Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1089. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10871088108910901091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FiFAMaster10

Beyler allah rızası için boost mode ile gta 5 ve witcher 3 oynayın

Beta'da iken witcher 3 oynamıştım boost mode açıkken.Witcher'da meşhur bataklıklı ir kısım vardı fps yerlerde sürünüyordu, boost mode açıp o kısımda denedim eski haline göre aşırı iyiydi.Oyun sabit 30'a kitlenmişti sanırım.

• Ben şimdi uncharted 4 ile denedim,boost mode açıkkan oyun bi kademe daha akıcı gibi geldi bana psikolojik olabilir bu tabi ama sağa sola hızlı dönüşlerde bi takılma yada frame atlaması olmadı gibi ama kesin etkisi var onu anladım.Dediğim gibi bi kademe daha bi tık daha akıcı oyun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bildirim bölümü berbat olmuş. Ayrıca bir hevesle arka plan ayarladım ama yine witcher3 geralt and ciri temasına geri döndüm havası ve menü müzikleri yeter beee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi küçük düzeltme daha gelmiş bizim zaman dilimi saatlerin geri yada ileri alınması olayı kalktığı için saat diliminin UTC +3 olması gerekiyordu,güncellemeden önce yoktu şimdi eklemişler artık saat düzgün çalışıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Ben şimdi uncharted 4 ile denedim,boost mode açıkkan oyun bi kademe daha akıcı gibi geldi bana psikolojik olabilir bu tabi ama sağa sola hızlı dönüşlerde bi takılma yada frame atlaması olmadı gibi ama kesin etkisi var onu anladım.Dediğim gibi bi kademe daha bi tık daha akıcı oyun.

Boost modun uncherted 4 e faydası varmıki ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismailrasit İ kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum çöze bildin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

quote:

Ben şimdi uncharted 4 ile denedim,boost mode açıkkan oyun bi kademe daha akıcı gibi geldi bana psikolojik olabilir bu tabi ama sağa sola hızlı dönüşlerde bi takılma yada frame atlaması olmadı gibi ama kesin etkisi var onu anladım.Dediğim gibi bi kademe daha bi tık daha akıcı oyun.

Boost modun uncherted 4 e faydası varmıki ?

uncharted oyunu pro için zaten uyarlandı.
    ps4 sahipler 1080 de oynarken pro sahipleri 1440p de oynuyor.boost ekstra yapacagını sanmıyorum.
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Valla anlamadım ama azcık var gibi.
    Ben oyunun daha yarısındayım zaman olmadığı için ilk çıktığı zamanlar oynayamamıştım.Şimdi denedim boost mode kapalı iken sağa sola dönüşlerde atlamalar var gibi frame düşüşleri yani,boost mode açınca bi tık daha iyi oldu akıcı oldu gibi,psikolojikte olabilir bu tabi :) ayak üstü hemen denedim bide o var ,çatışmaya atlamalı zıplamalı patlamalı sahnelerde bakalım ne olacak.

• Arkadaş komedisiniz ya

Boost mode'u açıp şu oyunu bu oyunu oynadım diyenlerin hepsi pro güncellemesi gelmiş oyunları oynamış bide fark var fln dı diyor

neyse..

Abi witcher 3 ve gta 5'e bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiFAMaster10 -- 9 Mart 2017; 13:55:43 >
  • FiFAMaster10 kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi 1 aya yakındır kullanıyorum. Witcher 3'te bariz fark var.

Youtube'da witcher 3 boost ile ilgili bir çok video var zaten, oradan izleyiverin farkları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre The Sorcerer -- 9 Mart 2017; 14:1:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremhsmlr

Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum çöze bildin mi?

Bende de var ayni sorun baska bir aga baglandim baglandi ag sifresini değiştirip deneyecegim simdi

• Pro nun görsel farkı horizon zero dawn ile olmuş. Müthiş fark var. Boost mode denemedim ana bu kadar fark ile neredeyse yeni nesil konsola döndü pro.

• quote:

Orijinalden alıntı: serqan_

just cause 3 oynuyorum su anda boost mode ile.
    gercekten inanılmaz fark var.
    patlama sahnelerinde bir gram yavaşlama yok bu boosst oncesinde patlama sahnelerinde nerdeyse oyun donuyordu.efsane olmuş.

yalnız bildirimleri mahvetmişler.eski hali cok daha iyiydi umarı eskiye donerler.

Gercekten donma yokmu kardes ben de ps4 mu bozuk diyordum donmalar olunca demekki oyundanmis gercekten donunca hic zevkli olmuyordu .bu boostun ps4 e bi zarari varmi omrunu kisatlma falan gibi

• Final fantasy 15 de denedim .görsel seviyeyi artırdığımda fps oranı rahatsız ediyordu boost mode açtım fps oranı artı sanki . W3 ve gta 5 indiğinden deneyemiyorum. Horizon denedim fark yok gibi.

• quote:

Bi küçük düzeltme daha gelmiş bizim zaman dilimi saatlerin geri yada ileri alınması olayı kalktığı için saat diliminin UTC +3 olması gerekiyordu,güncellemeden önce yoktu şimdi eklemişler artık saat düzgün çalışıyor :)

Sonunda yani akıllarına gelebildi şükür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Güncellemeyi 1 aya yakındır kullanıyorum. Witcher 3'te bariz fark var.

Youtube'da witcher 3 boost ile ilgili bir çok video var zaten, oradan izleyiverin farkları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Bi küçük düzeltme daha gelmiş bizim zaman dilimi saatlerin geri yada ileri alınması olayı kalktığı için saat diliminin UTC +3 olması gerekiyordu,güncellemeden önce yoktu şimdi eklemişler artık saat düzgün çalışıyor :)

Sonunda yani akıllarına gelebildi şükür.

küçük bir ayrıntı gibiydi uzun zaman moskova saatini kullandım ama bana takıntı olmuştu artık +3 istanbul a çekebiliriz,playstationtr ye bunun için defalarca yazdım demek düzeltmişler :))
  • Aynen hocam yazmalarınız işe yaramış ;)

• Uncharted 4 denedim bi fark yok horizon denedim ondada bi fark yok bloodborne'da fark belli fps düşmesi yaşanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeRo3506

Uncharted 4 denedim bi fark yok horizon denedim ondada bi fark yok bloodborne'da fark belli fps düşmesi yaşanmıyor.

Uncharted le horizon zaten ps4 proya gore duzenlendi far olmaz zaten ps4 pro guncellemesi olmayan oyunlarda fark oluyor boost mode ps4 un omrunu kisaltirmi asiri isinma falan yaparmi arkadaslar

• 
Sayfa: önceki 10871088108910901091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.