Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2927. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 15 Misafir - 18 Masaüstü3 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
180.845
Cevap
1.521
Favori
9.825.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 29252926292729282929
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: raymondreddington

2 gundur Series X kullaniyorum ve hicbir sikinti yasamadim ama bir Xbox kullanicisi olarak soylemek isterim, insallah PS5in Turkiye cikisi da her biriniz icin pürüssüz geçer, herkes hemen oynamaya başlar. Yeni jenerasyonda hepimize hayirli olsun arkadaşlar. Iyi oyunlar hepimize

güle güle kullan dostum Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• alpererez kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nier

Konsol üssü videosuna bakın tam komedi. Saçsız adam bildiğin kahve içip ps5 merakı gidermek için gelmiş belli, donanımdan haberi yok. Yanındaki adamının sözlerini zamansız bölüp anlamsız şeyler söylüyor, donanım hakimiyeti sıfır.

https://www.youtube.com/watch?v=dnhKbeVeWoA&feature=youtu.be

sen çok mu uzmansın? Adamlar gayet samimi ve güzel bir proglam yapmışlar. Daha ne olsun.

• Sony BDV E2100 5+1 ses sistemi 1100 den 500 e düşürdüm.. nasıl sizce tavsiye eder misiniz?

• Herkes donanımdan anlayacak diye bir şey yok. Adamlar kendilerince bir kıyaslama yaptılar bence gayette iyi bir yayın oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortalik ps5 next gen 2k21 yayinlariyla doldu oyun gerçekten farkli ya bayildim 19 kasim gelsede biz de oynasak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • console-master kullanıcısına yanıt

Evet daha uzmanım

• bu arada ps5leri dinlenme moduna almamak lazım bi süre. bu sebepten sorun yaşayan bir kaç kişi daha gördüm

dh linkleri bozduğu için resim de atıyorum

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

https://www.reddit.com/r/PS5/comments/jsoui9/my_ps5_seems_to_be_bricked_after_an_hour_of_play/gc15ds2/?utm_source=reddit&utm_medium=web2x&context=3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 12 Kasım 2020; 13:16:50 >

• quote:

Evet daha uzmanım

uzmansan çekersin video. Adamları eleştirmek başka. alay ederek ti ye almak başka. Kaç yıldır bu işin içindeler eminim senden çok daha şey biliyorlardır uzman arkadaşım

• Konsol alırken fiyat bir etkendir ama fiyattan önce özelliklere bakılır. Sonuçta isterse bedava versin o konsolun özellikleri kötüyse neden tercih edeyim ki?

En iyi SSD PS5'de.

En iyi oyunlar PS5'de.

Oyunlara Türkçe dil desteği PS5'de.

Oyuncuları umursayan ve konsolda bie yerel fiyat sunmaya çalışan firma Sony.

En iyi grafikler PS5'de (inanmayan PS5 çıkış oyunları ile Halo son oyunun grafiklerini kıyaslayabilir)

Xbox ucuzum, en güçlüyüm argümanları yerine önce müşteriyi kendine çekecek oyunlar göstersin. CGI trailer demiyorum, oyun diyorum, oynanış diyorum.

Bethesda oyunları da büyük ihtimal PS5'e gelecektir. Xbox'un cazibesi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: enyalios*

Kulaklikta bluetooth fonksiyonu yok.

Telefonada bağlansa alırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: console-master

uzmansan çekersin video. Adamları eleştirmek başka. alay ederek ti ye almak başka. Kaç yıldır bu işin içindeler eminim senden çok daha şey biliyorlardır uzman arkadaşım

Alıntıları Göster

Ne içi video çekeyim ki, ben içerik üreticisi değilim nihayetinde. Ayrıca neden avukatlığını yapıyorsun bu kadar, tanıyorsun herhalde şahsen. Soldakine değil keltoş arkadas için söyledim. Ayrıca video çekip sana uzmanlığımı ispat edecek değilim, sen kimsin ki ispatlayacağım da video çekeceğim. Ve ısrarla son kez söylüyorum, keltoştan daha uzmanım ve donanımsal bilgi sahibiyim.

• Arkadaşlar amazon üzerinden (almanya fransa farketmez) dijital sürüm satıldı mı hiç? Satıldıysa ve alan olduysa kargo vergi dahil kaç euro ya da dolar ödediniz yazabilir misiniz? Teşekkürler.

• Konsol üssü Series S i güzel incelemişti ama ps5 i güzel incelediklerini düşünmüyorum mesela ps4 pro - ps5 rdr 2 karşılaştırması yaptılar hiç fark yok aynı diyor veya morales için ps4 den çok da farkı yok vesaire yanlış karşılaştırmalar oldu birde bu nesil öyle çok dramatik bir fark yok gibi dediler fakat 1080p monitör de ps4 den nasıl farkı olabilir fps yi 60 yapmaktan başka burada ps4 1080 ps5 4k dan bakılmadan aradaki farkı anlayamazsın ki zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 12 Kasım 2020; 13:23:13 >
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    malesef. bilgisayarinizda kullanma sansiniz var ama bilginiz olsun.

• Assassin's Creed Valhalla'da yükleme süreleri

Aynı anda karşılaştırma 1:17'de başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 12 Kasım 2020; 14:0:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Cihazı koyduğu yere bak. Eksoz fanlardan çıkan sıcak hava nereye gidecek. Böyle olduğu için cihaz, sıcak havayı yeterli miktarda dışarı atamayacak, atamadığı içinde daha fazla ısıncak.

• Kavisli monitör ile düz monitör arasında ne gibi fark oluyor? Yani avantaj veya dezavantajları neler? Özellikle fps oyunlarda?

• quote:

Ne içi video çekeyim ki, ben içerik üreticisi değilim nihayetinde. Ayrıca neden avukatlığını yapıyorsun bu kadar, tanıyorsun herhalde şahsen. Soldakine değil keltoş arkadas için söyledim. Ayrıca video çekip sana uzmanlığımı ispat edecek değilim, sen kimsin ki ispatlayacağım da video çekeceğim. Ve ısrarla son kez söylüyorum, keltoştan daha uzmanım ve donanımsal bilgi sahibiyim.

Alıntıları Göster

hiçbirini tanımıyorum severek izlerim videolarını. videolarını beğenmeyebilirsin eleştirebilirsin ama keltoş moltoş diyerek adamla alay edercesine yorum yapmak yanlış. ben kendim için video çek demedim zaten okuduğunu da mı anlamıyorsun. Herkes için dedim.. Burdan alay ederek eleştirmek kolay..

• Sadece birini almak zorunda mıyız? Ps5 leylek ediyşını almayıp slim'ini beklesek ayıp eder miyiz?

Hemide o zaman kadar kırar parçalarlar.

1 gündür kullanıyorum, Series x yağ gibi akıyor, sessiz, güçlü, süper grafikli, denediğim, daha ona özel yapılmamış oyunlar bile harika.

Ps3'ü God of warı bekleyip onla beraber almıştım, ama PS4'teki God of war midemi bulandırdı, herkes şopar mı sürekli aynı hikayelerin döndüğü serileri oynamak için bekleyecek?

• 
Sayfa: önceki 29252926292729282929
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.