Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3880. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü6 Mobil3 iOS1 Android
5 sn
180.877
Cevap
1.521
Favori
9.828.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
38. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 38783879388038813882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Babangida Babayaro

Seni tebrik ediyorum arkadaşım .En iyisini söylemişsin valla. Bizi paramızla rezil ettiler. Daha çok parası olanları ise vezir.

Bu günleri tarih unutmayacak. Şirketlerin zor zamanlarda nasıl olduğunu gördünüz. Hepimize ders olur inşallah.

Alıntıları Göster

valla çeken biz oluyoruz her defasında bu sorunları... Tek sorun yaşamayanlar youtuberler, teknoloji sitelerinde ki ünlü tanıtım yapanlar vs. çoğu ben kendi paramla aldım, çoğu gittim yurt dışına aldım vs diyor. Ben çok inanmıyorum çoğu sponsor firmalardan gelen ürünler adamlara geliyor tanıtımını yapıyor ürün hediye kalıyor veya geri isteniyor. hayatlarını yaşıyorlar Sony Microsoft kemik kitleye ulaşmış yüksek reklam potansiyeli olan x kişilere servetlerinden pay veriyor, önlerine döküyorlar.. Olan biz gibi stok sorunu çeken oturup kara kara düşünen, yok bir şey olsa garantisi nasıl olacak yok efendim bozulsa arıza verse stok sorunundan kaç günde elime yenisi geçecek diye düşünen arkadaşlarla çevrili etrafımız...

• quote:

Orijinalden alıntı: Efdiar

gg/aa/yy hocam yüksek ihtimalle.

ayrıca bunun 3. parti bir satıcı modifiyesi olduğunu düşünüyorum. resmi olarak böyle siyah bir cihaz tanıtılmadı çünkü. youtube'ta da dış kapakları söküp boyayan farklı şeyler yapan kişiler mevcut. kolayca sökülüp boyanabiliyor acaba bu tür modifikasyonlar tr de garantiye bir etki yapar mı aldığımız zaman

yapılabilir aslında. Garntiye de etki edecek bir şey değil bence. Neticede vida dahil sökmüyor, mekaniğe hükmetmiyorsun.. 2 Kapak sökülür, soft kaplama veyahut araç kaplaması var spreyli o tarz ısıya dayanıklı malzemelerle kaplanır. Hatta plasti dip boya deniyor jant boyamaya yarıyor biliyorsunuzdur belki o bile yapılır :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mari Lwyd

Daha yeni uyandım rüyamda gidip Vatan'dan alıyordum ve dükkan stok doluydu :D Rüyalarıma giriyor artık ya. Bir de fiyat etiketini hatırlıyorum 920₺ x 3 taksit dijital versiyon :D

hahahha güzel rüya :D ama sadece rüya uyan gerçek dünyadasın, salgın, stok sorunu, açlık, işsizlik soğuk hava.Hoşgeldin aramıza :D

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Bu resimlerin kaynağı nedir hocam? Gidip indireyim bari :)

Twitterda bu arkadaş yapıyor bu resimleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Konsolu almak için 3999 liraya düşmesini bekliyorum.

O hiç bir zaman olmaz boşa beklemeyin. Dolar 5 tl ye düşmesi falan lazım ama seneye dolar 10 tl olacak zaten:)

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Olur olur niye olmasın.Zaten şu an konsolu almanın bir mantığı yok.Doğrun düzgün Ps5’e özel oyun bile yok daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

Playstation (1994-2000)

Playstation 2 (2000-2006)

Playstation 3 (2006-2013)

Playstation 4 (2013-2020)

Playstation 5 (2020- 202?)

Şimdilik...

Playstation 3 gibisi gelmez..

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt

PS3’te mükemmel oyunlar vardı. En sevdiğim konsollardan biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Olur olur niye olmasın.Zaten şu an konsolu almanın bir mantığı yok.Doğrun düzgün Ps5’e özel oyun bile yok daha.

Kesinlikle almak için. takla atanları anlamıyorum bile alsan ne yapacaksın ne oynayacaksın spider manin ek pakedinimi? Temmuz ağustostan önce hiç bir esprisi yok almanın.

• Oyun yok diyenler sırf konuşmak için konuşuyor. Neler var sayalım o zaman;
    Demons Souls Remake
    Spider Man Remastered
    Miles Morales
    Playroom
    Eski oyunları 60fps oynayabilme
    Plus Collectiondaki 20 oyun
    2021 içinde ise 8-9 exclusive geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Playstation 3 gibisi gelmez..

Alıntıları Göster

Kesinlikle 

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz7788

Oyun yok diyenler sırf konuşmak için konuşuyor. Neler var sayalım o zaman;
    Demons Souls Remake
    Spider Man Remastered
    Miles Morales
    Playroom
    Eski oyunları 60fps oynayabilme
    Plus Collectiondaki 20 oyun
    2021 içinde ise 8-9 exclusive geliyor.

Katılıyorum hocam. Ssd, grafik, akıcılık olarak çok fark var. Sabah akşam oyun oynamayan biri için uzun süre götürecek oyun listesi mevcut. Şahsi olarak düşüncem de; sessiz sedasız oyun oynama o kadar mükemmel bir şey ki anlatamam. :) Ps4'te uçak kaldiriyorduk sesten. :) Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

• Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt

Dolar 5 TL’ye düşmez. PS5’in o dediğin fiyata düşmesi için de 7 yıl beklemen lazım. PS4, ucuzlayacağına iyice pahalandı.

• Playstation 4 sahiplerine sanirim cevap, benim yok ve ps4 oyunlarini oynamadim o yuzden almak istiyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aredien

Playstation 4 sahiplerine sanirim cevap, benim yok ve ps4 oyunlarini oynamadim o yuzden almak istiyorum hocam.

Banada playstation 4 oyunlarını oynamamış biri olarak almak mantıklı geliyor fakat playstation 4 veya 4 prosu olanlar için şuan almak saçma sonuçta oynayabileceğiniz oyunlar 500-600 TL civarlarında

• Yılmaz7788 kullanıcısına yanıt

Oyun yok diyenler kendilerini avutuyor. Ps4 oyunlarının hepsini oynamış olsan bile en az 100 saatlik güncel içerik var.

• Arkadaşlar ps5 kullanıcı adlarımızı paylaşırsak ekleriz birbirimizi de .
    Benim nick name furkan_s_hunter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Blur ve motorstrom hala tadı damağımda
  • Pandemi öncesi ps4 ümü bin liraya sattım.Askere gittim dedim dönünce ps5 çıkar onu alırım.Ne fiyatının bu kadar fahiş olacağını tahmin etmiştim ne de stok sıkıntısı yaşayacağımızı.Suan tekrar ps4 almayı bile düşünüyorum.😥
  • quote:

Orijinalden alıntı: shunter

Arkadaşlar ps5 kullanıcı adlarımızı paylaşırsak ekleriz birbirimizi de .
    Benim nick name furkan_s_hunter
    ps5 ciktigindan beri bunu soyluyorum ama herkes yeni insanlarla tanismaktan bikmiş. Birde ps5 alan tayfa belli yaşa gelmiş is guç sahibi evli insanlar o yüzden psn paylasip insanlari ekleyip oyun oynamaya vakit ayiramiyor.
    Bunun başka bi açiklamasi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 38783879388038813882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.