Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2812. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: steven_stiffler Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
180.854
Cevap
1.521
Favori
9.826.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28102811281228132814
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba ps 1 den sonra ilk defa ps alicam ps 4 prolar 4 binden asagi degil malum ps5 cdsiz versiyon 5.500 u gecmesse yeni nesil almayi dusunuyorum sorum ps5 te ps 4 kollari kullanılabiliyormu digital le optik arasindaki tek fark cd mi ?ve en onemli si ps4 un ozel oyunlari calisicak değil mi malum ulkemizde birtek onlar uygun fiyatta eski olduklari icin 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahaka7741 -- 8 Kasım 2020; 15:3:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pulse 3D Wireless kulaklik hakkinda ne dusunuyorsunuz alinir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dahaka7741

Arkadaslar merhaba ps 1 den sonra ilk defa ps alicam ps 4 prolar 4 binden asagi degil malum ps5 cdsiz versiyon 5.500 u gecmesse yeni nesil almayi dusunuyorum sorum ps5 te ps 4 kollari kullanılabiliyormu digital le optik arasindaki tek fark cd mi ?ve en onemli si ps4 un ozel oyunlari calisicak değil mi malum ulkemizde birtek onlar uygun fiyatta eski olduklari icin 😂

Digital versiyon 2021 subatta cikiyor

Cdli versiyon 19 kasimda cikiyor fakat sadece internetten alinabilir.

TEK FARK BU.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Pulse 3D Wireless kulaklik hakkinda ne dusunuyorsunuz alinir mi ?

Ben alcam stok bekliyorum. ilkini kaçirdim.

bence herkesin almasi gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 8 Kasım 2020; 15:7:35 >
  • IDwasHERE kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de ön sipariş veremedim ve hiç bir yerde bulamıyorum. Sadece Teknosa ön siparişe açmadı. Bildiğim kadarıyla bazı mağazalarında çok az miktarda da olsa fiziki satış yapacak ama tabiki mağaza açıldığı gibi bitecek. Geceden gidip mağazanın önünde mi yatsam diye düşünüyorum 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt

hemen alinmaz. bircok alternatifi var. sony kulaklikta ne kadar iyi olsada oyun kulakligi konusunda daha iyi firmalar var. bir sure bekleyip incelemelere gore karar vermek daha mantikli. ucuz bir cihaz degil.

• Ozitech kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Bende aldım hocam kulaklıktan çok anlamam ama çok şık ve kaliteli bir ürün gibi duruyor geçenlerde bi arkadaş incelemesini atmıştı buraya 9 puan almıştı,büyük ihtimal beklentileri karşılar

• quote:

Orijinalden alıntı: John Denver

hemen alinmaz. bircok alternatifi var. sony kulaklikta ne kadar iyi olsada oyun kulakligi konusunda daha iyi firmalar var. bir sure bekleyip incelemelere gore karar vermek daha mantikli. ucuz bir cihaz degil.

Bu yorum tam tersi yapiliyor yurtdisinda ) daha iyileri var ama bu fiyata kacmaz cok iyi diyorlar fiyati karsiliginda )

• Gemi kaptanı olan kuzenim bir kaç ay sonra getirecek kendisi 12.000 $ maaş alıyorda 😅

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt

bu soylediginizi diyenler bilincsiz tuketiciler. daha konsolu cikmadi kulakligin. once konsol ciksin sonra farkli kulaklik performanslarina gore bir siralama yapilir. fiyati 100$'in altinda olan bir cok iyi kulakliklar var. suan ambargo geregi kisitli bilgiye sahibiz. konsol ciktiktan sonra hersey netlesir.

• Baya bilincsiz adam var o zaman yok satmis cunku )

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt

Hocam bu yazmış olduğun durum ve sınırlı stoktan dolayı ben de yurtiçinden almaya döndüm maalesef.

19'unda yurtdışında gidip mağazadan alınamayacak olması ve sonrasında da yeni stokların ne zaman geleceği konusundaki belirsizlik alt üst etti planlarımı.

• Eyvallah hocam xbox gibi cakalliga dusmemesi bizim gibi ulkelerde digital daha cok satar muthis ekonomiz yuzunden

• Herkesin yorumuna saygi duyuyorum sizde öyle yapin kimse kimseye biseyi kabullendirmek zorunda değil.
    Benim fikrim bu

Ben de ss 7 var zaten, alirim sony kulakliği kiyaslarim hangisi daha kotuyse onu satarim. kendi incelememi kendim yaparim.
    Zaten dolar artiyor hersey daha da pahalasacak. Zarar etmezsin. Dusun tasin.
    @KAKÁ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 8 Kasım 2020; 15:25:42 >
  • bakmadan almak mantikli diyorsunuz. nede olsa baskalari da oyle yapiyor. anladim.

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt

Hocam bu fiyatın tr deki fiyatı 150-160 dolarlık ürünlerle aynı konsol vergilerinden dolayı mesela steelseries arctis 7 amazon.de fiyatı 155 euro amazon.tr fiyatı 1590

adamlar 100 dolarlık kulaklıklarla kıyaslarken bizim 150 dolarlık kulaklıklarla kıyaslamamız lazım

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• swarch S kullanıcısına yanıt
    Ben zaten burasi icin demedim yurtdisinda da tam tersi mantik var dedim. Alin ya da almayin bile demedim oysaki )

• 
Sayfa: önceki 28102811281228132814
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.