Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5981. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59795980598159825983
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: insane1907

noktalama işareti kesinlikle kullanmayın no:34 d:20 cad. sok. gibi.

bir de kredi kartı adres bilgisi ile ps e girdiğiniz adres aynı olmalı.. bir de türkçe karakter olmamalı..

Alıntıları Göster
    Bunlarin hepsini o şekilde yapıyorum ustam ama genede hata veriyor, bazi insanlarda direk cat diye aliyor cok ilginc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kakuç kullanıcısına yanıt
    Sorun benzeri bendede vardı geçen aylarda sonunda servise vermiştim yenisiyle değişti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler 59 tl horizon malum alışveriş sitesinde...bence güzel oynamamış olanlar için...ps4 ün oynanması gereken oyunlarındandır kanımca...

edit : 48 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancanax -- 10 Haziran 2018; 17:10:26 >
  • Beyler geçen yıl aldıgım psn hesabı haziranda biticek güzek bir indirim yakalamadan da almak istemiyorum online oynamadıgım için şimdi sorum,

Daha önce ücretsiz verilen kütüphanedeki oyunlar oynanır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Beyler geçen yıl aldıgım psn hesabı haziranda biticek güzek bir indirim yakalamadan da almak istemiyorum online oynamadıgım için şimdi sorum,

Daha önce ücretsiz verilen kütüphanedeki oyunlar oynanır mı
    Üyeligi yeniledikten sonra kutuphaneye eklemiş oldugun oyunları oynamaya devam edersin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iyi gunler herkes iki sorum var.bilenler cevaplarsa memnun olurum.

1-ps4 için HDD alicam filimler için USB girişinden bağlantı sağlayacaktım ama bir cümleyle karşılaştım Sony nin kendi sitesinde

USB yuvasıyla bağlantı desteklenmemektedir. USB depolama cihazını doğrudan PS4 sisteminize bağlamanız gerekir.

Şuan ki durumda HDD USB girisinden bağlanmıyor mu güncellemeyle falan asıldı mi bu durum boşuna almiyim eğer desteklemiyorsa PS4 kendi hardisk cikarmayacam çünkü

2-usb bellekdeki fotoğraflar,müzikler,filimler PS4 un kendi HDD neden kopyalanmiyor ?

• Beyler plusla bu ay hediye edilen blackops 3ü indirdim ama camping ve multiplayerları kapalı ana ekranda nedendir? Zombi açık sadece

• merhaba arkadaşlar 5-6 adet oyun alacam bana neler önerirsiniz yada sizce mantıklı mı bunlar
    gta 5
    mortal kombat xl
    fifa 18
    battlefield 1 devrim
    batman return to arkham
    need for speed payback
    Assassins creed ezio collection ne dersiniz mantıklı mı
  • arkadaşlar ps 4 hesabımı satmayı düşünüyorum
    oyunlar
    gta v
    fifa 17
    mortal combat x
    watch dogs
    nfs rivals
    fiyat için mesaj atın lütfen
  • Merhaba;

İki kişilik araba yarış oyunlarında Grand Tourismo Sport'tan başka iyi bir oyun yok mu? Nfs oyunları yok mu mesala? Yada Ps3 deki Blur vs gibi.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak, belki deneyenler olmuş. Malum PS4'ün 500 gblık depolaması hiçbir şeye yetmiyor. Aklımda 2 tblık bir harici disk alıp oyunları USB vasıtasıyla buraya kurma fikrim var. Bendeki PS4 ilk çıkanlardan, yani USB 3.0 yok. Oyunları harici diske kurup oynasam gecikme falan yaşar mıyım?
  • Arkadaşlar ps4'te ilk kez Kutulu oyun kullanacağım. Bu CD'yi takıp hiç çıkarmasak içinde kalsa sorun olur mu? CD'li kullanırken dikkat etmemiz gereken bir konu var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Arkadaşlar ps4'te ilk kez Kutulu oyun kullanacağım. Bu CD'yi takıp hiç çıkarmasak içinde kalsa sorun olur mu? CD'li kullanırken dikkat etmemiz gereken bir konu var mı?
    Birşey olmaz. Bluray'ı yerine koyup oynayacaksınız, dikkat edilecek bir konusu yok.
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Benim emektar BF4 diskinin 1 yılı aşkın cihaz içinde kaldığı olmuştur.
  • Hernan Cortes kullanıcısına yanıt
    İlk çıkanlarda da USB 3.0 var.
  • Hernan Cortes kullanıcısına yanıt
    Hocam direk o hddyi cihazın içindekiyle de değiştirebilirsin. Usb den oldukça yavaş olacaktır yükleme süreleri. Ayrıca online oyunlarda lag yapabilir.
    Mesela arkadaşım 250gblik ssd takmıştı monster hunter oynarken benim ki 1buçuk dakikada açılırken onun ki 25saniyede açılıyordu. Ama zaten alanı çoğaltmaya çalısıyorsun bu yüzden ssd seni tatmin etmeyecektir direk 2tblik hddyi al tak ps4e.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miayke

Hocam direk o hddyi cihazın içindekiyle de değiştirebilirsin. Usb den oldukça yavaş olacaktır yükleme süreleri. Ayrıca online oyunlarda lag yapabilir.
    Mesela arkadaşım 250gblik ssd takmıştı monster hunter oynarken benim ki 1buçuk dakikada açılırken onun ki 25saniyede açılıyordu. Ama zaten alanı çoğaltmaya çalısıyorsun bu yüzden ssd seni tatmin etmeyecektir direk 2tblik hddyi al tak ps4e.
    Bu işlemi biz mi yapıyoruz yoksa servis mi yapıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Beyler plusla bu ay hediye edilen blackops 3ü indirdim ama camping ve multiplayerları kapalı ana ekranda nedendir? Zombi açık sadece
    Henüz tamamen inmemiş olabilir hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssaideski

merhaba arkadaşlar 5-6 adet oyun alacam bana neler önerirsiniz yada sizce mantıklı mı bunlar
    gta 5
    mortal kombat xl
    fifa 18
    battlefield 1 devrim
    batman return to arkham
    need for speed payback
    Assassins creed ezio collection ne dersiniz mantıklı mı
    GTAV
    Battlefield Titanfall 2 bundle ara sıra ucuzluyor
    Bloodborne GOTY --zor seviyorsan--
  • Amerika’dan akrabamız gelecek yakında da amazon’dan sipariş etsem Türkiye’de herhangi bir sorun yaşar mıyım? PS hakkında hiçbir bilgim yok hesaplar ve oyunlar bakımından. Yardımcı olabilen varsa sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 59795980598159825983
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.