Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1441. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: jymz___ , jymz___ , RocK__StaR , steven_stiffler Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
180.850
Cevap
1.521
Favori
9.826.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 14391440144114421443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O da doğru tabi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    Aynen doğru. Almanya’dan alışveriş yaparken Almanya vergisi düşüyordu. Onu unutmuşum.

• GoldPunch kullanıcısına yanıt
    bakarken içim karardı, simsiyah olsa ayrı dert, beyaz tuş ayrı dert, bence artık sony tarafının, tek renkten z,yade, özel tasarımlı kasalara ağırlık vermesi lazım, açıkçası ps4 pro gow edition gibi değişik kasalar çoğu kişinin tercihi olur, illa oyun temasına gerek yok, belli başlı özelliklerinden yola çıkarak özelleştirilebilir, tlou, spider man, fan yapımları çok güzeldi, neden bunu genele yaymıyor ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Keşke fiyat ve çıkış tarihini açıklasalar yarın ki etkinlikte ve bitse bu belirsizlik.
    Yüzde 95 399 EUR olacak
  • 5.5-7 bin TL olarak düşünün bence aşağısı olmaz yukarisida bana göre 6499-6899 gibi fiyat bekliyorum ben zaten ilk parti karaborsa olur sayı az gelirse veya bizim çakallar keriz silkme bile yapabilir daha yüksek fiyata.
    Herkes konsol fiyatını konuşuyor ama kimse oyun fiyatlarından bahsetmiyor farkında mısınız bilmiyorum ama şuan oyunlar ortalama 500tl civarına çıkıyor.Ben kur yukselisiyle beraber yeni yılda 600tl den listelencegini düşünüyorum.Yapimcilar artık 60 doların yeterli gelmediği filanda söylüyor ayrıca Adamlar 10dolar zam yapsa bize 100tl giriyor

• Kasapovski kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam yanlışımı düzelttiğiniz için teşekkür ederim. En mantıklısı ücreti yönünden ithalatçı garantili almak gibi gözüküyor

• lSunTzu kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah biz de bildiğimiz kadarıyla paylaşmaya çalışıyoruz.
  • Şu çıkar çıkmaz alınmaz diyenlere gelsin;

PS1 , PS2, PS3, PSP, PS4 ve PS4 Pro hepsini çıkar çıkmaz aldım hepside taş gibi çıktı bozulmadıda bırakın bozulmayı bir tuşu bile bir kere takılmadı. 2.El olarak sattım üst modele geçtim sattıklarım bile dönmedi abi bu bozuldu vs... diye. Enteresandır SONY Tv telefon kulaklık aklınıza ne geldiyse aldım halada sahibim bozulmuyor arkadaşArtık amazon vs... İsterse kutuptan 0 garanti ile bile alırım PLAYATATION 5'i okadar güvenim var. (Ps4 Pro ve kulaklık Amazon dan aldım hadi amazon yine garanti veriyor) ama Güvenim dağ gibi sağlam bu firmaya. Yıllardır kullanıyorum ulan 1 kez tökezle yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playstation5 -- 6 Ağustos 2020; 2:52:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Playstation5 P kullanıcısına yanıt
    Benim teknoloji şansım hiç yok valla size iyi denk gelmiş.. gerçi Sony PlayStationlar içinde şu ana kadar PS3 fat kasa hariç öyle çok sorunlu bir konsol çıkarmadı genelde sağlam oluyorlar.
    Bencede ilk partiden almakta sakınca yok.Ama dediğim gibi benim bu konularda şansım olmuyor ben almışken ilk partiyi değil de sonraki sürümlerden alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thrustmaster ps4 direksiyonlar tümü ps5 ile uyumlu. Firma açıkladı.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• ikinci el

• quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

Dostum ben biraz dobra konuşurum kimseyi üzmeyeyim diye yazasım gelmiyor ama görünen köy kılavuz istemiyor. Hiçbir konsol çıkışında alınmaz. Arkadaşlar hadi kafaya koydular parayı ayarladılar hevesle gidip alacaklar bak abartmıyorum 2 sene oyun yok diye ağlayacaklar. Oyun duyurulsun diye dua edecekler.

Geriye uyumluluğun oturması da en az 1-2 sene. Hayır ben PS3'te yaşadım bunu ondan biliyorum. Hatta dediğin gibi oyun geliştirmek artık 10 yıl önceye göre daha da uzun sürüyor. Yeni teknolojiyi görüp heves ediyor herkes kimse mantıklı düşünemiyor.

Hatta şahsen ben slim versiyonu bekleyeceğim. Gerekirse 3 sene. PS4'te öyle yaptım. O dev gibi şeyi nereye sıkıştırayım Allah için. Hem de zaten konsollarda ayıla bayıla oynadığımız oyunların %90'ı ilk 2 yıldan sonra gelmeye başlıyor. Her zaman böyle olmuştur.
    Doğruya doğru ben de aynı fikirdeyim.
    Fiyat aslında belli oldu digital 400Euro Standart 500Euro olacak. Şu an mevcut kurla Fransa'dan alsak 400Eurox8,25 =3200₺ oluyor .
    Yurtdışı KDV indirimi olarak %10 alsak bile 3000₺nin altına geliyor.
    Türkiye de 5000₺ geçerse mecbur yurtdışından alacaz.
    Uluslararası Garanti durumu ne bilen var mı ?

• 1995 Ocak ayında aldığım ps1 sonralarında alınan ps2 ps3 ps4pro
    Hatta Xbox360 da bile hiç sorun yaşamadım :) yine ilk parti alırım taze bilgiler için teşekkürler.

• ClaymoreCountry C kullanıcısına yanıt
    Tabi biraz şans da etkili. Sonuçta bozulmayan cihaz yoktur. Sadece SONY ürünleri sağlamlığıyla bilinir ona parmak basmak istedim. Sık bozulan cihazları denk gelseydi belki başka markaya yönelirdim. Şimdilik iyi gidiyor. Maşallah diyelim

• DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    Mesela Nioh PS4'de bazı anlarda inanilmaz kasıyordu fps 10 lara falan düşüyordu o kadar yavaşlıyordu. Hele Nioh'ta yuksek çözünürlük seçeneği seçilirse sürekli bir rahatsızlık hissi olusturuyordu düşük fps'den dolayı.

• crypto81 kullanıcısına yanıt
    Adamların açıklaması var neleri göstereceklerini söylemişler zaten. PS4 oyunlarını gosterecegiz hype yapmayın diye de açık açık yazmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Playstation5

Şu çıkar çıkmaz alınmaz diyenlere gelsin;

PS1 , PS2, PS3, PSP, PS4 ve PS4 Pro hepsini çıkar çıkmaz aldım hepside taş gibi çıktı bozulmadıda bırakın bozulmayı bir tuşu bile bir kere takılmadı. 2.El olarak sattım üst modele geçtim sattıklarım bile dönmedi abi bu bozuldu vs... diye. Enteresandır SONY Tv telefon kulaklık aklınıza ne geldiyse aldım halada sahibim bozulmuyor arkadaşArtık amazon vs... İsterse kutuptan 0 garanti ile bile alırım PLAYATATION 5'i okadar güvenim var. (Ps4 Pro ve kulaklık Amazon dan aldım hadi amazon yine garanti veriyor) ama Güvenim dağ gibi sağlam bu firmaya. Yıllardır kullanıyorum ulan 1 kez tökezle yok
    Aynen hocam. bozulma yok. aşırı ısınmadan elektrik süpürgesi gibi ötme var. komşular, ev halkı filan memnun hayatından

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    PC ile konsol arasındaki fark klavye mouse mu sadece?

• quote:

Orijinalden alıntı: AlgoMan

Adamların açıklaması var neleri göstereceklerini söylemişler zaten. PS4 oyunlarını gosterecegiz hype yapmayın diye de açık açık yazmışlar.
    doğrudur da bana bu saatten sonra ps4 oyunlarını böyle özel bir etkinlikte duyurmaları anlamsız geliyor sadece..
  • euro 1 ay önceye göre 75 kuruş artmış , 7 milyara satılır diyenlere "yokkk artık abartma" diyorsunuz

1 ayda 75 kuruş kur oynayan ülkede o konsol 7 milyara da satılır, 10 milyara da. kimse tık demez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 6 Ağustos 2020; 11:1:45 >
  • 
Sayfa: önceki 14391440144114421443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.