Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1790. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cannesz61 , cannesz61 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 13 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
180.860
Cevap
1.521
Favori
9.827.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 17881789179017911792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Urahara0

Kısmet bakalım oyun fiyatları ve gamepass fiyatları önemli. Arkadaşıma series x + ps5 getirtebilirim duruma göre en kötü kullanıp satarım ps5 i daha sonra pro veya slim alırım diyorum. Series X multi için kullanacağım tabi ki gamepass fiyatına zam gelir alınamayacak seviyeye gelirse o zaman onu iptal ederim pc devam. 2 aya belli olur her şey ömrümüz olursa

Alıntıları Göster
    game pass ultimate şu an hala gold live üyelik üstüne alındığında ultimate dönüyor yani kısaca 600tl 3yıl gold üstüne game pass ultimate
    satıl alırsan 600tl ye 3yıl gamepass ultimate üyeliğin oluyor iki konsoluda alacaksan bu fırsatı kaçırma derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

game pass ultimate şu an hala gold live üyelik üstüne alındığında ultimate dönüyor yani kısaca 600tl 3yıl gold üstüne game pass ultimate
    satıl alırsan 600tl ye 3yıl gamepass ultimate üyeliğin oluyor iki konsoluda alacaksan bu fırsatı kaçırma derim.

Alıntıları Göster
    Güzel fırsat hocam ama elde konsol yok şu an çıksın bir hele kesin alırsam dediğiniz gibi 3 yıl basarım ona. Daha önceden 2 yıllık pass almıştım. Şimdi sene sonu zorlaşacak galiba gold 12 aylık kalkmış mı ne bir şey olmuş.

Ps tarafında da en son 2015te plus almıştım galiba adam gibi doğru düzgün oyun vermedikçe almam dahada. Online oyun çok oynamıyorum. Oynadığımda da 2 haftalık deneme veya en kötü 1 aylık üyelik yetiyor

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Düzgün nvme ssdlerin 1 tb fiyatı maalesef o civarlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bgrn7 -- 16 Eylül 2020; 15:18:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aydnksvl kullanıcısına yanıt
    gerekli araç-gereçleri forum adına temin ediyorum o zaman.. hayırlı olsun
  • SistaKaraktar kullanıcısına yanıt
    bir zamanlar Elitemaka vardı Wifi ile çok iyi oynardı , sen gibi ..
    şu olaydan sonra psn değiştirdi , bulamıyoruz

• Ben bu akşam, geçen seferki gibi artarda oyun gösterimi yapıldığı bir sunum beklemiyorum. 40 dakikanın 20 dakikasında belki hızlı hızlı gösterimler olur.

Onun dışında PS5 menülerinin, yeni özelliklerin, yeni servislerin duyurularını bekliyorum. Aslında bu beni mutlu eder çünkü arada bir yaptıkları State of Play denen etkinliklerde oyun gösterimine saklarlar yeni gameplay ve trailer'ları.

Cihazın tüm user experience'larıyla birlikte tüm yeni UI'larını, servislerindeki yenilikleri ve tüm fiyatlandırmaları duyurucaklardır bu gece.

"yeni oyun göremedik yeaaaaa" diyecek tayfaya şimdiden söylemek istedim.

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Alper xbox tr fiyatları geri çekmiş , güncelleme olacak acaba ps5 fiyatında süpriz bişey mi duydular..https://www.xbox.com/tr-TR/consoles/xbox-series-s#target-purchase
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Alper xbox tr fiyatları geri çekmiş , güncelleme olacak acaba ps5 fiyatında süpriz bişey mi duydular..https://www.xbox.com/tr-TR/consoles/xbox-series-s#target-purchase
    fiyatı az buldular bence, geçirecekler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Ps5'ten sonra tekrar açıklarlar bence düzeltme olacak olumlu anlamda
  • ben ps5i en az 8bin olur diyodum, bakalım ne dicekler akşam.

• Aynı kafadayiz hocam tabii oyunda gösterilsin ancak ben de cihazı görmek istiyorum tam manasıyla

• quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

fiyatı az buldular bence, geçirecekler

Alıntıları Göster
    Bize doğru kabaran bir şey var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    aynı sistem ps5 içinde olacak hocam. ps5 de 825gb bizde arttırmak için mecbur böyle bişey alacaz

• Dert ettiğin şeye bak kodamana katılan adam korkar mı fiyattan

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Yıl 2020 yalnız. Cihazların WiFi çekim kalitesi epey gelişti. Bu dediğiniz 10 yıl önceydi. Öyle aman aman fark yok. Profesyonel değilsen hissetmezsin bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

aynı sistem ps5 içinde olacak hocam. ps5 de 825gb bizde arttırmak için mecbur böyle bişey alacaz
    Hocam en azından ps5 almış oluyorsun, series s gibi düşük bir konsol yerine, herkesin tercihi tabi...

• SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Ucuz konsol 4K oyun çalıştırma iddiasında değil ama. Forza, Gears vs oyunlar Xbox One S'de Xbox One X'den daha az yer kaplıyordu. Yine öyle olursa Series S içindeki 512 GB depolama PS5 içindeki 825 GB depolamadan daha avantajlı olabilir.
  • Bu exculasiveler'de türkçe dil desteği devam edicek mi,bununla ilgili bir bilgi var mı?
  • 
Sayfa: önceki 17881789179017911792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.