Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: catcat111 , bilgennyk , A r c h A n g e L. , MeNzA Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir - 17 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
180.844
Cevap
1.521
Favori
9.825.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
45. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 14581459146014611462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birileri derleyip toparlamış bize de paylaşmak düşüyor. :)

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Çok iyi ya :)))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lSunTzu

500€ alayım diyorum 8.5656 dan satıyor alsam mı? Düşerse sıkıntı olur. Tek derdim para değerini korusun kar gibi beklentim yok.
    Ben 1000 euro almıştım ama epey oldu 7.70 ler deyken falan almıştım. Euro atağa kalktığında bu yana yaklaşık 800 tl kadar koydu üstüne. Şuan 8.60 TL ve düşecek gibi görünmüyor muhtemelen 9 a sabitleyecekler. Allah sonumuzu hayır etsin. Ülkenin durumu çok vahim.. TL ile para tutmak akıl işi değil bu devirde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 8 Ağustos 2020; 1:42:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler TL olarak bekletmeyin Euro yapın bekleyin zarar etmezsiniz.

• BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Hocam 360 euro aldım. 100-150 euro daha alırım kalırım bu şekilde bir süre. 2 gün önce alsam 20 euro fazla alıyordum çekindim almadım ona üzülürken farkettim ps5 konusunu ilk takip ettiğimde sizin gibi 7.7 lerden alsam 550euro cepte olacaktı. Geçte olsa dövize geçtim. Cevabınız için teşekkür ederim. Ayrıca bir sorum olacak televizyondan pek anlamam beğendiğim bir model var 49" olanı 4.000tl civarında 55" olanı 5500tl civarında. PS 5 için 49" 4k hdr tv yetmez mi? 55" almak gerekir mi? Arada çok fark olur mu? Tavsiyeniz ne olur? bunu sorup önerinizi almak isterim hocam.

Edit: Bahsettiğim, fiyat verdiğim televizyon bu LG 55SM8000 hdmı 2.0b desteklesin 4k hdr olsun bana yeter. PS5 e yakışır özelliklerini kullanabileceğim hakkını verecek f/p tv bakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lSunTzu -- 8 Ağustos 2020; 3:32:56 >
  • Shadow Warrior 3 oyununu beğendim fakat kontrol ettiğimde pc ye çıkacağını gördüm. Bu oyun ileriki zamanlarda ps5 e gelir mi?

• lSunTzu kullanıcısına yanıt
    Philips 55pus7304 bu tv ye bir göz at derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Listeyi "PS5'de 1-2 sene oyun beklemeyin yeeaa" diyen arkadaşlara göstermek lazım. Evet listenin hepsi çıkış oyunu değil ve PS4'de de çıkış yapacak oyunlar var ama konsolu çıktığında alacak insanlar da oyunsuz kalacak diye birşey yok. PS5'de oyun yok diye 2 sene bekledin diyelim. O sırada PS4'de farklı ne oynayabileceksin? PS4 oyunları zaten yeni konsolla uyumlu artı olarak yeni çıkacak oyunlar da var. Eğer beklersen konsolun fiyatının artması gibi bir durum da var. Sanki 50 tane konsol nesli görmüş geçirmiş gibi "yeni nesil konsollarda hemen oyun olmaz bekleyin" diyerek bilmişlik yapmak komik oluyor. PS4 çıkışında oyun kütüphanesi yoktu çünkü 6-7 yıllık PS3 kütüphanesiyle uyumlu değildi. PS5'in oyun kütüphanesini PS4 oyunları + PS5 çıkış oyunları olarak düşünebilirsiniz.
  • ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    Noktasına kadar katılıyorum hocam.

• alacaklar listesine beni de ekleyin, yaş 30u geçti ilk konsolum olacak, ps4 almamak için zor tutuyorum kendimi :)

• Ekledim hocam. :)
  • https://www.neogaf.com/threads/insider-matt-from-reeee-on-sony-bought-exclusivity-deals.1560173/

birkac saglam insider sonynin baya bir özel oyun anlasmasi yaptigini soyluyor.

birçok konsol ex geliyor, boyutlari sok edici oldugunu soylemis bunlardan biri.

buyuk oyunların oldugu soyleniyor bunlarin icinde.
    1 ve 2 çıkmıştı. Bu da çıkabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

Şu konsol geçen sene çıksaydı iyiydi alamıcaz bu gidişle
    geçen sene kasım ayında çıksa çok daha rahat alacaktık. tam ülkenin ipinin kopma zamanlarına geldi
  • Ağustos bitecek ne kesin bi çıkış tarihi ne de fiyat var ortada açıklansın artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Ben oynayıp bitirdim. Ana görev ve yan görevlerin hemen hemen hepsini yaptım. Ps4'te oynadığım en iyi oyunlar içerisinden tlou2, gow ve u4'ün yanına direk bunu koyarım. Bazı eksileri olsada , oynanışı çok zevkliydi. Büyük ihtimal ps5'te ikinci oyun ile o eksilerin bir çoğunu , kapatıp daha iyi bir oyun deneyimi yaşatacaktır. Bu geçişin uncharted 1 ile 2 arasındaki geçiş gibi olacağını düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    SantaMonica ve NaughtyDog'un yanına, satın alınan Insomniac ile PS Studios zaten piyasaya kabus gibi çöktü. GoT ile bunların hemen arkasına SuckerPunch da eklendi. Bend'in elinde de UE5 ile harikalar yaratabileceği, bence potansiyeli çok yüksek olan Days Gone var. Guerilla var, Horizon, belki yeni Killzone...

PS tarafı oyun kısmında ne gelecek endişesi yaşamıyor. Mevcut IP'lerin devamları bile gelse kafi.

*SM'den bu nesil 2 oyun bekliyorum ben. Çok yattılar geçen nesil, çalışsınlar biraz.
    *NG yeni bir IP hazırlığında, biliyoruz. Eşşek değiller bir Uncharted daha yaparlar. Ek olarak; Allah'ım ne olur LOUII'ye standalone bir ek paket gelsin, doyamadım. Veladdallin amin.
    *Insomniac Spidey ek paket ve ikinci oyun, Ratchet&Clkank ve bir AAA oyun daha bekliyorum bu nesilde, resistance mesela. Bu stüdyo başka hocam, ben çok başarılı işler yapacaklarına inanıyorum. Bakın NG ve SM'yi bile gözden düşürebilirler, o kadar iyiler. Çok enteresan oyunlar görebiliriz bu adamlardan. Demedi demeyin.
    *SuckerPunch işi gücü bıraksın GoTII ye başlasın. Mis gibi donanım var ellerinde, akıllarında ne varsa, herşeyi yapsınlar.
    *Bend Studios UE5 sunumuna en çok sevinen stüdyo olmuştur. İlk oyundan doğru dersler alındıysa ben şahane bir ikinci oyun bekliyorum. Başka bir iş yapmasınlar, adam gibi bir Days Gone çıkarsa yeterli.
    *Guerilla Horizon sonrası bir Killzone ve/veya yeni IP.

Yani insan gelecek oyunların kalitesinden emin olunca, başka keyifli oluyor. Açık söyleyeyim PS Stuidos oyunları dışındaki 3. parti oyunlar arada vakit geçirmek için çerez benim için. Cyberpunk ve Rockstar oyunları hariç.

• Naughty Dog, Insomniac Games, Santa Monica Studio ve Guerilla Games, konsol sattıracak oyunlar yaptı. Sucker Punch Productions ve Bend Studio gibi yeni nesilde kendini daha da geliştirebilecek iki stüdyo var. Media Molecule gibi orijinal oyunlar yapan bir stüdyo var.

FromSoftware, Atlus, Kojima gibi stüdyolardan çıkan exclusive oyunlar var.

Rockstar ve Activision ile yapılan anlaşmalardan dolayı exclusive içerik çıkıyor.

Bu sebeplerden dolayı PS benim için en iyi oyun cihazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-02177D6B6 -- 8 Ağustos 2020; 12:9:34 >
    Video güzel gözüküyor istek listeme ekledim oyunu.
  • beyler, ps5 için nasıl bir monitör önerirsiniz? Sony 55inç televizyonum var ama fps oyunları tv'den oynanmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14581459146014611462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.