Şimdi Ara

PlayStation 4 Fifa 14 Ultimate Team Ödüllü Turnuva

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ve FUTers lar; uzun süredir üstünde düşündüğümüz turnuvayı hayata geçirmeye karar verdik klan olarak. Herkese bol şans dileyerek kurallara geçiyorum.

KURALLAR
    1- Turnuvaya katılım ücreti 25k'dır. Tuenuva kurucusu giriş ücretinden muaf tutulacaktır. Coinsler tek yerde toplanacak olup, %5 ea games vergisini katılımcı karşılayacaktır. Katılım ücreti, siz başvuruyu yaptıktan sonra kart bilgisi tarafımca size gönderilecektir.
    2- 4 ayrı grup, 4 er kişiden oluşacak olup, toplamda 16 kişi yer alacaktır.
    3- Maçlar akşamları 21:00'dan sonra, iki kişinin arasında saat konuşularak yapılacaktır.
    4- Maçlar rövanşlı olacak ve her gruptan 2 takım, bir üst lige yerleştirilecektir.
    5- Maç sonuçlarını her iki taraf da bana pm atarak bildirecektir ve ilk mesaja eklenecektir.
    6- Katılacak üyeler, isim yaş ve psn adreslerini sayfaya yazacaklar.
    7- Katılımcılar maçlara 2 kez gelmediği taktirde ligden atılacaktır.
    8- Maç esnasında küfür, hakaret vb. aşağılayıcı söz içeren cümleler sarfederse ligden atılacaktır.
    9- Maç esnasında defansta topla oynama, zaman geçirme, gol tekrarlarını ard arda birkaç kez seyrettirme yasaktır.
    10- Her türlü sorun ve şikayetlerinizi bana forumumuzdan pm atarak bildirebilirsiniz.
    11- Her galibiyet 3 puan, beraberlik 1 puan, yenilgi 0 puan olarak hanenize yazılacaktır.
    12- 16 kişi tamamlandığında turnuva başlayacaktır.
    13- İlk 3 kişiye ödül dağılımı, 1. ye 200k, 2. ye 100k ve 3. ye 75k verilecektir.

KATILIMCILAR (PSN)
    1- GodLeSsCapTive
    2- Turee00

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodLeSs CapTive -- 10 Nisan 2014; 21:33:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: GodLeSs CapTive

Arkadaşlar ve FUTers lar; uzun süredir üstünde düşündüğümüz turnuvayı hayata geçirmeye karar verdik klan olarak. Herkese bol şans dileyerek kurallara geçiyorum.

KURALLAR
    1- Turnuvaya katılım ücreti 25k'dır. Coinsler tek yerde toplanacak olup, %5 ea games vergisini katılımcı karşılayacaktır. Katılım ücreti, siz başvuruyu yaptıktan sonra kart bilgisi tarafımca size gönderilecektir.
    2- 4 ayrı grup, 4 er kişiden oluşacak olup, toplamda 16 kişi yer alacaktır.
    3- Maçlar akşamları 21:00'dan sonra, iki kişinin arasında saat konuşularak yapılacaktır.
    4- Maçlar rövanşlı olacak ve her gruptan 2 takım, bir üst lige yerleştirilecektir.
    5- Maç sonuçlarını her iki taraf da bana pm atarak bildirecektir ve ilk mesaja eklenecektir.
    6- Katılacak üyeler, isim yaş ve psn adreslerini sayfaya yazacaklar.
    7- Katılımcılar maçlara 2 kez gelmediği taktirde ligden atılacaktır.
    8- Maç esnasında küfür, hakaret vb. aşağılayıcı söz içeren cümleler sarfederse ligden atılacaktır.
    9- Maç esnasında defansta topla oynama, zaman geçirme, gol tekrarlarını ard arda birkaç kez seyrettirme yasaktır.
    10- Her türlü sorun ve şikayetlerinizi bana forumumuzdan pm atarak bildirebilirsiniz.
    11- Her galibiyet 3 puan, beraberlik 1 puan, yenilgi 0 puan olarak hanenize yazılacaktır.

KATILIMCILAR (PSN)
    1- GodLeSsCapTive

Ekle mayisda burdayım knk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetT06 -- 8 Nisan 2014; 21:52:06 >

• isim: mustafa
    PSN: turee00

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.