Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11431144114511461147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony aldığını aldı. Bundan sonra ne olur herşey microsoftun elinde. Aslında sonye de bağlı. Microsoft ve sony nin çıkaracağı oyunlar, ne olacağını belirleyecek.

Sony yine efsaneleşmiş ex oyunlarına devam ederler microsoftun çok iş yapması lazım. Fakat bu durumda microsoftun bunu başaracağım düşünmüyorum.

Fiyat konusunda 1500e yakın bir fiyattan çıkar ve iyi oyunlar çıkarırsa biraz toparlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 7 Nisan 2017; 14:55:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba normal ps4 um var . Ps4 pro kazandim turnuvadan ama satip onun yerine pc toplamayi dusunuyorum.

Sizce ps4 u mu satayim ps pro yu mu satayim

Ps4 pro vs 2000 tl lik masaustu pc hangisini tercih edersiniz

Laptop olarak macbook kullaniyorum yani laptoptan oyun oynama sansim yok pc deki oyunlar icin pc toplamayi dusunuyordum rfactor ve iracing

@GoldPunch

• quote:

Orijinalden alıntı: Hamilton2017

Merhaba normal ps4 um var . Ps4 pro kazandim turnuvadan ama satip onun yerine pc toplamayi dusunuyorum.

Laptop olarak macbook kullaniyorum yani laptoptan oyun oynama sansim yok pc deki oyunlar icin pc toplamayi dusunuyordum rfactor ve iracing

@GoldPunch

Acele etme. Bence Pro ile biraz zaman geçir. 4k tv varsa durma oyunları oyna pc alırsan fazladan 1000 tl cebinden çıkar. 2000 liralık pc, pronun keyfini vermez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 7 Nisan 2017; 15:53:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YavuzÇ.

Dostum ben pronun yanına scorpio da alırım onun yanına çıkınca ps5 de alırım bu benim zevkim sanane ?

İnsanları yanıltmayın boş yere pro gayet başarılı bir cihaz. Scorpio da öyle gözüküyor.

Ben niye insanlar pro alsın isteyeyim ben scorpionun tanıtımı yapıldı onu da favori ye ekledim o konuyu da takip ediyorum senin zoruna giden ne?

Ha bu arada benim evimde 3 tane tv var yani bu tv bana koymaz pro da koymaz scorpio da ama benim tv ve pro almam yanına da scorpio almayı düşünmem sana fena koymuş sanırım ezikmisin dostum sen ?

Bende buna sinir oluyorum kişinin tercihi yani ben hiçbir zaman ps dışında konsol almam

İstediği kadar iyi olsun diğer konsol arada fark olsa bile almam

Bu benim düşüncem

• Eyvallah usta

• quote:

Merhaba normal ps4 um var . Ps4 pro kazandim turnuvadan ama satip onun yerine pc toplamayi dusunuyorum.

@GoldPunch

Ben üst düzey pc oyuncusuyum,ama ps deki ex oyunları pc de yok,gerçi ps deki,ex oyunlarının zevkini 144 hz

monitörümde bile almadım, o yüzden ex oyunları proda,diğer oyunları pc de oynuyorum.Proyu satmanı önermem,1080p de

bile ps 4 ten çok daha iyi grafik ve fps var.Satacaksan ps4 satman en mantıklısı bence.

• Hocam Scorpio 1500 le cok zor... Ps4 pro 1699 ile cikti bu konsol da muhtemelen 1800-2200 lira arasinda cikacaktir. 4K blu ray oynatici ve az da olsa daha guclu bir donanimdan dolayi pro dan 100-200 lira pahali olacaktir. Ancak xbox alinir mi asil soru o. Scorpio dan once, xbox alinir mi diye sormak lazim? Xbox ex oyunlari windows 10 a da geldigi icin sanki bu konsol xbox degil de steam box lara donmeye basladi... Ben ps4 pro dan almadan once 1-2 sene oyun oynamadim, o sene oncesine kadar da xbox 360 im vardi. Benim o xbox da ozledigim tek bir oyun var ve o oyun gibisi ps ye hic gelmedi. Forza. Ancak simdi forza pc de de mevcut :) Ben scorpio almaya karar verecek birisi olsam gider pc toplardim sahsen... Yine de ms i tebrik etmek lazim digitalfoundry nin videosunu izledigimde etkiledi beni. Parasi cok olan alir hani yaziyorlar ya pro da alirim scorpio da diye buraya :) Her sey para olmus artik zaten :))

• onurkarakas94 O kullanıcısına yanıt
    Az da olsa daha güçlü donanım mı bende bu hafta sonu ps4 pro alacağım ama ciddi güç farkı olacak Pro ile scorpio arasında. Ama exc oyunu olmadığı için benim için hiçbir önemi yok orası ayrı konu tabi. Bence Tr de 2200-2500 tl arası fiyatta çıkacaktır o an ki kur durumuna göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 7 Nisan 2017; 18:26:44 >
  • quote:

@GoldPunch

Bu dolar kuruyla 2000 tl ye düzgün bi pc toplaman zor. Düşük bütçeler için ps pro yüksek bütçeler için Pc öneririrm.
    Sadece counter ve league of legends gibi oyunlar oynayacaksan 2000 tl lik pc işini görecektir.
  • Oyun olmadıktan sonra istersen 20K 1500 fps 500gb ram li makina yap hiç birşey yapamazsın o sana bakar sen ona

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    4k film nerden buldunuz acaba??

• hocam 1500e cikmasi imkansiz 2000e yakin bir fiyata cikar.

• Söylentiler ps5 in 2018 kasım ayında çıkacağı yönünde. En az 10 tflops gücünde olacakmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

Sony aldığını aldı. Bundan sonra ne olur herşey microsoftun elinde. Aslında sonye de bağlı. Microsoft ve sony nin çıkaracağı oyunlar, ne olacağını belirleyecek.

Sony yine efsaneleşmiş ex oyunlarına devam ederler microsoftun çok iş yapması lazım. Fakat bu durumda microsoftun bunu başaracağım düşünmüyorum.

Fiyat konusunda 1500e yakın bir fiyattan çıkar ve iyi oyunlar çıkarırsa biraz toparlar...

scorpio 500$ altinda olmayacak..zaten makaledede beklenen fiyat 499$ olacagi yonunde tabiki beklenen yani minumum...500$ suan tl olarak 1860 tl gibi bir fiyat yapiyor amerikadan alinirsa tabi vergiler haric..kisaca scorpionun tr fiyati minimum 2200 tl olacagidir bunun altinda beklemek hayal olur..xbox one s 400$ a ciktiginda ulkemizde 1799 tlden satildi..500 dolarlik(min) konsoldan ulkemizde 2000 nin altinda hayal..2199 tl lik bir fiyat bekliyorum sahsen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican88 -- 8 Nisan 2017; 15:18:56 >

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten ben 1500 olur demedim.1500den satarsa sonye rakip olur.Yoksa başka şekilde rakip olamaz.2000den aşağı zor tabi ki...
  • Microsoft scorpio ile beraber exc oyun çıkarmayı bırakıyormuş. Yani bir nevi konsol bilgisayar gibi garip bir şey olacak. Ancak scorpio kağıt üstünde neredeyse %50 oranında pro ya göre daha güçlü gözüküyor. Ancak ps exc oyunlarla bu farkı kapatıp scorpio nun önüne geçecektir diye düşünüyorum. Umarım ps bir çılgınlık yapıp bizim gibi pro kullanıcılarını mağdur ederek bu yıl kasım ayında ps5 i piyasaya sürmeye kalkmaz. O zaman konsol olayı tamamen biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Microsoft scorpio ile beraber exc oyun çıkarmayı bırakıyormuş. Yani bir nevi konsol bilgisayar gibi garip bir şey olacak. Ancak scorpio kağıt üstünde neredeyse %50 oranında pro ya göre daha güçlü gözüküyor. Ancak ps exc oyunlarla bu farkı kapatıp scorpio nun önüne geçecektir diye düşünüyorum. Umarım ps bir çılgınlık yapıp bizim gibi pro kullanıcılarını mağdur ederek bu yıl kasım ayında ps5 i piyasaya sürmeye kalkmaz. O zaman konsol olayı tamamen biter.

''Microsoft scorpio ile beraber exc oyun çıkarmayı bırakıyormuş''
    Kaynak?
  • makta06 M kullanıcısına yanıt
    Ps5 in çıkışı Scorpio ile beraber hızlanacak bu kaçınılmaz..

• Pro monitör de kullanan var mı varsa hangi model

• akabeyss kullanıcısına yanıt
    Kaynak için bu videoyu izle;

https://youtu.be/VXbCydy3RFw

• 
Sayfa: önceki 11431144114511461147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.