Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2607. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: wardaddy58 , Rated , catcat111 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir - 15 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
180.840
Cevap
1.521
Favori
9.825.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26052606260726082609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet Wild Rift'i ben de heyecanla bekliyorum, bekleyen çok arkadaşım var. Konsollara da gelecek zaten, ama mobil ve konsol arasında çapraz platform olacak mı hala belirsiz

Arada girer lol de atarız kötü mü olur. İnşallah konsollarda gelişmiş 4K ve RT destekli çıkar, çok mu şey istiyoruz acaba bilemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ps5 uk den alanlar çeviricileri hazırlamayı unutmasınlar. Cihaz gelince uk fişi olduğunu görünce mahallede yandım allah diye koşturup çevirici aramayın. 🤣

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • guguk kullanıcısına yanıt

sağol kardeşim 5-6 tane sipariş vermiştim iyi ki söyledin Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Benim bir sorum var. Başka konuda sordum ancak burada da sorayım belki bilen vardır. Benim hesabım bir arkadaşın cihazında primary. Bütün oyunlar benim hesaba kayıtlı ortaklaşa alıyoruz. Şimdi ben ps5 e çıkış gününde geçeceğim arkadaş daha sonra geçecek. Bu kardeşlik devam eder mi? Diğer bir sorum ben şu an kendi hesabımı primary yapmadan oynayabiliyorum internet bağlı olduğu sürece. Haliyle arkadaşts primary çünkü benim hesap .Ps5de de sıkıntısız oynamaya devam edebilir miyim aynı hesapla yine internet bağlantısı olduğu sürece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yunan youtuber Dualsense'in bataryasının Astro's Playroom'da biraz hayal kırıklığı yarattığını, fakat bu durumun ilgili oyunda kol ile alakalı tüm özelliklerin kullanılmasından kaynaklı olduğunu düşündüğünü söyledi.

Kaynak:

https://www.reddit.com/r/PS5/comments/jlhg8w/greek_youtuber_said_that_the_battery_life_of_the/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

• Evet beyler aylardan kasım çıkış ayına geldik bekleyise devam Hanim ps5 gelsede rahatlasak artık çenen düştü diyor.oda bekliyor ama belli etmiyor 😀 onada sözüm var ileride orta halli oyuncu pcsi dizecegime dair bu arada.
    Amazon teslimat tarihi 25-1 arası gosteriyor umarım daha erken ulasir

• gamerasi kullanıcısına yanıt

DS3, DS4 ve Xbox kontrolcüsü şöyle bir titreşim motoru kullanıyordu;

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Bir de DualSense'e bakın resmen çağ atlamış kontrolcü. Her şeyiyle sıfırdan en yeni teknolojilerle donatılmış. Ergonomi sorununu da çözmüş adamlar daha ne olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon

DS3, DS4 ve Xbox kontrolcüsü şöyle bir titreşim motoru kullanıyordu;

Bir de DualSense'e bakın resmen çağ atlamış kontrolcü. Her şeyiyle sıfırdan en yeni teknolojilerle donatılmış. Ergonomi sorununu da çözmüş adamlar daha ne olsun.

Dostum ben bi sure one x kullandim onun R2 ve L2 butonlari titriyordu yani ds4 ten farkliydi.

• Kasım'a girdik sonunda. 19 Kasım'a son 17 gün 23 saat...

• guguk kullanıcısına yanıt
    Tamamen unutmuşum bu olayı ya
    Alayım hocam teşekkürler hatırlatma için

• Benim bahsettiğim el ile tuttuğumuz iki tarafta olan titreşim motoru. Bu motor DS3, DS4 ve Xbox ile tamamen aynı. DS4'ün tetik butonlarında titreşim motoru yoktu evet bu özellik DualSense kontrolcüsüne geldi ancak kullananlar Xbox ile aynı olmadığını çok farklı bir şey olduğunu söylüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon

Benim bahsettiğim el ile tuttuğumuz iki tarafta olan titreşim motoru. Bu motor DS3, DS4 ve Xbox ile tamamen aynı. DS4'ün tetik butonlarında titreşim motoru yoktu evet bu özellik DualSense kontrolcüsüne geldi ancak kullananlar Xbox ile aynı olmadığını çok farklı bir şey olduğunu söylüyor.

Xboxtaki bildiğimiz titreşim motoru, ps5'teki geri bildirim motoru. Direksiyon setlerindekine benzer bir yapıya sahip.

• brnbry kullanıcısına yanıt

kolun sarjinin kac saat gidecegi aciklandi mi?

• Hacım zaten her yer açık demiyorum. Alınan karar şu okul ve iş yerleri dışında her yer kapalı olacak. Yani cafeler sinemalar spor salonları bilmem ne. İnsanlar evdne işe işten eve gelecek.

Haliyle kargo şirketleri çalışmaya hatta daha fazla çalışacak.

İnsanları yanlış bilgilendirnix demedim. İnsanları yanlış bilgilendirmeyelim dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Denver

kolun sarjinin kac saat gidecegi aciklandi mi?

12 ssat diye hatırlıyorum

• SacredDivinity kullanıcısına yanıt

O imkansız işte hocam,tam tersi olursa kabul edebilirler :)

• Geride bıraktığımız nesilde Kol karşılaştırmasında Xbox kolu genellikle daha çok tercih edilirdi ama yeni nesilde Dualsense xbox kolunu resmen çöpe çevirdi. Microsoft zahmet edip bi iki geliştirme yapsaydı keşke. Gerçi yıl olmuş nerdeyse 2077, hala pil takılan kol var xbox ‘da

Dualsense > xbox kontrolcü çöpü

• çikko kullanıcısına yanıt
    D-Pad'de yapılan devrimsel değişikliği görmedin galiba hocam? D-Pad artık dört tarafa değil, SEKİZ tarafa birden hareket edebiliyor!

Teşekkürler Microsoft, Teşekkürler Xbox, Teşekkürler Gamepass!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-781808C66 -- 1 Kasım 2020; 1:4:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çikko

Geride bıraktığımız nesilde Kol karşılaştırmasında Xbox kolu genellikle daha çok tercih edilirdi ama yeni nesilde Dualsense xbox kolunu resmen çöpe çevirdi. Microsoft zahmet edip bi iki geliştirme yapsaydı keşke. Gerçi yıl olmuş nerdeyse 2077, hala pil takılan kol var xbox ‘da

Dualsense > xbox kontrolcü çöpü

Pilin degiştirilebilir olması cok daha iyi bence, koyarsın 2700mah 2 tane pil, birde varta 15dk sarj cihazı ooh mis gibi, hepsini gectim daha uzun ömürlü kılıyor kolu.

Ama dualsense gercekten çok iyi görünüyor, bataryası 1600mah di sanırım, koy abicim 2300 3000 yermi yok, tadından yenmezdi valla

• Amazon.uk ne zaman parayı ceker acaba

• 
Sayfa: önceki 26052606260726082609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.