Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FatihEnesKoc.

Hayirli ugurlu olsun
    Onsiparis gecenler sıkıntı yasamaz insallah asil sıkıntıyı 10undan hemen sonra siparis gecenler yasayabilir stok sıkıntısı olabilir

Stok sıkıntısı olmaz çünkü bu yeni nesil bir konsol değil zaten hali hazırda bir sürü ps4 konsol sahibi olan var bunların hepsimi ps4 pro alacak bir sürü insan tepkili zaten ara konsol çıktığı için yani içiniz rahat olsun bol bol her yerde rahatlıkla bulabilirsiniz konsolu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsisony'den siparis vermek icin gorustum aksam gececegim siparisi slim'i yollayip bizi ugrastirmasinlar sonra siparis verenlerde ekranda ne gozukuyor odeme sonrasi?

• Web sitelesine fiyat girmeyip telefondan siparis almasi sacma.

• quote:

Orijinalden alıntı: kruezberq

Web sitelesine fiyat girmeyip telefondan siparis almasi sacma.

hepsisony.com dan sipariş verebiliyorsun.
  • Aslında vr ve pro birlikte bi paket yapsalar cazip fiyata vr konusundaki videolar epey hoşuma gitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asdfg12

Aslında vr ve pro birlikte bi paket yapsalar cazip fiyata vr konusundaki videolar epey hoşuma gitti.

Ben 4K tv alana Pro hediye gibi bir kampanya bekliyorum ya da ikili paket gibi bir şey

Aynısı PS+VR da olabilir

• Overgame Ps4 ü alıp yerine Ps4 pro verilecek şekilde bir kampanya yapmıştı. Soran oldu mu acaba Ps4 ü kadar sandıklarını.

• quote:

Orijinalden alıntı: KonT BuraquLa

Gönderecekleri hediye belli değil henüz sanırım. Ben oyun olacağını düşünmüştüm ama bakalım.

Oyun falan değil arkadaşlar. Gönül alma mayetinde bir hediye. Öyle kol, oyun falan değil konuştum ben.

• LiLaLo kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir hediye peki?

• tesekkurler beyler

bizim ulkemizde sanirim daha cok ps4 tutuluyor , rusyada da xbox heryer...

ps4 ile sorularim var bazilari 8 gb flan oluyor laptopdaki gibi arkadasimdan aldigim cod oyununu install edip hafizaya kaydedebilir miyim? 8 gb hafiza vermesinin mantigi nedir film indirmek icin flan mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Nasıl bir hediye peki?

Dedim ya gönül alma mayetinde, kupa, tişört vb şeyler

• cocarca33 kullanıcısına yanıt
    Ps4 te usb ile oyun kopyalama gibi bir olay yok. 8gb olayını anlamadım. En düşük ps4 ün 500gb kapasitesi var

• 1700 tl fiyat açıklamışlar herkes 1900 beklerken şimdi hediye ne olucak derdinde millet, dh üyelerinin ölücülügü tüm ülkede meşhur dünyayı sarıcak yakında :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Ps4 te usb ile oyun kopyalama gibi bir olay yok. 8gb olayını anlamadım. En düşük ps4 ün 500gb kapasitesi var

pardon karistirmisim 500 gbdir o :) hafiza fazla olmasinin ne gibi avantaji var , demek laptopdaki gibi install diyip ps4 e oyun yukleme muhabbeti yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocarca33

quote:

pardon karistirmisim 500 gbdir o :) hafiza fazla olmasinin ne gibi avantaji var , demek laptopdaki gibi install diyip ps4 e oyun yukleme muhabbeti yok

Dostum benim 1TB hdd nin 800 gb tı digital oyunla dolu ne usb si ne oyun kopyalaması

• cocarca33 kullanıcısına yanıt
    500gb tam kullanılmıyor zaten 410gb kadarı kullanılıyor oyunlar da 30 40 50gb tutuyor kapasite. Ne kadar fazla olursa arşiv olayın fazla olur silme problemin olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan-

1700 tl fiyat açıklamışlar herkes 1900 beklerken şimdi hediye ne olucak derdinde millet, dh üyelerinin ölücülügü tüm ülkede meşhur dünyayı sarıcak yakında :)

Aynen dostum. Pahalı çıkar neden pahalı, ucuz çıkar neden bu kadar ucuz, hediyemiz olacak derler bizimkiler oyunun dan tutda ds4 e kadar istemede alçakgönüllüler

Tekrar ediyorum, gönül alma mayetinde olacak hediye. Bu kupa tişört sticker vb şeyler olabilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: FiFAMaster10

quote:

Orijinalden alıntı: cocarca33

quote:

Dostum benim 1TB hdd nin 800 gb tı digital oyunla dolu ne usb si ne oyun kopyalaması

1 dakika ya nasil yani 1 tb ps4 unde oyun yukleyip cdden bagiimsiz oynayabiliyor musun laptoplardaki gibi? :)

• Bende 1800 diyordum başından beri 1700 çıktı:) Kura rağmen iyi fiyat genede. Hepsisony'nin sitesinde ön sipariş yok bu arada veren nasıl verdi?

• spader S kullanıcısına yanıt
    Bu

http://www.hepsisony.com/sony-ps4-slim-kasa-1-tb-fifa-17

• 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.