Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14171418141914201421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulunduğunuz bölge de bugün sık sık elektrik kesintileri yaşadıysanız cihazı çalıştırmamanızı tavsiye ederim.
  • Millet cihaza kolu bağlayın dedi bağladım 5.05 güncelle me kurun dedi ne demek bu

• Arkadaşlar tamam açıldı kapandı düzeldi galiba başta yazılımı görmedi

• Omer687 kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün ilk defa oluyor böyle bi şey

• Bir şey olmaz. PS3, PS4'te kaç sefer elektrik kesilmişti bende. Hiçbir sorun olmadı.
  • Sadece üzerindeki yazılım güncellenmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: boye585858

Hocam öyle bakmıyorum ancak çizik Vs. Gördüğüm zaman moralim inanılmaz bozuluyor,o an oynadığım oyundan bile zevk almıyorum aklım hep orda oluyordu.

Sizin bi tavsiyeniz varmı bu konuda?

Hocam okb çok kötü bir şey. Yapmayacağım , düşünmeyeceğim diyorsun ama aklın hep oraya gidiyor değil mi ? Sonra oyun yalan oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Arkadaşlar bir konuda bilginize ihtiyacım var. Cihazım Cuh7000 .
    Sıkça kasma sorunu yaşıyorum ancak çok dert ettiğim söylenemez. Fakat bu wi-fi çekmeme durumu çok canımı sıkıyor. Modemle mesafesi çok uzak olmamasına rağmen sık sık kopma ve erişim sıkıntıları vs. Bu tarz sorunları yaşayanınız var mı ? Yoksa benim pro mu sorunlu ?
    Deneyimlerini paylaşan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • Merhaba arkadaşlar, uzun süredir almayı planlıyordum. Bugün ise, almaya karar verdim. İnternet üzerinden bilindik kondol firmalarından almayı düşündüm. Fakat bu firmaların çeşitli sitelerdeki ilanlarında ürün kodu yazmayı bırakmışlar. Fiyatlar da 1850-1900 civarında. Dün akşamda Ankara'da gameland'e uğradım. 7116b modeline 1850tl(Eurasia garantili) fiyat istediler. İnternet alışverişi ve ürünün hangi ürün olduğunu bilememe durumundan dolayı buradan almaya karar verdim.
    Alırken dikkat etmem gereken şeyler nelerdir? Herhangi bir çakallığa kurban gitmek istemiyorum. Kutu üzerindeki "Eurasia garantilidir" yazısı haricinde herhangi başka bir şey ile garanti kontrolünü nasıl sağlarım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asetil Co A

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir almayı planlıyordum. Bugün ise, almaya karar verdim. İnternet üzerinden bilindik kondol firmalarından almayı düşündüm. Fakat bu firmaların çeşitli sitelerdeki ilanlarında ürün kodu yazmayı bırakmışlar. Fiyatlar da 1850-1900 civarında. Dün akşamda Ankara'da gameland'e uğradım. 7116b modeline 1850tl(Eurasia garantili) fiyat istediler. İnternet alışverişi ve ürünün hangi ürün olduğunu bilememe durumundan dolayı buradan almaya karar verdim.
    Alırken dikkat etmem gereken şeyler nelerdir? Herhangi bir çakallığa kurban gitmek istemiyorum. Kutu üzerindeki "Eurasia garantilidir" yazısı haricinde herhangi başka bir şey ile garanti kontrolünü nasıl sağlarım?

hemen kaçırmadan al , en uygun fiyatlı euroisa garantili ve satıcı güvenilir.Çok kişi aldı buradan son 6-7 stok.
    https://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-ps4-pro-1-tb-4k-cuh-7116b-playstation-4-pro-1-tb-oyun-konsolu-eurasia-328621804

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 9 Şubat 2018; 13:4:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir almayı planlıyordum. Bugün ise, almaya karar verdim. İnternet üzerinden bilindik kondol firmalarından almayı düşündüm. Fakat bu firmaların çeşitli sitelerdeki ilanlarında ürün kodu yazmayı bırakmışlar. Fiyatlar da 1850-1900 civarında. Dün akşamda Ankara'da gameland'e uğradım. 7116b modeline 1850tl(Eurasia garantili) fiyat istediler. İnternet alışverişi ve ürünün hangi ürün olduğunu bilememe durumundan dolayı buradan almaya karar verdim.

hemen kaçırmadan al , en uygun fiyatlı euroisa garantili ve satıcı güvenilir.Çok kişi aldı buradan son 6-7 stok.
    https://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-ps4-pro-1-tb-4k-cuh-7116b-playstation-4-pro-1-tb-oyun-konsolu-eurasia-328621804

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. %4 indirim ile kaçırılmayacak bir fırsat oldu. Az önce siparişimi gerçekleştirdim.
    Kargo için bir süre bekleyeceğim bu sırada da oynamayı planladığım oyunları toparlayayım.

• quote:

quote:

quote:

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. %4 indirim ile kaçırılmayacak bir fırsat oldu. Az önce siparişimi gerçekleştirdim.
    Kargo için bir süre bekleyeceğim bu sırada da oynamayı planladığım oyunları toparlayayım.

hayırlı olsun bugün kargoya verirler nerede oturduğuna bağlı olarak cumartesi gelebilir ama büyük ihtimal pazartesi gelir evine.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun bugün kargoya verirler nerede oturduğuna bağlı olarak cumartesi gelebilir ama büyük ihtimal pazartesi gelir evine.

Ankara'da oturuyorum. Sanırım Syd'nin günlük kargosu saat 12.00-13.00 arasında. Önemli değil artı. Sanırım pazartesi günü elimde olur.

• Valla dün millet elektrik ler 15 20 defa gitti geldi cihaz taş gibi hâlâ

Gitmeden bişey olmuyor galiba yüksek akımdan bozuluyor

• 30 yaşımda ilk defa bir konsol aldım :D beklemede menude ses sıfıra yakında oyun sırasında fanda yükselişler alçalmalar oluyor, (tv ye baya yakın otuyuroum aslında) sese takık bir adamım bu yüzden direk yeni seriden aldım. Bazen sadece horizon zero dawn oynarken hafif CW sıkıntısı var gibi söyliyeyim tiz bir ses geliyor arada bende teknosa dan alırken 3 yıla çıkardım garantiyi aptallık mı oldu bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: run...rabbt

Valla dün millet elektrik ler 15 20 defa gitti geldi cihaz taş gibi hâlâ

Gitmeden bişey olmuyor galiba yüksek akımdan bozuluyor

Aynen hocam cihaz bi saat artislik yapıyor fişi çekmeyin diye ama bişi olduğu da yok.

• Elektrik gidip gelmesinden ben daha konsolu bozulan görmedim duymadım. Zaten konsolların içinde bu tür sorunlara karşı güvenlik önlemleri var. Fakat elinizde güzel bir akım koruyuculu priz bulunsun. Ama her Akım koruyuculu olan prize aldanmayın. Gerçek Akım korumalı prizler en az 50-60tl

• cobalt_evan kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ya napıcam ben? Valla kafayı yicem en sonunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gencler, shadow of the colossus oynuyorum canli 60 fpste merak eden buyursun oyun feci olmus yeni basladim hard
    da :))

https://www.twitch.tv/deagleturk
  • 
Sayfa: önceki 14171418141914201421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.