Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11281129113011311132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millet aldı proyu çoktan eskitti. Burada hala Pro mu fat mi slim mi. İlginç. Cevap açık. Paran varsa Pro tabiki.

Bu şey gibi; iOS kullanmak istiyorum. E o zaman para varsa 7 Plus yoksa idareten 6s. Olay bu kadar basit.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

quote:

Orijinalden alıntı: BjKs1903

İki adet ps4 sahibi olduktan sona pro aldım fark yok olayı tamamen yalan bu kadar net!

Fark illaki vardır hocam. Fark olmaz diye bir şey yok. Ama bu fark ne kadar bir fark. Bende ilk PS4 var bugün bir baktım benim Proya geçmem için ekstradan 1000 küsür TL para eklemem lazım bunun üzerine. Bu bahsedilen fark bu paraya değecek bir fark mı peki? Özellikle de monitör oyuncusu olduğum düşünülürse.

Ben de monitör ile oynuyorum ps4 ile de monitor kullanıyordum iyi bir full hd panel ve 27 inç ti monitörüm. Fifa da bile aa sorunları vardı gta 5 oynardim deli gibi kasardı. Tomb Raider da kasardı vb.. Bu böyle uzayıp gider. Fifa oynarken monitöre 1.5 metre yaklaşınca futbolcular dahil hersey tirtiklanirdi. Şimdi 4k 28 inç monitör aldım. Monitörün dibine giriyorum hersey gene pürüzsüz. Oyunlarda frame düşüşleri çok az. Ben cihazı 1699 a almıştım. Şu anki fiyat ile evet 900 lira gibi bir fark var ps4 ile pro arasında. Değer mi kısmına gelince eğer oyunları tertemiz görmek, frame dususlerinden rahatsız olmamak istiyorsaniz ve tabi maddi durum el veriyorsa kesinlikle tercih edilmeli.

Eski fiyatla 1699 TL ye çok güzel cihaz olmuş. Ama tabi bence 4k bir tv veya monitör şart bu da maliyeti arttırıyor malesef.
    Edit: kullandığım cihaz 27ud58-b yanlış yönlendirme olmasin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BjKs1903 -- 28 Mart 2017; 18:10:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ps4 Proyu yeni ps4 alan arkadaşlara öneririm. Aradaki fark fiyat 1700 iken iyiydi. Şimdi o fark çok fazla.

• quote:

quote:

İki adet ps4 sahibi olduktan sona pro aldım fark yok olayı tamamen yalan bu kadar net!

Fark illaki vardır hocam. Fark olmaz diye bir şey yok. Ama bu fark ne kadar bir fark. Bende ilk PS4 var bugün bir baktım benim Proya geçmem için ekstradan 1000 küsür TL para eklemem lazım bunun üzerine. Bu bahsedilen fark bu paraya değecek bir fark mı peki? Özellikle de monitör oyuncusu olduğum düşünülürse.

kesinlikle hayir

• quote:

quote:

quote:

Ben de monitör ile oynuyorum ps4 ile de monitor kullanıyordum iyi bir full hd panel ve 27 inç ti monitörüm. Fifa da bile aa sorunları vardı gta 5 oynardim deli gibi kasardı. Tomb Raider da kasardı vb.. Bu böyle uzayıp gider. Fifa oynarken monitöre 1.5 metre yaklaşınca futbolcular dahil hersey tirtiklanirdi. Şimdi 4k 28 inç monitör aldım. Monitörün dibine giriyorum hersey gene pürüzsüz. Oyunlarda frame düşüşleri çok az. Ben cihazı 1699 a almıştım. Şu anki fiyat ile evet 900 lira gibi bir fark var ps4 ile pro arasında. Değer mi kısmına gelince eğer oyunları tertemiz görmek, frame dususlerinden rahatsız olmamak istiyorsaniz ve tabi maddi durum el veriyorsa kesinlikle tercih edilmeli.

Eski fiyatla 1699 TL ye çok güzel cihaz olmuş. Ama tabi bence 4k bir tv veya monitör şart bu da maliyeti arttırıyor malesef.

Hocam hangi monitörü aldınız? bende alıcamda hdr monitörleri bekliyorum önümüzdeki ay çıkacak.

• Hayır diyenler fark yok diyenler hayatında ya 4k oyun oynamamışlar ya da çekememezlikten hayır diyorlar sırf fps düşüşleri olmadığı için bile pro alınır,hele 4k için zaten düşünmeden alınır.
  • _RapiD_ kullanıcısına yanıt
    4700 e nasıl geliyor dostum şu anda 8500 lira 2 k telefonu düşersden 6500 eder :/ Nereden aldın ki?

• YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    Birkaç ay önce 6900₺ ye satın aldım s7 kampanyası vardı.

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Wifi modunu 802.11g yapın düzeliyor.

• darkdevil35 kullanıcısına yanıt
    Samsung ve LG arasında kalmıştım gidip vatanda test ettim ve LG 28ud-58b modelini aldim. Cihaz IPS fakat yarı parlak bir ekrana sahip bu da mat panellere göre daha zengin renk gösterimi sağlıyor. İki HDMI çıkışında 4k 60 Hz destekli bir iki ince ayar ile harika görüntü alıyorum.
    HDR li monitörler 4000 5000 seviyesinden ülkemize gelir muhtemelen 32 inç olarak düşünülebilir aslında gelsin bakalım tatmin ederse bende alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BjKs1903 -- 28 Mart 2017; 7:12:24 >
  • hali hazırda standar bir ps4 kullanıcısı olarak nisan ayın da pro ya gecmeyi düsünüyorum 1080 p ekran da gecmeme deger mi arkadaslar ne diyorsunuz
  • Günaydın arkadaşlar,

1500 tl ye 4 oyunlu, 20 ay garantisi devam eden ps4 pro alınır mı sizce, fiyat uygun mudur?

• brooqlyn kullanıcısına yanıt
    cihazda bir sorun yoksa bence gayet uygun
  • - ps4 kullanıcısıysanız geçmeyin

- 4k tv yoksa geçmeyin

- 4k tv alırım, fps düşüşlerinden nefret ederim, ps4'ümyok, para sorun değil diyorsanız ALABİLİRSİNİZ...
  • Herhangi bir sorun yokmuş, garantisi devam ediyor zaten,medismarkt tan alınmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brooqlyn -- 28 Mart 2017; 10:51:33 >
  • Ps4 üm yok

4K tv yok

Para konusunda çok sorun değil ama 4K tv şuan için alamayabilirim

• brooqlyn kullanıcısına yanıt
    Ps5 için yok 2018 yok 2020 diyorlar. Bekleyemem diyorsan, ps4 yoksa 4k tv ilerde alırım diyorsan, üründe de sorun yok diyorsan al kaçırma...
  • Arkadaşlar PRO yu Almanyadan eş dost ile getirtebilir miyiz ? Uçakta bavula atıp getirseler bir problem çıkmaz değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brooqlyn

Günaydın arkadaşlar,

1500 tl ye 4 oyunlu, 20 ay garantisi devam eden ps4 pro alınır mı sizce, fiyat uygun mudur?

amazondan alınma filan olsa alma derdim ama tr den alınmış ve sorunsuz ise hiç dusunme bedava 4 oyunla beraber
  • quote:

Samsung ve LG arasında kalmıştım gidip vatanda test ettim ve LG 28ud-58b modelini aldim. Cihaz IPS fakat yarı parlak bir ekrana sahip bu da mat panellere göre daha zengin renk gösterimi sağlıyor. İki HDMI çıkışında 4k 60 Hz destekli bir iki ince ayar ile harika görüntü alıyorum.
    HDR li monitörler 4000 5000 seviyesinden ülkemize gelir muhtemelen 32 inç olarak düşünülebilir aslında gelsin bakalım tatmin ederse bende alabilirim.

Hocam dediğiniz fiyata gelse keşke ama,imkansız malesef yurt dışı çıkış fiyatı 1100 dolar,ülkemizde 6 binden aşağı

olmıycaktır.En azından alacağım monitör 6 binmden aşağı olmuycak gsync monitör alıcam çünkü oda baya tuzluya

geliyor.Hayırlısı olsun sizede güle güle kullanın cevap için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 11281129113011311132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.