Şimdi Ara

Playstation 4 Konusunda Kararsız Kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Programcıyım. Alanım backend. 2 adet laptopa sahipim birisi MacBook diğeri Lenovo 8GB ram i5 2401m 240gb ssd mevcut ama oyun oynayamıyorum hiç birinde. Playstation 3 sahibiyim. 4.81 320GB 4.81 sürüm kırılmayan modelden. Bir kaç yer getir kırmadan oyun yüklerim online girersin diyor ama ps zarar vericek sonra cihaz elimde patlayacak diye korkuyorum bir kaç playstationcu abiye sorduğumda mümkün değil dedi öyle bir şey olamaz dedi. GT6 Fıfa12-13 Pes13 var hiç birini sevmiyorum sıkıcı geliyor bir tek babamla Pes12 oynuyoruz. LG monitörüm var;
    http://www.vatanbilgisayar.com/lg-25-25um58-ultra-wide-ips-monitor.html

Bu monitöre sahibim.

Playstation 4 Konusunda Kararsız Kaldım

Resimdeki çalışma ortamım Playstation için yer var. Bir oyuncu bilgisayarı alsam 2 sene sonra üniversitem var. Laptop almak zorundayım minumum bana yeten bir laptop 3000 tl den başlıyor. Alsam bile onu üniversitede sırtımda taşıması sıkıntı olur MacBook varken boşa almış olurum onu. PS3üde satıp bir kaç tane oyun satın alsam diyorum ayrıca günde 24 saatin 25 saati bilgisayardayım denilecek seviyede bilgisayarla uğraştığım için twitchde yayında açarım bazen(amacım para kazanmak değil sadece oyun oynarken seviyorum bu tür şeyleri). Kararsız kaldım. Sizce ne yapayım ? PS3e oyun mu satın alayım yoksa satıp 4 mü alayım ? Bütçemde 1400tl. WatchDogs, Battlefield gibi oyunları seviyorum. Tabi bu bütçe sadece PS4 ve 1-2 oyun için ayırdığım bütçem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chickabu -- 19 Temmuz 2017; 11:20:57 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.