Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
180.880
Cevap
1.521
Favori
9.828.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
49. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 13711372137313741375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Press a Key

Görüyor mu?
    Hemde nasıl online servisler güncelleme dashboard yeniliği enhached oyunlardaki bugları kapama varda var dahada olucak
  • SAVIAR kullanıcısına yanıt
    Ayrı ayrı satması daha paragözlük değil mi
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Oyun gelmiyor. 2 sene daha oyun gelecek dediler, o da geçen gün yaptıkları konferansta yalan oldu. Bu nesli tamamen çöpe attı Microsoft hadi geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ps4'den daha iyi bir destek mi görüyor şimdi?

Ps4 kaç yıl destek gördü ve daha işi bitmedi konsolun.

Ama One X kullanıcıları daha şimdiden kendilerini aldatmış hissedecekler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lSunTzu

Hocam geçen elinizde kağıtla buraya fotoğraf atan sizdiniz değil mi? Foroğrafta loş ışıkta mor arka aydınlatması ile tv çok hoş duruyordu. Tv marka model nedir hocam? Arka aydınlatmayı nasıl yapabiliriz? Tv den anlamıyorum fazla para harcamadan kullanımından memnun olunan modeli alıp geçeceğim.
    Değerli dostum tv LG 55SM8000,arka aydınlatma olayı ise dremscreen bknz.yardımcı olurum sana
    https://www.amazon.com/dp/B07JGC7HYG

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Oyun gelmiyor. 2 sene daha oyun gelecek dediler, o da geçen gün yaptıkları konferansta yalan oldu. Bu nesli tamamen çöpe attı Microsoft hadi geçmiş olsun
    Bence gelecek nesli de çöpe atmışlar
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Görüyor mu?
    sen destek vermiyor diye bir iddiada bulunuyorsun.
    Arkadaşta haklı olarak ispatlamanı istiyor. soruya soruyla cevap vermek olmamış. İddianı kanıtlıcan ya da yazmıcan.
  • XBOX SERIES X / WINDOWS PC
    State of Decay 3 - optimized for Series X, first party
    Forza Motorsport - optimized for Series X, first party
    Fable - optimized for Series X, first party
    Avowed - optimized for Series X, first party
    As Dusk Falls - optimized for Series X, first party
    Everwild - optimized for Series X, first party
    Stalker 2 - optimized for Series X, console launch exclusive
    Warhammer 40,000 Darktide - optimized for Series X, console launch exclusive
    The Medium - optimized for Series X, console launch exclusive

Bu liste doğruysa dediğiniz gibi sözlerinden dönmüşler. Hatta bu sözleri üzerine baya pr yapılmıştı.
  • quote:

Ps4'den daha iyi bir destek mi görüyor şimdi?

Ps4 kaç yıl destek gördü ve daha işi bitmedi konsolun.

Ama One X kullanıcıları daha şimdiden kendilerini aldatmış hissedecekler.
    one x'in destek almadığını almıyacağını kanıtla o halde ,konu ps4'ten daha iyi destek veya az konusu değil konu destek ,konu (one x)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 27 Temmuz 2020; 17:39:52 >
  • ceyhun erdem C kullanıcısına yanıt
    Microsoft, 2 yıl One X'e tam destek vereceğini söyledi fakat daha şimdiden bazı oyunların One X'i es geçtiğini görüyoruz.

Yapılan açıklama bu, neyi kanıtlamamı istiyorsun?

• Sony nın PlayStation markası uzun yıllardır Amerikalı yöneticiler tarafından idare edilmektedir.Sony CEO su japondur, PlayStation CEO su Amerikalıdır.
    Bugün PlayStation cihazı içindeki kullanılan bütün kartlar sensörler Amerikalı muhundesiler tarafından belirlenir,aynı şekilde tasarımda Amerika'ya aittir.
    Bugün Sony firmasının tarihi boyunca aldığı en iyi karar PlayStation markasını tamamen Amerika'ya emanet etmesidir. PlayStation uzun yıllardır Japonya nın değil bunu unutmayın.

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Microsoft, 2 yıl One X'e tam destek vereceğini söyledi fakat daha şimdiden bazı oyunların One X'i es geçtiğini görüyoruz.

Yapılan açıklama bu, neyi kanıtlamamı istiyorsun?
    Bazı oyunlar diyosun,ee hani biz desteği kestik one x destek almıyacak açıklaması varmı koy buraya hep birlikte görelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 27 Temmuz 2020; 17:43:43 >
  • Kralsın nintendo. Sessiz sessiz, ağır ağır. Millet kavga ederken paraları götürmeyi biliyorsun
    Nerede dedim "Desteği kestiler" diye?

İsteselerde desteği pat diye öylece kesemezler zaten, ama sözlerinin arkasında durmuyorlar.

2 yıl destek verilecek lafını ben, "Bazı oyunlar" diye anlamam, "Her yeni oyun dünyanın en güçlü konsoluna sahip bana gelecek" diye anlarım.

Microsoft'un "Bazı oyunlar" diye açıklaması varsa tamam ben hatalıyım ve boş iddia için hata yaptığımı kabul edip özür dileyeceğim.

• Microsoft yıllar evvel konsolda online oyun oynamak için paralı abonelik sistemini icat etmişti.Playstation mecbur bu sisteme ayak uydurmak zorunda kaldı.
    Microsoft hiçbir zaman oyuncuyu düşünmedi , Windows işletim sistemi olmasa çoktan batmıştı.

• quote:

Nerede dedim "Desteği kestiler" diye?

İsteselerde desteği pat diye öylece kesemezler zaten, ama sözlerinin arkasında durmuyorlar.

2 yıl destek verilecek lafını ben, "Bazı oyunlar" diye anlamam, "Her yeni oyun dünyanın en güçlü konsoluna sahip bana gelecek" diye anlarım.

Microsoft'un "Bazı oyunlar" diye açıklaması varsa tamam ben hatalıyım ve boş iddia için hata yaptığımı kabul edip özür dileyeceğim.
    Biz ne diyoz sen ne diyon seninle konuşulmaz takıl kafana göre ne diyelim sana.
    Birisiyle tartışma sonunda geliştirdiğin taktik bu.

Takıl kafana göre diyorsun ama beni mort edersen özür dileyeceğimi ve bunun senin hoşuna gideceğini bilmene rağmen bana kanıt sunamıyorsun, demediğim şeylere demişim gibi soru yöneltiyorsun.

Sonra tabi, "Biz ne diyoz, sen ne diyoz" dersin, peki sen neyi savunuyor, neyi ispat etmeye çalışıyorsun?

Yok işte, kandırdılar adamlar sizi, hadi beni geçtim, bana inanma, yukarıda yazan arkadaşlara da itimat etmiyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 27 Temmuz 2020; 18:19:46 >
  • okan855 kullanıcısına yanıt
    Microsoft'a sevmem ama Sony zorunda kaldı falan demek de doğru değil. Baktılar Microsoft güzel bir söğüçleme yöntemi bulmuş, biz neden eksik kalalım ki dediler.

• quote:

Birisiyle tartışma sonunda geliştirdiğin taktik bu.

Takıl kafana göre diyorsun ama beni mort edersen özür dileyeceğimi ve bunun senin hoşuna gideceğini bilmene rağmen bana kanıt sunamıyorsun, demediğim şeylere demişim gibi soru yöneltiyorsun.

Sonra tabi, "Biz ne diyoz, sen ne diyoz" dersin, peki sen neyi savunuyor, neyi ispat etmeye çalışıyorsun?

Yok işte, kandırdılar adamlar sizi, hadi beni geçtim, bana inanma, yukarıda yazan arkadaşlara da itimat etmiyorsun.
    kanıt sun kardeşim o halde, edebiyat yapıp beni ezeceğini kendinin haklı çıkacağınımı sanıyosun
  • 
Sayfa: önceki 13711372137313741375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.