemistik kullanıcısına yanıt

Ben bugün 4 bucuk civarı yakaladım kardesim amazon almanyadan 664 euroya diskli sürüm aldım bakalım

• Bethesda ya bak sen

• Öncelikle herkesin konsolu hayırlı olsun. Sıkıntısızca güle güle kullanın. Benimki de yolda inşallah 1, 2 gün içerisinde gelecek.

Malum oyun fiyatları cep yakıyor normalde hali hazırda varolan ps4 oyunlarımı oynacağım bir süre fakat “next-gen” özelliklerini tam deneyimleyebileceğim bir oyun da almak istiyorum açıkçası. Demon Souls ile Spiderman arasında kaldım. DS tarzı oyunlarla aram iyi değil, çok beceremiyorum strese sokuyorlar. Spiderman de ne bileyim çerez gibi geliyor özellikle açıklanan oyun süresinden sonra. Fiyatı da az değil.

Kısaca f/p bakamından en “next-gen” diyebileceğiniz, dualsense’in özelliklerini, ray tracing, native 4k, hdr gibi next-gen zımbırtılarını sonuna kadar kullanan hangi oyunu önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Şu iğrenç tipleri paylaşmayın burada

Alıntıları Göster

Niye böyle düşündüğünü merak ettim, en düzgün 2 insan olabilirler bu camiadaki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SacredDivinity -- 19 Kasım 2020; 20:51:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: süsse

oyunu kapatmak için sırasıyla alt menüden switcher,açık olan oyunun üstüne gelip options,close software.

Tşkler birde ana hesap nerde yapiyoruz?

• Beyler konsolu aldık önceliğiniz hangi oyun olsun. Onu indircem:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dhl den şu msj geldi arkadaşlar İngiltere den geliyor bilgisi olan var mı yarın ulaşır mı?
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Karaborsacılık dünyanın her yerinde var ama maalesef bu konuda bizim insanımız kadar aşağılık millet azdır.

İnşallah ellerinde patlar her bi tanesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada arkadaşlar gamepadin kulaklık çıkış gücü harika olmuş.Ds4 ile aralarında dağlar kadar fark var. Beats ep kulaklığı bağladım gerçekten olmuş dedirtti. Bu kadarını beklemiyordum.

• süsse kullanıcısına yanıt

ps tuşuna basılı tutunca ana menüye dönüyor.sonra options a basıp uygulamayı kapat diyoruz.

sadece bu kadar değil mi.

ps4 den tek farkı var.o da ps tuşuna bir kere basıp ana menüye dönüyorduk.bu sefer basılı tutuyoruz tuşa.

• Karaborsa olacagi belliydi. Bi adrese 10 tane yollayip izini surmezlerse olacagi bu. Her adrese bir limit getirilse ve tum teknolojik marketler bu konuda beraber calissa bu olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk oyun medyasının en düzgün 2 adamı çok ayıp yaptığın

• 
Sayfa: önceki 31493150315131523153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.