Şimdi Ara

'''PLAYSTATION 4 ve PC İÇİN TV TAVSİYELERİ ANA KONU''' (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.882
Cevap
67
Favori
219.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bhdr84

İzleme mesafem 2 metre...
    çok kararsızım.. 42' W805 mi yoksa 47' W805 mi ?
    Ben büyük ekran seviyorum.. Tek korkum çok büyük kaçması.. biri 2600 TL diğeri 3200 TL.. fiyat önemli değil.. bir kere alıyorum sonuçta..
    Önceliğim PS4 ve BluRay .mkv film izlemek..

2m den fps multi oynayacaksanız ? 42 inç,Tercih edin. Yok ben single oyun oynarım+film vs diyorsanız ? 47 inç olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İzleme mesafem 2 metre...
    çok kararsızım.. 42' W805 mi yoksa 47' W805 mi ?
    Ben büyük ekran seviyorum.. Tek korkum çok büyük kaçması.. biri 2600 TL diğeri 3200 TL.. fiyat önemli değil.. bir kere alıyorum sonuçta..
    Önceliğim PS4 ve BluRay .mkv film izlemek..

1 metrenin biraz altında 42 kullanıyorum monitör olarak hiç sorun yaşamıyorum,sen 2 metreyi oyun içinde kullanacaksan 47 inch de rahatlıkla tercih edebilirsin.47 inch 1.5 m den monitör olarak dahi kullanılaiblir.Yani oyun falan oynayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esdarking

Beyler bu model nasıl tavsiye edermisiniz 42la620s

Arkadaşlar yokmu yardım edecek olan

• 32La620s aldım memnunum. bir arkadaşımada 1 ay önce aldırmıştım. pc de input değerleri oynanbilir seviyeydi. ps4 içinde yeterli geliceğini düşünüyorum game mod aktifken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stroma

arkadaşlar çoğunlukla samsung xl2370 monitörü kullanıcam ps4 ile uyumu nasıldır sıkıntı cıkarırmı ?

monitör linki http://www.samsung.com/tr/consumer/pc-peripherals-printer/monitor/led-monitor/LS23EFPKFV/UF

özelliklerine göre bir sorun çıkartmaz hocam gayet rahat oynarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: starkiller1234

quote:

arkadaşlar çoğunlukla samsung xl2370 monitörü kullanıcam ps4 ile uyumu nasıldır sıkıntı cıkarırmı ?

monitör linki http://www.samsung.com/tr/consumer/pc-peripherals-printer/monitor/led-monitor/LS23EFPKFV/UF

hocam hdmi ile bagladım diyelim monitörde hoporlör yok sesi nerden alcam ?

• LG 42LA613S ve ps3 kullanan varmı oyun performansını yorumlayabilirmi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: starkiller1234

quote:

hocam hdmi ile bagladım diyelim monitörde hoporlör yok sesi nerden alcam ?

hocam özelliklerde audio çıkış belirtmişler monitörünüzde. ayrıca optik çıkış mevcut gözüküyor ama optik destekli ses sisteminiz yoksa audio çıkış a kulaklık veya 2.1 ses sistemi bağlayabilirsiniz.

• Vestel 42inc pf8080 modeli nasıl acaba 1500 lirahttp://www.vestel.com.tr/vestel-3d-smart-42pf8080-106-ekran-led-tv
    Tavsiye edermisiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyeleriniz üzerine sony 42w655a aldım mediamarkt ten 1899 tl ... online almak istmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErepGOLD

Tavsiyeleriniz üzerine sony 42w655a aldım mediamarkt ten 1899 tl ... online almak istmedim.

Nasıl memnunmusun bende W805 alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.caglar

Vestel 42inc pf8080 modeli nasıl acaba 1500 lirahttp://www.vestel.com.tr/vestel-3d-smart-42pf8080-106-ekran-led-tv
    Tavsiye edermisiniz

Sony,Samsung,Lg,Phılıps varken Vestel'e bulaşmayın derim !!
  • 27 inc samsung 2 ms ekran var ve birde 42 inc sony 15 ms lik var oyun için kesinlikle monitör diyorum markaya takılıp kalmayın benim elimde bulunanı söyledim(siz istediğinizi alın) düşük ms demek fps oyunlarında daha çok zevk demek
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ErepGOLD

Tavsiyeleriniz üzerine sony 42w655a aldım mediamarkt ten 1899 tl ... online almak istmedim.

Nasıl memnunmusun bende W805 alıcam

hocam w805 i mağazada inceledim görüntü kalitesi pek hoşuma gitmediydi. Siyah rengi iyi göstermiyordu. 3d bana göre değil. 3d gözlük takıp oyun oynadım 10 dk dayanabildim. Benim için öncelik görüntü kalitesiydi. Sonra w655in teşhirini mediamarkt te buldum. (teknosa bimeks elektroworld sony center bunlarda yoktu) vel asıl usb den 1080p film ve test videosu açtırdım. ekranın dibine kadar girdim renkler keskin dağılma yoktu. bende tercihimi w655 ten yana yaptım. Görüntü kalitesi 3d den daha önemliydi benim için. Birde aralarında 500-600 tl g ibi bir fark var. Hem daha ucuz hem daha kaliteli görüntü sağladı w655 ...

İlk teknosaya gittim orda sadce w805 vardı. Bariz bilgili biri yardımcı oldu. Beyfendi dedi bu fiyata lg nin daha kaliteli görüntü sunan modelleri var. (ki hemen yanında lg vardı gözle görülüyordu fark) fakat w655 elimizde yok ama görüntü kalitesi iyidir. w655 alacaksanız lg önermiyorum ama w805 alacaksanız lg almanız daha yerinde bir karar olur dedi. Sonra bende buldum işte w655 i mediamarkt'te adamın dediklerine hak verdim. w655 aldım :) Bugün getircekler işte. Kursunlar tekrar görüşlerimi burdan yazarım.

Size yazarken tv geldi. Servisi aradım yarın geleceklermiş kurmaya. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: VBaranX

Arkadaşlar ben w655 modelini aldım...Ankara'da stok kalmamıştı İstanbul'dan getirecekler ... Almak isteyenler elini çabuk tutsun Türkiye'de stok sayısı giderek azalıyor...

Aynen hocam Bursa'da da durum aynı. :) Atğm. olarak midyatta askerliğimi yapıyorum. izne geldim. 2 ay sonra terhis olacağım. fakat stokta kalmaz diye şimdiden aldım 42w655a yı :)
  • Arkadaşlar şu gecikme süresi sıkıntısının yaşanmaması için TV de hangi özellikler olmalı? 32" Full HD 200 Hz LG 32sl8000 kullanıyorum sıkıntı olur mu sizce PS4'te ?

• Kendi tecrübelerimi aktarıyım

Lg LA660s, Samsung F6500 serisi TV'lerde kendim test edip oynadım PS3- (PS4 ü LA660s de denedim sadece)
    Ama nedense hiçbiri Philips 4 serisi Tv'nin verdiği kaliteyi veremedi.
    Bakın 4 serisi bile yuakrdaki model TV'lerden daha DOYGUN renk veriyor..
    TEknik olarak bilmiyorum adı nedir ama LG ve Samsung sanki çizgisel geliyor Dolu dolu bir Görüntü vaat etmiyor.(Tabi bu söylediklerim yukardaki modeller için geçerli)

Kesinlikle Philips Tv leri deneyin.Orta ayar bir philips tv bile bence çoğu kişiyi memnun eder.
  • Lg 42la620s düşünüyorum. Görüşleriniz nasıldır bu TV hakkında. En çok korktuğum şey input lag. O kadar para verdikten sonra pişman olmak istemem. İnput lag değerleri filan nasıldır?
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.