Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cocarca33

quote:

Orijinalden alıntı: FiFAMaster10

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emre00

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Ps4 te usb ile oyun kopyalama gibi bir olay yok. 8gb olayını anlamadım. En düşük ps4 ün 500gb kapasitesi var

pardon karistirmisim 500 gbdir o :) hafiza fazla olmasinin ne gibi avantaji var , demek laptopdaki gibi install diyip ps4 e oyun yukleme muhabbeti yok

Dostum benim 1TB hdd nin 800 gb tı digital oyunla dolu ne usb si ne oyun kopyalaması

1 dakika ya nasil yani 1 tb ps4 unde oyun yukleyip cdden bagiimsiz oynayabiliyor musun laptoplardaki gibi? :)

Bağımsız derken CDsiz diyosan evet

cdsiz dmek istedim aynen :) supermis o zaman 500 gb alip oyunlari yukle yukle dur :) internet cafelerden bile alablirsin tanidiksa yukler getiririm hesabi peki oyunlar yaklasik kac gb oluyor mesela pes 2016 , gta 5?

Dostum digital derken PLAYSTATİON STORE kendi mağazasından alıp yüklüyosun orjinal yani korsan değil

tamam iste arkadasim oyunu orjinal alsa teknosa vb yerlerden ondan yararlanip kendi ps4 ume yukleyemez miyim?

Cd li oyunları cd siz çalıştırma diye bir şey yok hocam. Oyunu yükselen bile ki zaten zorunlu olarak yüklüyor o oyunu çalıştırmak için cd nin takılı olması gerekiyor.

anladim hocam gta 5 i oynamak icin seve seve satin almam lazim yani :)

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Cok tesekkur ederim. Grafikten ziyade fpsye onem veren 1080p oyunculari icin muthis. Rdr 2 cikana kadar umarim bir tane alabilirim. Sahi bu ps now dedikleri nasil bir sey hocam? İlk rdr ps now uzerinden oynanacak diye bir haber gordum de ps konusunda hicbir bilgim yok maalesef. Stream edilerek oynaniyormus sanirim oyunlar, ulkemizde pek is yapmaz sanki o. Onlive vardi eskiden dandik pcde oyun oynamistim bir sure kapattilar mi satildi mi ne oldu onun gibi bir sey galiba.

aynen hocam onlardan biri benim , laptopda oyun gram kassin gerekirse grafigi kisarim ama akici oynarim oyunu fps 60 i elde etmek guzel olur

ps4 proda eger 1080p 60 fps varsa tadindan yenmez valla kocaman ekranla muthis zevkli olur

telefonlarda da oyle iphone 6s de mesela hem 1080p 30 fps hemde 1080p 60 fps secebiliyorsun ben daha cok 60 fpsyi tercih ediyorum o daha guzel gelyor gozume daha bi akici sanki ama insan gozunun algilaidigi fps degeri 24 diye duymustum

4k 30 fps sececegime 1080p 60 fps secerim daha iyi :) zaten 1080p kalitesi kesinlikle kotu degil gayet iyi, yeterlidir

Pro 1080p 60fps oynatması önemli fakat VR gözlükte 1080p piksel piksel oluyor fakat 4K net akıcı oluyor o yüzden PS4 pro VR gözlük için çıkarıldığı düşüncesiydeyim..

Sadece 1080P 60FPS oynatmak isteseydi sony ps4 ü öyle çıkarırdı..

Belkide satış politikasıdır.

vr gozlukle hic deneme sansim olmadi , ama sanki ciplakken daha iyi olur ya 3D gozlukler bile belli sure sonra bas agrisi flan yapabiliyor VR gozlukle zevkli olur tabi ciplak gozle bakinca 1080p sritmiyor kalite gorunuyor yani ama fpsye agrlik verenlerdenim bnde

Bende FPS'ye önem veririm fps düşüşleri oluyor VR gözlükte sırf bunun için bile pro alıcam mecburen..

aynen hangi oyuncu onem vermez ki, pro iyi olur fiyati 1800 tl sanirim dun ps4 ve ps4 pro videolarini izledim goruntu farklarini gosteriyodu videolarda ama sanki cok fark yok gibiydi

İşte o yüzden PRO VR gözlük için çıkarılıyor diyorum ya

• cocarca33 kullanıcısına yanıt
    Videolar izlemekle farki anlamak zor hocam canli canli gormek gerek iyibir tv de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen oyle haklisiniz beyler ps4 te 1080p 30 fps sabit mi hep? 60 fps ye cikmiyor dimi
    60 fps ye medium high ile çıkmak var, ultra ile çıkmak var

• Arkadaşlar şu ana kadar çok az ps3 kullandım bilgisayarda da xbox 360 kontrolcüsü kullandım.360 da fps te nişan almak zorluyordu beni tam alışamadım.DS4 kullanımına nasıl alışırım ? Mesela bf1 aldım diyelim multiplayera girdiğimde büyük ihtimal adam vurmam mucize olur.En iyi şekilde nasıl pratik yapabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

nasil yani anlamadim, oyunda ayarlara girince 1080p 30 fps 1080p 60 fps 720p 60 fps tarzi ayarlar var mi

yoksa oyunda otomatik olarak +30 fps mi goruyoruz bazi yerlerde 30 fps bazi yerlerde 50 fps gibi
  • Iyicene soğudum yemin ederim şu ps4 den. Utanmazlarsa, ellerinde olsa kasada açıklayacaklar fiyatını....

• quote:

quote:

nasil yani anlamadim, oyunda ayarlara girince 1080p 30 fps 1080p 60 fps 720p 60 fps tarzi ayarlar var mi

yoksa oyunda otomatik olarak +30 fps mi goruyoruz bazi yerlerde 30 fps bazi yerlerde 50 fps gibi

Pro dan sonra birçok oyunda geliştirici destek verirse dediğiniz ayarlar olacak. Pro aldın 1080p de kullanıyorsun sana grafik ve performans olarak seçenek sunacak oyun ayarlarında.

1080p 30 fps ultra
    1080p 45-60 fps high ultra karışık
    1080p 60 fps medium high karışık
    4k 30 fps high ultra karışık

Veya geliştiriciye bağlı olarak

1080p 60 fps ultra ayarlarda oynama imkanı sunacak sana.

Pro nun Standart PS4 den farkı multi de aynı fps ayarlarında daha fazla ayrıntı ve grafik sunması olacak, single da yüksek fps ve grafik farkı olacak standart ps4 e göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 26 Ekim 2016; 13:07:05 >

• quote:

quote:

quote:

Pro dan sonra birçok oyunda geliştirici destek verirse dediğiniz ayarlar olacak. Pro aldın 1080p de kullanıyorsun sana grafik ve performans olarak seçenek sunacak oyun ayarlarında.

1080p 30 fps ultra

Pro nun Standart PS4 den farkı multi de aynı fps ayarlarında daha fazla ayrıntı ve grafik sunması olacak, single da yüksek fps ve grafik farkı olacak standart ps4 e göre.

Anladim hocam sagol pro icin mi gcerli mi ps4?

• LiLaLo kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, tek ülke biz olabiliriz.
    Pro için

• Dünyada ps4 pronun fiyatını açıklamayan tek ülkeyiz bu kadar beceriksiz para göz olunur. Yönetemiyorsanız bırakında işi bilenler yönetsin 2 hafta sonra cihaz çıkacak fiyatı belli değil
  • Hepsisony sitesine güven olmaz demedi demeyin,zamaninda xperia telefon alcaktim çıkmadan önce kaç kez fiyat değiştirdiler.Talep çok olunca uçuk fiyata cikti herkes mağdur oldu.Allahtan bekledimde başka yerden aldim.

• quote:

quote:

quote:

1080p 30 fps ultra

multide oyunlar tamamen aynı olacak fark olmayacak..

onun dısında secenekler oyun geliştiricileri bırakılıyor, illaki 1080p ultra 30 fps 1080p high 60fps olacak diye bir sey yok, muhtemelen cogu geliştiricide 1080p ler aynı olup pro versiyonda cözünürlük arttırma yoluna gideceklerdir diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende hepsi Sony güvenmiyorum, adamlar bir kere aynı taktikle kaç kişiyi mağdur etmiş, forumda hepsisony diye konu var girin detaylıca bakın. Ben şahsen TR den alacakların yerinde olsam resmi fiyatın açıklanmasını beklerim, ha şimdi sipariş vermişsiniz ha ay sonu fiyatlar açıklanınca birşey Farketmeyecek sonuçta. olduki 1700 TL çıktı fiyat Teknosa mediamarkt gibi yerlerden ön sipariş verirsiniz en azından kafanız rahat olur. He körü körüne önceki mağdur olan insanlara rağmen firmaya güveniyorum derseniz o sizin bileceğiniz iş, her hangi bir olumsuzlukta sonucuna katlanırsınız.

Konusu

https://forum.donanimhaber.com/m_90157564/mpage_0/tm.htm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hozes

quote:

quote:

quote:

1080p 30 fps ultra

multide oyunlar tamamen aynı olacak fark olmayacak..

onun dısında secenekler oyun geliştiricileri bırakılıyor, illaki 1080p ultra 30 fps 1080p high 60fps olacak diye bir sey yok, muhtemelen cogu geliştiricide 1080p ler aynı olup pro versiyonda cözünürlük arttırma yoluna gideceklerdir diye tahmin ediyorum.

Ben ne yazdım okuduğunuzu idrak edemiyorsunuz sanırım. Geliştirici destek verirse diye belirtmişim. Multi de fps fark olmayacak ama detay ve grafik farkı olacak adamların kendisi en basitinden paragon gibi online oyunda bunu gösterdi konferans da, gelmiş burda laf olsun diye cevap yazıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 26 Ekim 2016; 15:01:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkes hepsisony i kötülüyor burda. İptal edelim olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: KonT BuraquLa

Herkes hepsisony i kötülüyor burda. İptal edelim olmadı.

Ben ödemeyi yaptim. Sana sunu diyim ps4 zamani çıktığı gun sorun yasanmayan yer olmadi teknosasindan tut mm kadar teknosada kavgalar oldu. Ps4 zamanı büyük izdiham oldu stokta yeterli gelmedi. Proda bu olmaz izdiham olmayacaktir genede herkes kendi bilir. Amazonda seçenek.

• Evet ya Sony nin kendi sitesinden alıyoruz. Bunda da sorun olmasın bi zahmet ya Dediğiniz gibi de stok sıkıntısı olmaz diye düşünüyorum bende umarım sorun çıkmaz. Bende iptal etmeyeceğim.

• quote:

Bende hepsi Sony güvenmiyorum, adamlar bir kere aynı taktikle kaç kişiyi mağdur etmiş, forumda hepsisony diye konu var girin detaylıca bakın. Ben şahsen TR den alacakların yerinde olsam resmi fiyatın açıklanmasını beklerim, ha şimdi sipariş vermişsiniz ha ay sonu fiyatlar açıklanınca birşey Farketmeyecek sonuçta. olduki 1700 TL çıktı fiyat Teknosa mediamarkt gibi yerlerden ön sipariş verirsiniz en azından kafanız rahat olur. He körü körüne önceki mağdur olan insanlara rağmen firmaya güveniyorum derseniz o sizin bileceğiniz iş, her hangi bir olumsuzlukta sonucuna katlanırsınız.

Konusu

https://forum.donanimhaber.com/m_90157564/mpage_0/tm.htm

Hocam uyarması bizden olsun istemeyiz kimsenin mağdur olmasını sayfalarca konusu döndü daha önce takip edenler bilir zaten bi örneğini paylaşmışsınız bu demek değilki gene aynı şeyi yapacaklar ama mimlenmişler bi kere lafa gelince yok 20 yıllık tecrübe v.s diyorlar ama ticari ahlak sıfır. Kafalarına göre kota koymadan sözde ön sipariş alıyolar hemde başka bi ürün linki koyup, daha kaç adet geleceği v.s belli değilken resmi açıklama yokken !!

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.