Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (3328. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33263327332833293330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gamer-x

arkadaşlar 2 sorum olucak birincisi oyunları indirirken nasıl durdurabiliyoruz indirmeyi ve ikincisi normal ses sistemini 2+1 scart kablosundan çıkış alıyordum ps3 de aynı kablo ps4 olmuyor çözüm varmı

Hocam indirme yaparken durdurma özelliği yoktur büyük ihtimal güncellemelerle eklerler ikinci sorun uzun cevabini bilemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

ses nereden geliyor? monitorün kendi ikili hoparlöründen mi yoksa ayrı bir ses sistemi mi var?

2+1 ses sistemini, monitörün Jak girişi ile bağlantı kuruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: corail79

Cevabın için teşekkürler. Yalnız D&R, Bimeks, Teknosa, Hepsiburada gibi sitelerde fiyatlar hep yüksek. Bu 140 TL dediğin oyunları nereden temin edebiliyoruz?

psoyunu.com
  • beyler bu 2k'da press nasıl yapıyoruz tam olarak çözemedim.bilen varsa yardımcı olabilirmi?
  • quote:

arkadaşlar 2 sorum olucak birincisi oyunları indirirken nasıl durdurabiliyoruz indirmeyi ve ikincisi normal ses sistemini 2+1 scart kablosundan çıkış alıyordum ps3 de aynı kablo ps4 olmuyor çözüm varmı

internet bağlantısı kesiyorum(ayarlardan ya da kabloyu söküyorum) tekrar devam etmek için indirilenlerden devam diyorum devam ediyor :D
    scart giriş çıkış yok PS4'de, varda ben mi görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: askerlikforum

Bazıları öyle bir yazıyor ki sanki sony yalnızca 3. dünya ülkelerine made in china gönderiyor da japan alanlar şanslı oluyor.

Yahu dünyanın en büyük oyun pazarı, tek başına tüm dünyayla kapışan coğrafya olan US ta tüm cihazlar made in china.

Haklısınız adamlar amerikalı'lara dandik cihazları giydiriyorlar, daha kaliteli üretim yaptıkları bölge olan japonya'dan ürünleri tr ve diğer avrupa bölgelerine gönderiyorlar, beyaz ırk seviyorlar herhalde ondan

bırakın bu boş işleri.

+1 aynen katılıyorum
    hatta daha söylenecek çok şey varda
    anlatamazsın he de gitsin
    ya birde garanti bitince görürsün farkını diyorlar ya neye dayanarak söylüyorlar bunu hiç anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

quote:

internet bağlantısı kesiyorum(ayarlardan ya da kabloyu söküyorum) tekrar devam etmek için indirilenlerden devam diyorum devam ediyor :D
    scart giriş çıkış yok PS4'de, varda ben mi görmedim

scart değil av-outout componet kablo ile ps3 ses sitemi bağlıyordum ps4 de var ama giriş farklı çevirici falan lazım herhalde digital output dan bahsetmiyorum bile para yetmez ses sistemine

düzeltme :AUX bağlantı noktası diye geçiyor galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 19 Ocak 2014; 15:31:59 >
  • arkadaşlar ps4 nerden bulabilirim
  • gamer-x kullanıcısına yanıt
    AUX sadece kamera için değil mi?
  • quote:

hiçbir fikrim yok açıkcası ancak sadece digital output kullanması kötü olsu 290 tl ye kulaklık aldık sony wireless headset onuda desteklemiyor kaldıkmı 5 tl lik kulaklığa yaw herkezmi tv de oynuyor
  • quote:

Evet.
  • Arkadaşlık isteklerini kabul ettim bu arada arkadaşlar.

PSN: GoldPunch-TR
  • quote:

quote:

hiçbir fikrim yok açıkcası ancak sadece digital output kullanması kötü olsu 290 tl ye kulaklık aldık sony wireless headset onuda desteklemiyor kaldıkmı 5 tl lik kulaklığa yaw herkezmi tv de oynuyor

ben monitörden oynuyorum, dahili hoparlörü var 3,5jak giriş ve çıkışı var hiç sıkıntı olmuyor
    zaten müzik dinlediğim bir kulaklığım vardı onuda DS4'e taktım geceleri öyle oynuyorum (mic olmuyor tabi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

evet bende simdi baktım ghost sadece Dolby destekliyor. ama amfide ben hangisini gördüm hatırlamıyorum, deneyeceğim.
    ben mesela assasin's creed IV oynarken, hem DD hemde dts ses aldım ayarları degistirerek.
    sen peki ghost için ps 4 menüsünden sesi DD yaptıgında, amfi halen sesi DTS olarak mı çözüp gösteriyor?

Valla onu denemedim baktım anfi dts 5.1 gösteriyor dahada ellemedim. Az sonra denerim.
  • forumdan biri kutu acılım videosu paylasmıstı son 2 gun icinde bulabilen koyabilir mi?
  • İlk 1550 sımdıde 1700 mü? E demekki 2000 e kadar yolu var!!.. Amazondan 1150 tl ye aldım Allah kimseyi bunlar gibi aç gözlülerin eline düşürmesin.. Pazarcı mantığıyla koskoca şirket yönetiyorlar..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acteur

quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

Fifada season maçda kendime göre rekor kırdım 4 maç 4 galibiyet burdaki ustalar ne var bunda diyebilir ama benim gibi acemiye sevinç oluyor. season oynayan fransa dan 4 yıldız Saint-Etienne nacizane tavsiye ederim. :) ps4 de fifayı adamlar yapmış ben bunca yıldır bu kadar zevk alarak oynadıgım futbol oyunu oynamadım.

Eğer hocam Fifa'da iyiyseniz kapısalım

fifa için psn:umutesra
  • quote:

Sadece kamera icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Aynen çok kötü olmuş ya tv yada dijital out olmamış 5.1 ses sistemi bekliyor boş boş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurb3

forumdan biri kutu acılım videosu paylasmıstı son 2 gun icinde bulabilen koyabilir mi?

Benimkini mi diyorsun?

• 
Sayfa: önceki 33263327332833293330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.