Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2497. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Funder , Funder , darth hede Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 18 Misafir (1 Mobil) - 19 Masaüstü2 Mobil
5 sn
180.854
Cevap
1.521
Favori
9.826.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24952496249724982499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ptt ne gümrük çıkartıyor yani faturaya 5 dolar falan yazdırabilir miyiz acaba? Birde nereden gönderim yapıyorşar hani ülke?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ardamax kullanıcısına yanıt

valla görmek lazım, oyun almak için acele etmeyin bence. diskli benzer fiyata çıkarsa diskli alırız.

ps4ün son zamanları mesela dijital fiyatlarıyla diskli fiyatı hemen hemen aynıydı. 20-30 lira için dijital almak da bilemiyorum yani. elinin altında fiziki ürün varken.

ama dediğim gibi, 80 € zaten çıplak 750 tl yapıyor. üstüne vergi binecek. dijital store da şuan özel fiyatlandırma var, fiyatlar gayet iyi ( 80 € ve euro kuruna göre iyi, yoksa bu fiyata oyun tabiki soygun )

olur da kutulular 800-900 tle çıkarsa bu dijital fiyatlar anında fırlar yukarıya doğru, rekabet kuruluna şikayet ediyorlar.

• formw3 F kullanıcısına yanıt
    Nasıl konum alsak bilemedim iki türlüde zarara gelmeyelim de

• Spitz kullanıcısına yanıt

hacı sen ne diyorsun. 1-2 ping az alacağım diye lan kablosunu duvarları deldirip içinden geçirip kabloyla bağlananlar var bu forumda. takıldığın konu çok masum Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |  sanırsın ki 2000li yılların başındayız, o dönemler vardı ya bi geyik kabloyla bağlan hızlı bağlanırsın diye. tamam etki ediyor da, zaten aldığın ping 50. 49 alsan ne 50 alsan ne ya.

• Merhabalar.

Playstation 4 kutulu oyunlarını, Playstation 5’te oynayabilecek miyiz?

Kaynak aradım ama bulamadım.

Herkese teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __NoMercy__

Merhabalar.

Playstation 4 kutulu oyunlarını, Playstation 5’te oynayabilecek miyiz?

Kaynak aradım ama bulamadım.

Herkese teşekkürler

evet oynayabileceksiniz

• Ardamax kullanıcısına yanıt

Hocam İngiltere’den gönderim yapıyorlar.Fiyatı düşük yazdırma olmuyor bildiğim kadarıyla ama bir konuş istersen müşteri hizmetleriyle.Royal mail ile yolluyorlar.1-2 gün içinde ptt takip numarası ekleniyor.PTT ile de 4-5 gün içinde eve geliyor.

Şu ana kadar en pahalı olan gümrük yansıması 96tl oldu.Aldığın ürüne göre değişiyor ama oyunlar açısından bakarsak 50-80tl arası geldi hep.

• formw3 F kullanıcısına yanıt

Cevabınız için çok teşekkür ederim.

Mazur görün kaynak belirtme şansınız var mı?

Kaynak istememin sebebi bir kaç platformda da aynı soruyu sordum farklı cevaplar geldi.

• __NoMercy__ kullanıcısına yanıt
    Buyur sana resmi kaynak. ;)

https://blog.playstation.com/2020/10/09/ps4-games-on-ps5-your-top-questions-answered/

• quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

Hocam bu monitoru beğendim ama hdmi 2.1 yokmuş çok saçma

Alıntıları Göster

HDMI 2.1 olmayınca 4K120 olmuyor zannedersem. Benim tv eskidi ozaman 55xe9005 :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Vicodin

HDMI 2.1 olmayınca 4K120 olmuyor zannedersem. Benim tv eskidi ozaman 55xe9005 :(

Alıntıları Göster

Şuanlık Hdmi 2.1 olayı 3D ve curved gibi aldatmaca. Hdmi 2.0 sıkıntısız bir 8-10 yıl daha götürecektir. Panel ve işçilik kalitesi kötü olan tvlere sakın hdmi 2.1 var diye çok para vermeyiniz.

Donanımcıların anlayabileceği tabirle söyleyeyim, durumun vakti zamanında çıkan Sata/ata hard disk olayından farkı yok.

• Vicodin kullanıcısına yanıt
    Oyunu 60fps oynayacağını varsayarsak çok da önemli değil ;)

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• FtpX kullanıcısına yanıt

Cevabınız için çok teşekkür ederim.Elimdeki gta 5 ve Rdr 2 Cdlerini elden çıkartmama gerek kalmadı o zaman.

İyi geceler.

• quote:

Orijinalden alıntı: KonsolMania

Ben yaklaşık 6 ay kadar önce Ps5 de de kullanırım diye bu monitörü almıştım. Ps4 pro da gayet memnunum. Tabi pro da 2k desteği olmadığı için 1080p olarak kullanmak zorunda kalıyordum. Umarım Ps5 de 2k desteği olurda codu vs 2k 120 fps de oynarım.

hayırlı olsun, güzel seçim yapmışsınız. monitör hem 2kda hem de 1080pde hdmi üzerinden 120hz görüntü verebiliyor

ayrıca vrr aralığı da gayet iyi, sadece 60hzde response time çok az düşük puan almış ama gerisi gayet iyi bence. 2k monitör arayanlar için gayet iyi bir model bence.

https://www.rtings.com/monitor/reviews/asus/tuf-vg27aq

• FtpX kullanıcısına yanıt
    120 oyun gelince veda ederiz artık ama çok para herşey

• quote:

Orijinalden alıntı: FtpX

Oyunu 60fps oynayacağını varsayarsak çok da önemli değil ;)

Dostum.benim tv 60 fps desteklio ozamann

• quote:

Orijinalden alıntı: Spitz

Arkadaşlar kusura bakmayın da bir konu bana acaip saçma geliyor.yukarıda bir arkadaş yazmış tvden cod gibi multi oyun oynanmıyor diye.abi bu arkadaşlar kaç pingle hangi nat tipiyle internete bağlılar? O dualshock’un hiçmi gecikmesi yok? Ya zaten kontrolcüyle auto aim’le oynamıyormusun sen bu oyunu.neyin kafası bu.ben 2 sene boyunca tvye 3 metre meseladen recon oynadım battlefield 4ü. isteyen olursa kaç headshot yaptığımın videolarını atayım.ben anlayamadım bu işi.

monitöre geçerseniz daha da üst seviyeye taşırsınız kendinizi emin olun. bu yaşıma kadar tvden fps oynamaya çalıştığım için pişmanım açıkçası.

• 60 fps desteklemesi için televizyonun 60 hz ve üstü olması gerekiyor. Piyasada hdmi 2.0 olan ama 50 hz hatta altı bir çok tv mevcut.

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: BigCLawRex

60 fps desteklemesi için televizyonun 60 hz ve üstü olması gerekiyor. Piyasada hdmi 2.0 olan ama 50 hz hatta altı bir çok tv mevcut.

Tv 100hz hocam 120 degil 60 fps deteklio ozaman.

• 
Sayfa: önceki 24952496249724982499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.