Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1973. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19711972197319741975
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ikiside wireless kullanarak birbirlerine direkt bağlanıyorlar.şurdan bakabilirsin remote play için bağlantı çeşitlerine "how to setup remote play" kısmında var.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=683245
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spitz

/>

hahaahaah
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    Kutumuz bile çakma KARDEŞ haberin olsun asıl kutu beyaz olan o da baskısız gelmiş bizimkilerde burdan baskı yapmışlar A5 kağıdına
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueyes_tr

s.a hocam bundle ne kadar verdiniz @dunyao olanağı varmı???

577 usd, 1170 tl gibi birsey tuttu hersey dahil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam viza haftam amerika çıkış tarihi ile türkiye çıkış tarihi aynı olsaydı şu anda okulu 1 sene uzatmış olurdum heralde.. allahın sevgili kuluyum
  • quote:

Ben cevap vereyim; Turkiye ve Avrupa'ya gore yari fiyatina verdik (570 dolar konsol, oyun, kamera, vergi, posta hersey dahil). Kamera ve Killzone isteyenlere 135 TL'den verebiliriz. Birer tane fazladan mevcut. Darisi basiniza:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikelanj -- 15 Kasım 2013; 21:15:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smurats

quote:

Orijinalden alıntı: Patikle penguentos

Arkadaşlar ps4 için tv almayı düşünüyorum.Sizce görüntü netliği yakalamak için plazma mı almalıyım yoksa led mi monitörmü profesyönel kullanıcıların yorumlarını bekliyorum teşekkürler.

plazma devri bitti hocam kesinlikle led almalısın Fiyatları da cok uygun bu aralar zaten. Ayrıca ps4 için tv tavsiyesi başlıklı ayrı bir konu var forumda oraya yazarsan daha çok yardımcı olurlar.

Plazma devri bitti mi????

Dünyanın en kaliteli televizyonları Plazmalardır. Satışçılardan duyduğunuz şeyi söylemeyin Plazma bitmiştir vs. diye.

Şu panel bende olacak anında bedavaya veririm elimde ki 3D Led Tvyi.

http://www.teknosa.com/urunler/110012694/panasonic-tx-p60zt60e-fhd-3d-plazma-tv
  • Biz aldik valla. Sabahtan beri suratimi asacagima, simdi icim rahat. Duzgun cikar umalim, dua ediyoruz

• Stream bf4 izliyorum şu an gercekten artık ps3 yavan geliyor bu grafikleri gorunce :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Spitz

/>

• Mustafa Yiğit stok olacak demiş.. Paniğe gerek yok

• Bir yerden sonra 3'un 5'in hesabi yapilmaz:)

zaten ayrica amazon'un 3 al iki ode kampanyasindan diger oyunlari (bf4, nba2k14, ac4) ucuza tamamladik:))

herkesin makinasi bir an once eline gecsin sorunsuzca kullansin:)

• quote:

Orijinalden alıntı: mikelanj

quote:

Ben cevap vereyim; Turkiye ve Avrupa'ya gore yari fiyatina verdik (570 dolar konsol, oyun, kamera, vergi, posta hersey dahil). Kamera ve Killzone isteyenlere 135 TL'den verebiliriz. Birer tane fazladan mevcut. Darisi basiniza:)

Turkiye amerika farkini kiyaslamak isteyenler icin :

Ps4 4 adet oyun, 1 kamera, nakliyesi vergisi dahil ( nakliye amerika ) toplam 1450 tl tuttu.
    Ayni paketi ayni sekilde sony tr almaya kalksak en az 2450 tl tutacakti. Arada 1000 tl fark var.

Mudur Mustafa nezdinde hala sony tr ve devlet politikalarini savunanlara da selam olsun.

• yahu kardeşlik denenmemiş mi bilgi yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikelanj

Bir yerden sonra 3'un 5'in hesabi yapilmaz:)

zaten ayrica amazon'un 3 al iki ode kampanyasindan diger oyunlari (bf4, nba2k14, ac4) ucuza tamamladik:))

herkesin makinasi bir an once eline gecsin sorunsuzca kullansin:)

Hayırlı olsun kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

Beyler anlaşılan Mustafa Yiğit sıkı takipcimiz :D

https://twitter.com/undernick/status/401412839333969920

çok yakından takip ediyor bence çünkü burada yazılan çizilen herşeyi biliyor kendisi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: by _GoKhAn

Stream bf4 izliyorum şu an gercekten artık ps3 yavan geliyor bu grafikleri gorunce :))

Aynen dostum harika görünüyor ben killzone sipariş edecektim fikrimi değiştirdim bf4 alacağım
  • Ps4 + Psn plus + 2 oyun ne kadar yapar duabide ?

• 
Sayfa: önceki 19711972197319741975
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.