Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sine-FİL , Bati-Wan_Kenobi , Mc Angel , knslgmr Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.877
Cevap
1.521
Favori
9.828.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
30. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 25152516251725182519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaça sattınız hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alamayacağım ama alacaklara bir faydamız olur belki idefix de ön sipariş açmış stok bulamayanlar varsa diye yazayım dedim

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Vatan'dan aldım az önce. Amazon.fr'den de Series X almıştım 687 Euro'ya geliyordu. Nerden baksan 7.000 TL'ye falan gelecekti 19 Kasım'a kadar. Dedim biraz daha verip yurt içi cihaz alayım, gittim aldım PS5'i sonunda. Series X'i de iptal edeceğim şimdi. Yurt dışına da gidemiyoruz, gitsek stok durumu belli değil falan el mahkum. Amazon da bir türlü açmadı ön siparişi. Memleketteki dolar kuruna güvenmem, 10 gün sonra 10 TL olursa cihaz 15.000 TL olur. İkinci partiyi bekleyenler büyük sıkıntı yaşayacak gibi geliyor bana. Umarım herkes istediği konsola kavuşur.

Bu arada Vatan hala siparişi onaylamadı. Sıkıntı falan bende mi yoksa şu an kimsenin mi onaylanmadı? Müşteri hizmetlerini arayıp sordum ön sipariş vermeden önce ve bana stok takibi yapılarak ön sipariş alınıyor, ona göre ürünler 20'sinde kargolanacak dediler. Umarım sorun olmaz...

• Arkadaşlar bir hafta sonra ön siparişler açık olur mu? Maaşın yatmasını bekliyorum çünkü 900 TL eksiğim var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalpsiz23 K kullanıcısına yanıt

Dikkat et de ocak ayından sonra 15 cbin tllik raf etiketiyle karşılaşma :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Vatan'dan aldım az önce. Amazon.fr'den de Series X almıştım 687 Euro'ya geliyordu. Nerden baksan 7.000 TL'ye falan gelecekti 19 Kasım'a kadar. Dedim biraz daha verip yurt içi cihaz alayım, gittim aldım PS5'i sonunda. Series X'i de iptal edeceğim şimdi. Yurt dışına da gidemiyoruz, gitsek stok durumu belli değil falan el mahkum. Amazon da bir türlü açmadı ön siparişi. Memleketteki dolar kuruna güvenmem, 10 gün sonra 10 TL olursa cihaz 15.000 TL olur. İkinci partiyi bekleyenler büyük sıkıntı yaşayacak gibi geliyor bana. Umarım herkes istediği konsola kavuşur.

Bu arada Vatan hala siparişi onaylamadı. Sıkıntı falan bende mi yoksa şu an kimsenin mi onaylanmadı? Müşteri hizmetlerini arayıp sordum ön sipariş vermeden önce ve bana stok takibi yapılarak ön sipariş alınıyor, ona göre ürünler 20'sinde kargolanacak dediler. Umarım sorun olmaz...

Normal.

Şu an herkes öyle.

Ürün stoklara girene kadar aynı kalacak...

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt

3bin

• Yeniada kullanıcısına yanıt

Peki yarın öbür gün fiyat artması gibi bir durum yaşar mıyız? Şurda 20 gün kaldı, insan stres oluyor kurdaki değişimden dolayı. Yılbaşında kesin zam getirirler de, biz şu bizim cihazları hemen alıp, aradan çıkarsak çok iyi olacak.

• Önsiparişlerde ürün stoklarına girdiği gün onaylıyorlar.

• cimbomman kullanıcısına yanıt

Bal yada tereyağ ama alamazsın. Teknik makale yazıp burayı boğmak istemiyorum. Şu tablo yeterli olur diye düşünüyorum.

• formw3 F kullanıcısına yanıt

o fiyatada alan dolu olacağı için olur büyük ihtimal Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

valla bende şaşkınım. bu kadar fazla sipariş geçilmesini hiç mi hiç beklemiyordum. millet ciddi ciddi tak diye 4000 liralık alete 4500 lira vergi ödüyor.

Alıntıları Göster

Araba piyasasından haberin yok herhalde? Bu millet koyun gibi %300'e varan vergileri ödüyor, hem de araba satışları patlıyor, sıfır araba bulunmuyor iken oyun konsoluna %100 vergiyi koşa koşa öderler, hatta izdiham yaratırlar.

Bu ülkede bu vergilerin bu kadar yüksek olmasının nedeni hükümet filan değil, halktır. Eşek olana herkes semer vurur. Ticaret yaptığını düşün, 5 liralık malı 10 liraya sattığında daha çok talep görüyorsan 5'e mi satarsın 10 liraya mı? Hükümet de bunu yapıyor, millet tepki gösterip almasa seve seve düşer vergiler, fakat adamlar vergi artırdıkça satış da artıyor, onlar da dayıyor vergiyi. Kızamıyorum hükümete, böyle bir halka az bile yapıyorlar.

Yıl başında nah iner vergi. Hatta gümrük vergisini %50'den %100'e çıkarsalar yeridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kultablasi

Araba piyasasından haberin yok herhalde? Bu millet koyun gibi %300'e varan vergileri ödüyor, hem de araba satışları patlıyor, sıfır araba bulunmuyor iken oyun konsoluna %100 vergiyi koşa koşa öderler, hatta izdiham yaratırlar.

Bu ülkede bu vergilerin bu kadar yüksek olmasının nedeni hükümet filan değil, halktır. Eşek olana herkes semer vurur. Ticaret yaptığını düşün, 5 liralık malı 10 liraya sattığında daha çok talep görüyorsan 5'e mi satarsın 10 liraya mı? Hükümet de bunu yapıyor, millet tepki gösterip almasa seve seve düşer vergiler, fakat adamlar vergi artırdıkça satış da artıyor, onlar da dayıyor vergiyi. Kızamıyorum hükümete, böyle bir halka az bile yapıyorlar.

Yıl başında nah iner vergi. Hatta gümrük vergisini %50'den %100'e çıkarsalar yeridir.

Alıntıları Göster

haklısın

ben zaten daha ps5 bile alamıyorum araba falan geçtim artık. saldım o işleri.

bu ama konsol ya. edirne'den sonra bu mereti herkes bilmem kaç günlük maaşıyla alabiliyor. alt tarafı tv'ye taktığın basit bir oyun aygıtı. bizim ülkemizde ise konuşulan fiyatlara bak. gülünç haldeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 27 Ekim 2020; 12:50:13 >

• Hayır.

Aldıysan bitti o iş...

• 1 haftaya ön sipariş açılır ama senin eksik olan 900 tl ye ekstra 500 tl koyman gerekebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

Alıntıları Göster

Ooo emojiler fln Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Az kaldı...

• Ps5 d&r da da ön siparişe açılmış

• sanırım MS mehteri vermeye hazırlanıyor

• dark dragon kullanıcısına yanıt

bu buyuk ihtimal dogru degil. nerde paylasilmis keske kaynak belirtseydiniz. xbox tr oyuncusunun boyle bir butcesi olmadigini biliyor.

ayrica 1 aylik ultimate gamepass: 70 tl

6 aylik normal gamepass : 500 tl

70tl*6ay= 420tl daha ucuz.

uydurma yani.

• 
Sayfa: önceki 25152516251725182519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.