Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15351536153715381539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam. Son olarak da n11, hepsiburada gibi yerlerden almak sıkıntı çıkartır mı garanti konusunda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evdeki Sinek

Anladım hocam. Son olarak da n11, hepsiburada gibi yerlerden almak sıkıntı çıkartır mı garanti konusunda?
    İki siteyi de yıllardır alışverişlerimde kullanırım. Ben Pro'mu N11'den almıştım. Sony garantili 7116B satışı yapan bir mağazaydı. İthalatçı garantili satanlar cihazları biraz daha ucuza satabiliyor ama ben o riske girmedim. Gelen kutu, Sony hologramlı geldi. Önce kutuyu, faturasını ve garanti belgesini kontrol ettim, sonra kutuyu açtım. Hiçbir sorun yaşamadım. N11' de zaten cihazı alıp kontrol ettikten sonra 3 gün içinde ödeme onayı verebiliyorsunuz.
    Mesela dün Fakir Çay makinesi siparişim geldi. Kargoyu açınca ısıtıcının çelik kısmının tabana tam oturmadığını gördüm. Siteye girip ürünü iade et seçeneği ile ödemeyi durdurdum. İade için siteden bir kod veriyor, cihazı tekrar ambalajlayıp o kodla birlikte aynı kargoya götürüp verdim ve ücretsiz olarak satıcıya geri gönderdim. Eline ulaşınca param karta geri yatacak.
    Elektronik cihaz biraz şans işidir. Bir mağazadan alsanız da eve gelip kutuyu açtığınız cihazda, çok az da olsa sorun olabilir. Yani sıfır hata hiçbir zaman yoktur ama garantili olduktan sonra her sorun çözülür.
    Siz bilirsiniz.

• Evdeki Sinek kullanıcısına yanıt
    Hocam GittiGidiyordan almıştım sony garantili syd pcnindi zaten sıkıntı çıkmadı

• yolcum kullanıcısına yanıt
    xraxion61 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok sağolun yorumlarınız için. Sanırım ps4 alıcam. 4k televizyonum yok şuanda. Uzun süreli olarak da almayı düşünmüyorum. Aradaki farkı da oyun almak için harcarım galiba. Tekrardan teşekkür ederim.@yolcum

Size de teşekkür ederim hocam çok sağolun yardımcı olduğunuz için. @xraxion61
  • Evdeki Sinek kullanıcısına yanıt
    Bncede pro değil normali alın tvnizde yokmuş zaten 4k ben martta aldım tvim yoktu yeni aldım

proyu 1700 e almıştım çok hızlı artmış fiyatı şu an yerinizde olsam bnde pro almazdın

• Bu fiyatlara ne ps4 pro ne de xbox one x almayın arkadaşlar. Oyun oynamazsanız sizden bir şey eksilmez. Zevkinizi biraz erteleyin. Sizler satın aldıkça fiyatlar bırakın düşmeyi, daha da artacaktır.

2.el ilanlar zaten almış başını gitmiş. 3500tl’ye god of war edition satmaya çalışan uyanıklar var. Gold edition yazıp sahte altın suyuna batırsa daha cazip olurdu.

Normal sürümü bile 1899’dan alıp 2500 fiyat çeken doldu ortalık. Satan var mı? İşte orası muamma!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 2 Temmuz 2018; 0:5:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Bu fiyatlara ne ps4 pro ne de xbox one x almayın arkadaşlar. Oyun oynamazsanız sizden bir şey eksilmez. Zevkinizi biraz erteleyin. Sizler satın aldıkça fiyatlar bırakın düşmeyi, daha da artacaktır.

2.el ilanlar zaten almış başını gitmiş. 3500tl’ye god of war edition satmaya çalışan uyanıklar var. Gold edition yazıp sahte altın suyuna batırsa daha cazip olurdu.

Normal sürümü bile 1899’dan alıp 2500 fiyat çeken doldu ortalık. Satan var mı? İşte orası muamma!
    Aynen dogru Pendik Sony center i aradım temmuz sonu stokda olucak diyorlar ve muhtemelen 2300 den satışta olucakmış

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Bu fiyatlara ne ps4 pro ne de xbox one x almayın arkadaşlar. Oyun oynamazsanız sizden bir şey eksilmez. Zevkinizi biraz erteleyin. Sizler satın aldıkça fiyatlar bırakın düşmeyi, daha da artacaktır.

Aynen dogru Pendik Sony center i aradım temmuz sonu stokda olucak diyorlar ve muhtemelen 2300 den satışta olucakmış

• Zaten 400 euro fiyatı var. Güncel kurla çarptığımızda 2200 lira yapıyor. Ülkemize özgü vergileri vs ekleyince fiyat doğal olarak artıyor. Türkiye'ye özgü fiyatlandırma da yapılmayacağına göre PS4 Pro'nun sony garantili en düşük fiyatı 2300-2400 lira civarında olacaktır.
  • Ben geçen haftasonu internet üzerinden Cuh-7116b Sony Eurasia garantili ürünü 2300'e aldım. Normalde temmuz ortasını beklemek niyetindeydim ama stokların azaldığını ve fiyatların aşırı arttığını görünce beklemedim. 2850 TL civarlarında sakın almayın derim. Tekrar stoklara gelince fiyatlar dengelenecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar,bende zamaninda 4u satip pro almistim,daha sonra nakit ihtiyaci icin satip tekrar aldim. Tabi bu arada fiyatlari hep yukseliste almak zorunda kaldim. 1700ede aldim 1900ede aldim.evet kurlar yukseliyor farklar artiyor,fakat ulkemiz esnafi malesefki her kriz donemini firsata cevirmeyi cok iyi biliyor.bir arkadasin bahsettigi gibi,zevklerimizi bazen ertelemek ise yariyabilir,fakat kurlar normale donse bile,esnafimiz asla zarar kaybi yasamamak icin fiyatlari makul seviyelere indirmiyecektir.benimde tavsiyem almayin aldirmayin.yok alicam diyorsanizda kampanyalari takip edin.ornegin bu cihaza 2300 den fazlasini vermek bence zarar demek, eurosa garantili icin soyluyorum,sahsi fikrim.birde oyun yukleme kirma islemleri vs yaparak insanlari iyice somurmeye bakiyorlar,evet hem guzel hem kotu.sahsen ben bir oyunun online zevkini alamadikdan sonra ne yapim o makineyi.kisacasi cok cok almak istiyende var ise temiz garantili guvenilir 2.ellere yonelin benim fikrim.bu arada 4k degil benim tv normalmi alsam diyen arkadaslar,bence asla normale donus yapmayin.1080 ful hd bir tvde pro farkini her turlu yasatiyor.ayni tv de 2 deneyimide 1er yil arayla ayni oyunlarla denemis biri olarak soyluyorum.

• Pronun fiyatlarının uçmasıyla birlikte bende slim siparişi geçtim.1470’e geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka gibi fiyatlar Pro ilk çıktığında 1600 liraya almıştım.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Amazondan 1300’e alan vardı.O fiyatları hatırladıkça ağlamak istiyorum.Bu ülkede birşey alacaksan hemen alacaksın yoksa pişman olursun.Her geçen gün fiyatlar artıyor.

• Kur artışı, ps4'ün eski sürümünün kırılması ve fırsatçılar fiyatları uçurmuş ben aldığımda 1600 liraya almıştım, daha alalı 6 ay oldu.
  • Kuru da hesaba kattigimizda Pro'nun ederi max 2000 liradir. Fazlasinda cope gidiyor paraniz bunu bilerek alin.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Amazondan 1300’e alan vardı.O fiyatları hatırladıkça ağlamak istiyorum.Bu ülkede birşey alacaksan hemen alacaksın yoksa pişman olursun.Her geçen gün fiyatlar artıyor.
    vergi iadesi ile 950 tl'ye alan 3-5 kişi de vardı

insan hayret ediyor
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hatırladım hocam ama niye hatırlattınız yaaaaa

• Sattım ve aranızdan ayrıldım :) 2300 e almıştım 2000 liraya bıraktım, bayagı girdi bana ama yapacak bir şey yoktu. Benden tavsiye 2. el bakın almayı düşünenler varsa.
  • Arkadaşlar 1700 liraya aldığım pro yu 1700 liraya aldığım vr ı 200 tl ye aldığım dikey standı 3 kolu 2 si v2 1 i v1 kamuflaj satıyorum 2 move de hediyem. Fiyat 3.500 kamuflaj kol hariç hepsi garantili. Pro 1 yıllık vr 1 aylık.

• 
Sayfa: önceki 15351536153715381539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.