Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1740. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17381739174017411742
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ps5 konsolumda Minecraft ta şöyle bir hata alıyorum.

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

Yardımcı olabilecek birileri var mı ?

• merhaba arkadaşlar;

Sıfır 13 k ya çift kollu euroasi garantili ps4 pro almak mı mantıklı yoksa 15k ya ithalatçı garantili dijital ps5 mi? Çok arada kaldım .

• 15.000 civarında malum sitede bir sürü ilan var yurt dışı Avrupa cihazları onlara bakabilirsin, soruna gelince tabiki PS 5 al.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • wardaddy58 W kullanıcısına yanıt

garanti olayına kafam takılıyor bir sıkıntı çıkarsa ekstra masraf yok satın aldığım elemana kargola vb.

• PS4 pro'nun hala gideri var ama bu saatten sonra o para verilmez haberin olsun ya ithalatçı garantili ps5 al en azından iade etme şansın var ya da garantisi uzun Türkiye garantili ikinci el ps5 al bence.

• Ps4 pro var bende ama o fark az o yüzden Ps5 alırım ben olsam

• Merhabalar arkadaşlar. PS4Pro aldım 2718b 2.elden. hız katmak için SSD düşünüyorum. Tavsiyeniz var mı ? Epey den baktım en ucuz 1tb SSD 900tl civarı başlıyor. 1.000tl lik bir SSD düşünüyorum. Tavsiyeniz nedir ? Marka model olarak. Bazılarının adını bile duymadım öyle ürünler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artexalp kullanıcısına yanıt

Selam hayirli olsun, ssdnin faydasi var fakat 500 mb yazma okuma hizlarina ulasamiyor cihaz ana kartinin limitli olmasinindan dolayi o yüzden uygun fiyata bir tane alirsan daha mantikli olur.Ben ilk ciktiginda samsung takmistim baya faydasini gördüm online oyunlarda

• Çok kaliteli markaya geçmenin manası yok o halde. Dram li modelleri almam konusunda tavsiye geldi. Lakin oda en ucuzu 1300tl yakın fiyatta. 2.el ps4pro için de fazla yatırım gibi geldi. 1.000tl bandında daha uygun fiyatlı SSD çözümleri bakıyorum.

• 7016b için fan sesi sorununu nasıl çözebiliriz? Cihaz anırıyor resmen.

edit : detaylı bakımları da yeni yapıldı cihaz temiz yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 25 Haziran 2023; 15:1:21 >
  • 7016 için sesli deniyor idi. Peki bakımları nasıl yapıldı? Mesela kaliteli bir termal macun kullandınız mı ? Termalpad değişimi yapıldı mı ? Mx4 tercih edebilirsiniz mesela.

• suloke S kullanıcısına yanıt

Bazı arkadaşlar dram li model almam gerektini söyledi. Fiyatları yakın da sizin tavsiye ettikleriniz e bakarak tabi.

Bunu almayı düşünüyorum.

Geçen gün hepsiburada 800tl SSD sattı kaçırdım.

Eğer bu modeli almazsam ucuz modellere kaymayı düşünüyorum.

Evet dramli olanı almak mantıklı ama zaten sata bi ssdden bahsediyoruz 500 küsür hız sınırı var çok fark etmeyecektir. En uygun fiyatlı ve biraz bilindik bir marka almak yeterli olur

• Arkadaslar psn ve xbox hesabini ayni email üzerinden kullandigimda bir sorun olurmu?

• suloke S kullanıcısına yanıt

Tabi ki hız sınırı sadece SSD değil ps4pro nun anakartın da olduğunu düşünürsek fazla bütçe kasmaya gerek yok.

Haklısınız. Peki bilindik marka düşününce en Uygun fiyatlı hangi modeller var ? James Donkey jd960 vardı incehesap da 950tl idi ama güvenemedim almadım.

James donkey ssd icin iyi bir marka değil. Eğer bütçen çıkarsa attığın crucial dramli güzel ilk tercihin o olabilir. Benim attıklarımada bakabilirsin. Tabi ssd diyince samsung uzun ömürlü ve kaliteli oluyor. Kapasiteyi 500e çekip evo 870 almakta iyi bir seçim diğer markalara güvenemiyorsan. 50tl liste indirimide var uygunsan bunada bak

https://www.amazon.com.tr/b/ref=pdlu_4517ae46?_encoding=UTF8&node=27108994031&pd_rd_w=OqHuf&content-id=amzn1.sym.6148cfe6-4b8b-4a95-b154-d871b8ec5675&pf_rd_p=6148cfe6-4b8b-4a95-b154-d871b8ec5675&pf_rd_r=0BP789PTREH5FQWCT7WX&pd_rd_wg=Qbv52&pd_rd_r=6c13a908-d8de-4e91-b754-b925c58c07fb&tag=technopattr-21

https://www.amazon.com.tr/Samsung-SATA-Dahili-Kat%C4%B1-S%C3%BCr%C3%BCc%C3%BCs%C3%BC/dp/B08T1QQZ1T

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suloke -- 26 Haziran 2023; 11:6:30 >

• Donanimavrupa kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz kullanabilirsin

• Matrixx7 kullanıcısına yanıt

Selam ayni sorun bendede vardi ps4 pro kullandigimda, sorunu nidec fan takarak cözdüm ve bazi komponentlerin üstüne termal pad yapistirdim ondan sonra cihaz cok sessiz bir sekilde calismaya basladi hatta fan sesini duymuyorsun o kadar.Bu fan sesini yasiyanlar genelde delta fan kullananlarda oluyor.

Bu ürünü takmistim cihaza hala duruyor

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU
    PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONUamazon.de
    ElecGear Replacement CPU Lüfter für PS4 Pro CUH-7xxx – Intern Reparatur Ersatzkühler Ventilator Kühler Cooling Fan, Thermo Paste, TR8 Torx Security, PH0 Driver Set für Playstation 4 Pro
    https://www.amazon.de/gp/product/B07T3YQ12S/ref=ppx_yo_dt_b_search_asin_title?ie=UTF8&psc=1

• Fearless_tr kullanıcısına yanıt

hocam teşekkürler öncelikle fakat bu linkteki ürünlerin satışı bitmiş. Nerede bulabiliriz güncel olarak?

• 
Sayfa: önceki 17381739174017411742
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.