Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2923. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
180.840
Cevap
1.521
Favori
9.825.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29212922292329242925
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maşallah dükkanlarda bu kadar oyun yok 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • o sanki ps5 in maketi gibi duruyor Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Model? Fiyat?

• bensatanistdegilim kullanıcısına yanıt
    Emin Çıtak'ın incelemesi gerçekten en iyisi olmuş TR'de. Olması gerektigi gibi ciddi, özenli, detaylı.

Linki de bırakalım şuraya
    http://https://youtu.be/43l48jqid_U

• Merhaba. Muhtemelen bu soru burda daha önce sorulmuştur veya konuşulmuştur . Ama aratıp bulamayınca tekrar sormak istedim. Muhtemelen benim gibi bu sorunun yanıtını merak edenler vardır

PS5'de kutulu PS4 oyunlarının oynandığını biliyorum. Sırf bu yüzden CD li versiyonunu tercih edeceğim. Kutulu olarak aldığım ancak henüz PS4 de oynama fırsatı bulamadığım oyunları, PS5 de oynarım diye

Asıl sorum şu ki, benim PS4 de PSN den satın aldığım ve şu an PS4 kütüphanemde olan bütün oyunları, PS5 e direk aktarabilecek miyim ? PSN Plus dan aldığım oyunlar da dahil.

PS4 hesabımla PS5 e girince, ordaki tüm kütüphane direk PS5 e aktarılacak mı ?

Bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

• Evet hocam PS4'deki kütüphanenizde oyunlar PS5'e aktarılabilecek. Sony daha önce blog sayfasında yayınlamıştı ancak baya arka sayfalarda kaldı. :)

PlayStation Store'dan dijital PS4 oyunları satın aldıysam bunları PS5'e indirebilir miyim?

Evet. PlayStation 5 konsolu bu Kasım ayında piyasaya çıktığında, PS4'te bulunan 4000'den fazla oyunun yüzde 99'undan fazlası üzerinde oynanabilecek. Daha fazla bilgi için bu kılavuza bakın .

https://blog.playstation.com/2020/11/09/ps5-the-ultimate-faq/

@akgun17

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 12 Kasım 2020; 11:10:34 >

• bensatanistdegilim kullanıcısına yanıt

bu kişiyi takip ediyorum, çok kaliteli ve titiz çalışıyor hakkını veriyor gelen ürünlerin. Bir kutu açılısı var, poşeti bile 40 saniye de alıyor ürünün üzerinden. Şurana kadar izlediğim en iyi ps5 hazırlanış videosu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akgun17 A kullanıcısına yanıt
    Evet ps4 oyunlarını yükleyip oynayabileceksin

• guguk kullanıcısına yanıt
    Ayni konudan devam edilecek bildigim kadari ile. Konunun ismi değiştirilmişti bir süre önce.

• Darısı burda bekleyen arkadaşlara inşallah onlarınkide kazasiz belasız gelir... Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: pfaff100

o sanki ps5 in maketi gibi duruyor  

Boyutunu anlayabilmek için maketini yaptım ve oraya PS5 koymayı planlıyorum Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciga1905

Maşallah dükkanlarda bu kadar oyun yok 😊

Koleksiyon yapmayı seviyorum. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Wes7 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun dostum güzel günler'de kullan

• Bu sorunu murat sönmez de yaşamıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah darisi herkese...

• Güncellemeyle hallolur inşallah

• Source kullanıcısına yanıt
    Sizin yer sıkıntınız yok ki hocam. Yatay koymak için büyük bir alanınız var ne güzel . Dikey sevdim öyle koyacağım derseniz evet maketin olduğu yer güzel

• Wes7 kullanıcısına yanıt
    Ps5 vatandan alacağız nasipse xbox series x de yurtdışından teyze oğlu getirecek inşallah beklediğimize değer yeni nesil

• 
Sayfa: önceki 29212922292329242925
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.