Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dublex06 , Mericuls , oguzxz Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 16 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
180.919
Cevap
1.522
Favori
9.830.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 37223723372437253726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi hayırlı olsun almayı düşünen arkadaşlara. Böylelikle 6 Bin bandına düşer diye umuyorum fiyatlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wiseeman

Hayırlı olsun. Umalım ki stok olsun da bir işe yarasın bu olay  

• 2 gün önce amazon.com.tr konusunda uyardım arkadaşları almayın bekleyin diye, dinlemediler. bu geçici vergileri getiren arkadaş artık yok bir nebze iyi bir şey bu

• Omer687 kullanıcısına yanıt

ps tr bakalım fiyata yansıtacak mı.o kunduzlarda az değil bilir herkes.

yanına kol ve çöp oyun vererek 8299 tl den satmaya kalkar bunlar.

buradan alacaklar için umarım fiyat güncellenir hemen.3 ay gereksiz yere uzatıldı yüzde 50 vergi zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Yiğit

Hayır bu kesinlikle doğru değil. Daha ilk andan itibaren bunun doğru olmadığını söyledim. ''İthalat rejimi kararına ek kararlarda değişiklik yapılmasına ilişkin" karar yayımlanmadan vergi oranı belli olmaz. Burada bahsedilen şey vergi haddi'dir. 100 rakamı gümrük cetvelindeki rakamı temsil ediyor ve bu rakam 100 haddi aşılamaz anlamına geliyor.

Alıntıları Göster

Evet vergi oranı %20 e düşmüştür. Hayırlı olsun.

• Şimdi bunun etkisini fiyat olarak nasıl göreceğiz
  • Milleti 2 günde gümrükçü yaptılar . Ülkemize dijital surumu ne kadarsa gelir acaba ? Amazon’la arada çok az fiyat farkı olacak büyük ihtimale

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat ne olur yani arkadaşlar ? Kesin düşermi tr fiyatı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Şimdi bunun etkisini fiyat olarak nasıl göreceğiz
    6700-6999 arası olacak diskl muhtemelen. Ama stok kıtlığı var Mart'a kadar söylentiler o yönde. Microsoft da mevcut durumun Nisan'a kadar devam edeceğini söylemişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 31 Aralık 2020; 17:2:31 >
  • Çıplak fiyatımi yoksa kar marjı eklenmis halimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Çıplak fiyatımi yoksa kar marjı eklenmis halimi
    Kar eklenmiş hali
  • Olan karaborsacılara olacak şimdi aldıkları fiyata satarlarsa öpüp başlarına koysunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 31 Aralık 2020; 17:4:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle0666

Fiyat ne olur yani arkadaşlar ? Kesin düşermi tr fiyatı ?
    He düşer noldu tutuştun mu karaborsacı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 31 Aralık 2020; 17:5:11 >
  • Arkadaşlar hiçbir art niyet olmadan gerçekten soruyorum. Ps5i 8300 TL’ye ekmek peynir gibi satan ve satmaya da devam edebilecek olan Sony Tr neden fiyat düşürsün? Yani biz zaten Tr özel fiyat satıyoruz diyip işin içinden sıyrılamaz mı?
  • Dijital versiyon 5000 civarında olur mu?

• 2021 q1 de stok bulamayız gene yüksek ihtimal. q2 de fiyatlar oturmaya başlar, kabaca 6 ay daha bekleriz gibi geliyor. kur farkı ve %30 vergi düşünce bugünün fiyatı tahminen 2-3 bin lira düşmesi gerekir. tam hesaplama yapmadım gerekirse onu da yaparız.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Arkadaşlar hiçbir art niyet olmadan gerçekten soruyorum. Ps5i 8300 TL’ye ekmek peynir gibi satan ve satmaya da devam edebilecek olan Sony Tr neden fiyat düşürsün? Yani biz zaten Tr özel fiyat satıyoruz diyip işin içinden sıyrılamaz mı?
    Hayır öyle bir şey olamaz. Her yerde uygulanan kâr aynı. Fiyatlarını da Sony TR belirlemez. Sony'nin California'daki ofisi belirler
  • blackprague kullanıcısına yanıt

sıyrılamaz, çünkü 8300 içinde olan vergi kendi ceplerine gitmiyor sevgili dostum devlet alıyor o parayı. sony için değişen bir şey yok

• 
Sayfa: önceki 37223723372437253726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.