Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (144. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: modifci

Vay be büyük ihtimalle bu muymuş şimdi gamepad

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

DS3 ten çok daha büyük duracak gibi gözüküyor ve inşallah oyun oynerken touchpad çalışmaz elimiz değer mazallah

Ben daha güzel bir şey bekliyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nontheist

quote:

Orijinalden alıntı: hdtv

quote:

Orijinalden alıntı: Nontheist

kol süper gözüküyor bu arada ne 360 dan çalmışlar nede orjinalliğini bozmuşlar kendine özgü olmuş ele oturuyor bu arada ekran kartı olarak hd 8000 serisi kulanıcakmış bakın aşağıda gtx 650 ile kıyaslaması var neydi gtxin teknik özellikleri ?? aradaki devasa fark dehşetdüşünün birde 8 çekirdekli işlemci ile birlikte çalışcaklar ortaya nasıl bir görsellik çıkıcak düşünemiyorum
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Arkadaş 650ti ile 650m birbirinden performans olarak alakasız biri mobil biri masaüstü. Elma ile armutu karıştırma.
    650m gayet kötü ve düşük performanslıdır o verdiğin tablodaki 650ti nin performans değerleri ile 650m nin alakası yok. Gaza gelmeyelim hemen.

Sen üzme canını dostum senin içinde 650 ti arasındaki farkları koyarız. HD 8000 serisi %40 daha yüksek performans gösteriyor hd 7970 den

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Hd8000 serisi hd7000 seri aynidir. Amd 8000 serisi icin direk bunu dedi buyuk olasiliklada magazalarda satilmayacak sadece oem olacak. Aralarinda tek fark 8000 serisi hiz asirtilmis gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamez

2k ve fifa'dan bir video patlatsalar çok güzel olur. çok merak ediyorum nasıl olacak yeni nesil spor oyunları.

İlk çıkacak olanın çok büyük farklar taşıyacağını düşünmüyorum.Sonra ki sene için büyük sürprizlerle karşılaşabiliriz ama.
  • DISSECTING THE PLAYSTATION 4 CONTROLLER

http://www.ign.com/videos/2013/02/14/dissecting-the-playstation-4-controller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 15 Şubat 2013; 14:21:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 çıkacak diye ps3 almaktan vazgeçtim. yaza kadar çıkartsalarda tatilde alıp oynasak biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@HMeRDaN

ps4 çıkacak diye ps3 almaktan vazgeçtim. yaza kadar çıkartsalarda tatilde alıp oynasak biraz.

sen daha bekle o zaman yaza mümkün degil

• PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Sony EyePad Patent Filed

quote:

Deciphering that would mean it ought to function as a physical surface with touch sensor capability in addition to featuring a motion tracking device to work alongside the EyeToy. Not only that, the patent application also comes with its fair share of references to a pair of stereoscopic cameras “of a type typically found in mobile phones and other compact devices”, where these are located at each end of the touch surface so that one can use the EyePad to create “depth maps”. Will this arrive as a peripheral for the PS3, or perhaps the much anticipated PS4? Time will tell.

Kaynak:
    http://www.ubergizmo.com/2013/02/sony-eyepad-patent-filed/

• "PlayStation EyePad"

Yukarıda paylaştığım bu Patent, Stereoscopic 3D ile sanal düğmeler oluşturabilirsiniz PS4 tablet kontrol için Temmuz 2012 yılında Sony Computer Entertainment Europe tarafından açılan bir patent gün yüzüne çıkarıldı.

PS4 ile birlikte gelicek olan DS4 den bağımsız olarak isteğe bağlı olarak Sony PlayStation EyePad'i satabilir diye düşünüyorum. Yinede doğrusunu Rabbim bilir.

Sony patent details the 'EyePad,' a tablet controller with stereoscopic cameras

Kaynak:
    http://www.psu.com/a018299/Sony-patent-details-the-EyePad-a-tablet-controller-with-stereoscopic-cameras

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 15 Şubat 2013; 14:45:04 >
  • Ps2 çıktığında ilk oynadığım oyun Winning Eleven 5'ti ve görüntülerini gördüğümde inanamamıştım özellikle yağmurlu havada çimden çıkan sular felan ağzım açık oynuyordum böyle bir grafik olamaz felan diyordum Aynı şekilde ps3'te Fifa 08'i gördüğümde şoka girmiştim ve şimdi ps4 geliyor eminim yine bu denli bir fark ile başlicaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamez

2k ve fifa'dan bir video patlatsalar çok güzel olur. çok merak ediyorum nasıl olacak yeni nesil spor oyunları.

Aynen Aynen. Ps2 den ps3 e geciste NBA LIVE videosu vardi. Agzim acik kalmisti izleyince bakalim simdi nasil olacak.
    Fifa icinde cok merak ediyorum.

• quote:

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

DS3 ten çok daha büyük duracak gibi gözüküyor ve inşallah oyun oynerken touchpad çalışmaz elimiz değer mazallah

O yön tuşları birbirine çok yakın ve büyük değil mi? Fifada analog kullanmayanlar sıkıntı çeker ds3 hassasiyetini aratır diye düşünüyorum.

Xbox gamepadinde benzer sıkıntıyı yaşamıştım futbol oynayamıyordum.

• uzun olması daha iyi tuşu kaçırma ihtimali azalır+ büyük parmağı olanlar içinde gayet iyi, yalnız tuşlar birbirine çok yakın biraz aralık olması gerek ayrıca, bu son şekli değil

PROTOTİP! bunu herhalde 100 kere daha yazacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhankaldırım

quote:

Orijinalden alıntı: S@HMeRDaN

ps4 çıkacak diye ps3 almaktan vazgeçtim. yaza kadar çıkartsalarda tatilde alıp oynasak biraz.

sen daha bekle o zaman yaza mümkün degil

Mayıstan sonra ps3'e çıkacak adam gibi ex kalmıyor e yazdan kasıt ağustos sonuna kadarsa 6 ay daha var demektirki herşey mümkündür bence...
  • Gelicek yaza bile çıkmaz ps4.
    Ps3 diğer konsollardan farklı diğer 2 konsol bu kadar yenilikçi değildi.
    Ceo'nun açıkladığı gibi ömrü 10 sene.
    Bu afaki bir rakam olarak ele alsak 2006 yılında çıkmış bir konsolun en azami 2015 başına kadar değişeceğini zannetmiyorum.
    Ceonun açıklamalarıda bunu doğrular nitelikte.
    Ben ps4e geçeceğin aynı şekilde tv teknolojisi ile olacağını düşünüyorum.
    Ps2de bunun örneğini gördük.
    Muhtemelen sony yeni bir tv üzerinde çalışıyor. Ortak zamanlı olarak ps4te gelecek.
    Şuan Sony olmayan tvlerin hepsinde hdmi ile oynanabiliyorki scart girişi ile bile eski tülülerde oynanıyor.
    Bence Samsung ve Lgnin atılımları sonucunda sony çok geride kaldı.
    Tvleride değiştireceğini düşünüyorumki mükemmel bir strateji olur.
    Yani daha uzun yol var arkadaşlar.
    Bu arada ps3 cafe işeltmecisiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

quote:

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

O yön tuşları birbirine çok yakın ve büyük değil mi? Fifada analog kullanmayanlar sıkıntı çeker ds3 hassasiyetini aratır diye düşünüyorum.

Xbox gamepadinde benzer sıkıntıyı yaşamıştım futbol oynayamıyordum.

Evet sanki kolayca yanlışlıkla aşağıdaki tuşa basabilirmişiz gibi geliyor ama göreceğiz bakalım
  • Arkadaşlar o gördüğünüz gamepad PROTOTİP dir..Yani son hali, final sürümü değildir.Buna yakın bir şeyler olur ama görümüm açısından daha güzel olur.Lütfen yorumlarınızı yaparken bunu göz önünde bulundurun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyghon

Gelicek yaza bile çıkmaz ps4.
    Bu afaki bir rakam olarak ele alsak 2006 yılında çıkmış bir konsolun en azami 2015 başına kadar değişeceğini zannetmiyorum.
    Muhtemelen sony yeni bir tv üzerinde çalışıyor. Ortak zamanlı olarak ps4te gelecek.
    Şuan Sony olmayan tvlerin hepsinde hdmi ile oynanabiliyorki scart girişi ile bile eski tülülerde oynanıyor.

PS3 Cafe işletmecisinden beklenen cümleler bunlar gerçekler değil senin temennilerin. Yaza çıkacak diye kimse demedi, koyun gibi hareket ediliyor biri yaz diyor ha yazamı çıkacak diyor diğeride.

2013 sonunda piyasada avrupa versiyonda 2014 mart'ta revizyon için hazırlansan iyi olur.. 10 yıllık ömür yeni makine çıkmayacak anlamına değil destek verme anlamında kullanıldı. Tabi işletmeci olduğun için olaya kendi açından olumlu gözükecek şekilde baktın. Sana söyleyeceğim.

KAZ'ın ayağı hiçte öyle değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turki5hmo -- 15 Şubat 2013; 15:00:36 >
  • yazları doğru dürüst oyun bile çıkmıyor ki konsol çıksın .
    konsol çıkışı sonbaharda olur.
  • Güvenilir kaynağımız var PS3 Kafe işletmecisi, O'na soralım o daha iyi bilir. Zaten kendisi de izah etmiş SONY TV üzeirnde çalışıyor onu çıkartacak demiş..Bu adamı dinleyin PS3 işletmecisi sonuçta, Sony ile ortak demek gibi birşey bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

quote:

Orijinalden alıntı: eyghon

Gelicek yaza bile çıkmaz ps4.

PS3 Cafe işletmecisinden beklenen cümleler bunlar gerçekler değil senin temennilerin. Yaza çıkacak diye kimse demedi, koyun gibi hareket ediliyor biri yaz diyor ha yazamı çıkacak diyor diğeride.

2013 sonunda piyasada avrupa versiyonda 2014 mart'ta revizyon için hazırlansan iyi olur.. 10 yıllık ömür yeni makine çıkmayacak anlamına değil destek verme anlamında kullanıldı. Tabi işletmeci olduğun için olaya kendi açından olumlu gözükecek şekilde baktın. Sana söyleyeceğim.

KAZ'ın ayağı hiçte öyle değil

Zaten ayın 20sinde belli olacak heyecanlanma şampiyon (:
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.