Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1705. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17031704170517061707
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha demin cok uzun bi sure acik olan cihazim (cuh7216 az 5-9 saat falan) ilk defa kendi kendine kapandi sonradan actim. Ve sanki fisten cekilmis gibi uyari verdi.

Kablolar vs kontrol ettim esneklik yoktu. Cihaz re6 siege de muhtesem bagirmaya basladi sanirim makina gidici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cityzens -- 11 Nisan 2020; 2:35:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler cuh-1216A cihazım var slim kasaya gecmeye değecek farklılıklar varmı

• speedyrazors kullanıcısına yanıt
    Peki hocam faydası oluyor mu kendi sesi azmı. Üst kapağı çıkararak mi alt kapağı çıkararak mi kullanıyorsunuz cevap verirseniz sevinirim

• Birkaç ay önce macun ve pedleri yenilemiştim, başlangıçta oldukça faydalı olmasına rağmen şimdi eskisi gibi jet motoru olmasa da onun daha tiz halinde epey ses çıkarmaya başladı ne yazık ki. Bir boşluk bulunca kapakları açık kullanmayı deneyeceğim.

• Ps4 pro satarken cihazda neler yapmamız lazım.Yani var olan hesabı hddi silicez nerden siliyoruz.Kısayolu varmı.Ilk alındıgı gibi olsun.Nasil yapiyoruz acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaNCeR91

Ps4 pro satarken cihazda neler yapmamız lazım.Yani var olan hesabı hddi silicez nerden siliyoruz.Kısayolu varmı.Ilk alındıgı gibi olsun.Nasil yapiyoruz acaba.
    Komple format atman yeterli.
  • Komple format dediginiz Ayarlar menusunde Sıfirlama var en altta o mu hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaNCeR91

Komple format dediginiz Ayarlar menusunde Sıfirlama var en altta o mu hocam.
    evet.fabrika ayarlarına döndürecek.
  • zinedya Z kullanıcısına yanıt
    Evet faydası çok var normal sartlarda. Hem alt kapağı hem de üst kapağını çıkardım. Oda sıcak değilse oyunlarda normal çalısiyor ses yapmıyor. Ama yalnız bu sefer de ortam sıcaklığı daha çok etkilemeye başladı. Kombiyi çok açıp odayı ısıtınca üst kapagida açık olduğu için fani direk maximumda çalışıyor bazen.

• speedyrazors kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bende bi kapakları çıkartıp deneyeyim bakalım

• Arkadaşlar merhaba,

Kardeşlerime Playstation 4 Pro alacağız ancak PS3'ten beri hiç bakmadım. Eurasia garantili PS4 Pro'lar uçmuş. Şu an için nereden almamı önerirsiniz ? Alırken dikkat etmem gereken bir şey var mıdır ?
  • Badi Ekrem kullanıcısına yanıt
    Bana sorarsaniz suan ps alinmaz fiyatlar artmisken

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben dobe marka 3 fanıi olan standı aldim 1 hafta once ama bu stan üzerindeki fanlar kendine hayrı yok. Şu an ps4 pro termal macun ve termal padi yeni değiştim. Stand üzerindeki fanlar daha cok ses çıkarıyor 😁😁. Muhtemelen ilerleyen zamanlarda fan sesi gene çıkacak. Ben ps4 un üstüne veya alt kısmına extra fan takmayı düşünüyorum ama yeterli bir kaynak bulamadım. Türkiye'de yapan yok galiba. Yabancı kaynaklarda düzgün birşey bulamadım. Bakalım araştırma içerisindeyim. Bir kaynak bulabilsem hemen deneyeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi günler cuh-1216A cihazım var proya gecmeye değecek farklılıklar varmı 4k tw im war ama HDR desteği yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Hocam ben dobe marka 3 fanıi olan standı aldim 1 hafta once ama bu stan üzerindeki fanlar kendine hayrı yok. Şu an ps4 pro termal macun ve termal padi yeni değiştim. Stand üzerindeki fanlar daha cok ses çıkarıyor 😁😁. Muhtemelen ilerleyen zamanlarda fan sesi gene çıkacak. Ben ps4 un üstüne veya alt kısmına extra fan takmayı düşünüyorum ama yeterli bir kaynak bulamadım. Türkiye'de yapan yok galiba. Yabancı kaynaklarda düzgün birşey bulamadım. Bakalım araştırma içerisindeyim. Bir kaynak bulabilsem hemen deneyeceğim.
    Sizi çok iyi anlıyorum ben yatay konumda tv ünitesinde kullanıyordum cihazı birkeresinde yaklaşık 6 - 7 saat aralıksız gow oynadığımda cihaz Restart atmıştı cihaza dokundum çok sıcaktı sonra bi kaldiriyim dedim Ps4 kaldırdım tv ünitesine dokundum elim yandı o derece ahşap tutuşacak nerdeyse sonra dedim en iyisi dikey stand aldım suan 24 saat açık kalsa sıkıntı olmuyor ısınma inanılmaz azaldı hiçbiryere temas etmediği için cihaz ısıyı direk dışarı atıyor deneyin tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi macun pad yeniledim dikey standa yerleştirdim bakalim ne olacak. Olmazsa extra fan takmak için uğraşacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Superonline fiber kullanıyorum upload hızı 20 mbit çıkınca pc den remote oynayım oyunları dedim hala görüntü net değil donup duruyor, bir çözümü var mıdır bu olayın

• Playstation 4 Pro 1 TB nereden alabiliriz arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?
  • Konuya girince konunu ilk sayfası açıldı ve gözüme şu yazı takıldı ; " Çıkış Tarihi: 10 Kasım 2016 , Satış Fiyatı: 399$ - 1699TL "

ve biliyorsunuz işte bu aradaki yıllarda ülkenin sistemi değişti, ekonomi şahlandı vs vs. tonla olay oldu ve yıl oldu 2020-2021 PS5 Satış Fiyatı ; 400 euro - 7500 TL

PS4 Pro'nuzu pamuklara sarın arkadaşlar. Anlaşılan kendisiyle en az bir 2-3 senem daha var

kıçı kırık 400-450 dolarlık konsolu bize 5-6 aylık asgari ücret fiyatına uygun görenler utansın

amerika'da avrupa'da 14-15 yaşında ki veletlerin kendi harçlıklarıyla alabildikleri konsol bizim ülkemizde 7500 birim

amerika'da 7500 birime araba alınabiliyor olması da ayrı bir ironi.
    .

• Arkadaslar merhaba

Ps4 pro icin tv deki hangi HDMİ girisini kullaniyorsunuz ?
    Samsung 55nu8000 tv kulkaniyorum arkasinda 4 hdmi girisi var sadece biri farkli ondada ARC yazmakta. Yani gorsellik olarak hangi hdmi girisine baglarsam daha iyi sonuc alırım yoksa hepsi aynı sonucumu verir.

• 
Sayfa: önceki 17031704170517061707
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.