Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1938. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
20 Misafir (1 Mobil) - 19 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.854
Cevap
1.521
Favori
9.826.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
98. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 19361937193819391940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıl sonuna kadar 10 bin TL olacak kaçış yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: formw3

Hocam o işler öyle değil. 5-6 bine pc toplasan bile 1 yıl sonra eskiyor. Ancak konsol öyle değil, adamlar oyunları konsola göre yapıyor sonra pce port ediyorlar. O yüzden konsolda sıkıntı yaşamadan oynarsın uzun yıllar.
    Çünkü oyun firmaları oyunları pce çıkartırken ekran kartı firmalarıyla anlaşma yapıyorlar ve en güncel oyunlarını en güncel kartlarda iyi çalışacak şekilde yapıyorlar. Haliyle kartın günden güne performansını yitirmese bile eskimiş oluyor.
    ay popom

970 hala oynatıyor oyunları
    ayrıca işlemci ram vs senelerdir aynı . En kötü nesil sonuna kadar bir parça değiştirirsin.

ben burda pc savunuculugu yapacak degilim ama bazı insanlar sırf alacağı şeyi savunmak için popodan karalama kampanyaları cikariyor.

Ulen nvidia mı yapacak bunu ? tam tersine adamlar kartları oyunları oynatabilsin diye DLSS gibi düşük çözünülrüğü yukarıya upscale eden şeyler yapıyor

salak mı bunlarla ugrassın ?

• Haber dogru. Ps amerika su anda psn idsi olanlra on siparis acmis. Bu sayede alisveris botlarina daha fazla makina kaptirmamayi hedefliyorlar. Bu arada bu olay su anda sadece amerikada var. Baska hicbir ulkede su an icin gecerli degil. Gec alinmis ama dogru karar. Ancak gelgelelim bu trde olur mu? Benim fikrim olmayacagi yonunde. Ne kur riskini goze almak ister sony, ne de bu vergilerle ugrasir. Sony TRnin altindan kalkabilecegi bir operasyon degil bence bu. Perakendecileri araya sokacagi bir sistemle belki yurur. Ancak herkes kendi ulkesinden on siparis acacaksa sahsen ben 7.500 8.000 erken odemektense 500eur odeyip amazon.de’den on siparisle olmasa bile biraz daha beklemeyi goze alarak devam ederim.
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnşallah yıl sonuna kadar 20 bin tl olurda önüne gelen alamaz
    Bende alır hava atarım

• Sony Playstation 3 döneminde arge-üretim vs derken inanılmaz masraf harcamıştı. Çok zor karşılamışlardı Ps3 için harcanan masrafı. Hatta Sony Ps4’de de Ps3 gibi aynı maddi sıkıntılar, zorluklar yaşasaydı Ps4 son Playstation konsolu olabilirdi. Bunu bizzat o zamanın Sony Yetkilisi söylüyor. O yüzden çok hassas temkinli davrandılar Ps4 nesli boyunca. Muhtemelen Ps3 gibi zorluk yaşamamışlardır Ps4’de.

Şimdi Playstation 5 499-399 fiyatlarıyla zaten hepimiz biliyoruz Sony bu konsolun fiziken satışında kâr elde edemiyor. Ps3 gibi maddi sıkıntı yaşamamak için Oyun fiyatları gibi önlem almak istiyorlar muhtemelen.

Kaynak için youtube’a From Bedrooms to Billions - The Playstation Revolution yazıp izleyebilirsiniz. Orada maddi sıkıntılar vs. anlatiliyor detaylica.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Hattori-

• nekadar bos adam var burda yok onbın olsun yok 20 bın olsun olunca bi tarafınıza kına yakarsınız
  • Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    Şaşırmış bu.

• Opricnik kullanıcısına yanıt
    GTX 750TI hala aslan gibi çalısıyor eski pcmde kaç yıl oldu çıkalı. i73770 bu pc ile low medium karısık 35-40 fpsde oyun oynadım. hocam.

• quote:

Hocam o işler öyle değil. 5-6 bine pc toplasan bile 1 yıl sonra eskiyor. Ancak konsol öyle değil, adamlar oyunları konsola göre yapıyor sonra pce port ediyorlar. O yüzden konsolda sıkıntı yaşamadan oynarsın uzun yıllar.
    Çünkü oyun firmaları oyunları pce çıkartırken ekran kartı firmalarıyla anlaşma yapıyorlar ve en güncel oyunlarını en güncel kartlarda iyi çalışacak şekilde yapıyorlar. Haliyle kartın günden güne performansını yitirmese bile eskimiş oluyor.
    2016 yılında çıkan gtx 1080 Doom eternalı 1440p ultra 90-110 fps oynatıyor bilip bilmeden boş konuşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakır91 -- 18 Eylül 2020; 18:24:58 >
  • İlkokul 2 ye giden çocuklar gibi yorum yapmayı bırak , az olgun ol insan taklidi yap milletin damarına basma hava atırıllar sana havanı alırsın

• Opricnik kullanıcısına yanıt
    970 oyun oynatsın diye kaç tane ayar kısıyorsun? Ben oynatmıyor demiyorum zaten. Eskiyor diyorum. Ona bakarsan 7 serisi kartlar da oyun açıyor. Ancak konsolda yıllar geçtikçe grafik kalitesi artarken aldığın bir gpu yıllar geçtikçe kalitesi düşüyor.

• quote:

970 oyun oynatsın diye kaç tane ayar kısıyorsun? Ben oynatmıyor demiyorum zaten. Eskiyor diyorum. Ona bakarsan 7 serisi kartlar da oyun açıyor. Ancak konsolda yıllar geçtikçe grafik kalitesi artarken aldığın bir gpu yıllar geçtikçe kalitesi düşüyor.
    Yazık kafana

• Yeni jenerasyonda işler kızışıyor gibi, tarafsız (DF) bir ankete verilen binlerce oyda rekabet hiç olmadığı kadar fazla görünüyor.

• xboxcu ve toplama bilgisayarci bebeleri disariya alalim, gidin kendi konularinizda aglayin la
  • Konsol boyutları şöyle PS5 daha kaba duruyor Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Konsol boyutları şöyle PS5 daha kaba duruyor
    sen yetkili birisine benziyorsun
    ea play hala game passa niye gelmedi biliyor musun?
    microsoft bizi keklemis olmasin
  • quote:

Orijinalden alıntı: neco6791

sen yetkili birisine benziyorsun
    ea play hala game passa niye gelmedi biliyor musun?
    microsoft bizi keklemis olmasin

Alıntıları Göster
    Trollükle uğraşma
  • ciddiyim aga
    biliyorsan söyle la
  • 
Sayfa: önceki 19361937193819391940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.