Şimdi Ara

Playstation 4 Çıkınca Playstation 3'e Devam Edecek olanlar Derneği (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
2
Favori
3.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fakirliğin lüzumu yok ilk günden alacağım ps4'ü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 29 Haziran 2013; 21:01:40 >
  • Ekle hocam yarın alıyorum. PS4 Slim'i bekleyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaz benide bir köşeye ustaa..
  • Beyler bişey sorucam yardımcı olursanız sevinirim.PS4 açıklandı,ben yaz tatilinde oynamak için ps3 almayı düşünüyorum.Lise 3'teyim gelecek sene lys var.Onun için bu hafta alıp oynamayı düşünüyorum ama ps4'in donanım muhteşem bi 6 sene götürücek gibi oda.Ps3'ün donanımı yavaş kalır mı?Yani fifa 14 çıkıyor yada gta5 bu tür oyunları sıkıntısız oynarım değilmi?Çünkü 1000 küsür masraf yapıcaz oyunlarla beraber,Ps4 çıkınca bu kadar para verip üzülmek istemem.

• Benide yaz keke Aletim 1 haftalık
  • ps3 kadar güzel bir alet var mı :D,yav demek istediğim iphone 5 çıkınca iphone oyunlarını iphone 5 göre optimize ettiler.Bunun sonuncunda diğer iphone ürünlerinde kasma ve frame fate sorunu oldu.Muhtemelen PS3'ünde başına bu gelecek.PS4 çıkan oyunlar PS3 çıkarsa frame fate sorununyla karşılaşıcaz.Karşlılaşmazsakda adamlar er yada geç ps3 desteği keserler.
  • Ekle benide
    Senelerce ps3 cafelerde futbol oynadık durduk. ps3üde alalı 4-5 ay oldu oymadığım sürüsüyle oyun var. hem çok ucuza güzel oyunları şuan oynuyorum.
    ps4 almaya kalksam makina bir sürü para oyunlar ayrı bir para.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesaj dursun,eklersin artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide eklersen sevinirim Valla bu sonbahar öyle oyunlar geliyor ki bizi baya bi süre götürür...

• Ps4 slim cikana kadar ps3e devam hacu ekle

• quote:

Orijinalden alıntı: aygun98

Ekle hocam yarın alıyorum. PS4 Slim'i bekleyeceğim.

küçücük aleti daha ne kadar küçültüp slim çıkartırlar bilmiyorum, daha küçüğünde ısınma problemleri olabilir, zaten ps4'de 28 nm kullanılacağı için sorunsuz olacaktır ps3 gibi ilerde bozulma durumu olmaz, tabii ki elektronik cihaz bu bozulabilir ama bozulmanın nedeni ps4'ün kronik bir sorunu olmaz, herhangi bir neden olur
  • Öyle deme Görkem ps4 slim insanoğlunda var olan birçok delikten geçebilecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: tozluk1903

Öyle deme Görkem ps4 slim insanoğlunda var olan birçok delikten geçebilecek.

o kadar küçültmesinler meraklı arkadaşlar değişik şeyler deneyebilir
  • Tabi bunların hepsini ilk önce Kaz Hirai abimiz deneyip biz insanlara sunacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Axl Rose

quote:

Orijinalden alıntı: aygun98

Ekle hocam yarın alıyorum. PS4 Slim'i bekleyeceğim.

küçücük aleti daha ne kadar küçültüp slim çıkartırlar bilmiyorum, daha küçüğünde ısınma problemleri olabilir, zaten ps4'de 28 nm kullanılacağı için sorunsuz olacaktır ps3 gibi ilerde bozulma durumu olmaz, tabii ki elektronik cihaz bu bozulabilir ama bozulmanın nedeni ps4'ün kronik bir sorunu olmaz, herhangi bir neden olur

o zaman gelecek yaz alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Axl Rose

quote:

Orijinalden alıntı: tozluk1903

Öyle deme Görkem ps4 slim insanoğlunda var olan birçok delikten geçebilecek.

o kadar küçültmesinler meraklı arkadaşlar değişik şeyler deneyebilir
    Bazı insanlar bazı deyimleri PS4'te denemesinle o kadar küçük olunca

• Her türlü PS3 e devam ama PS4 de alınacak tabikii...
  • ps4 elime nasip olurda gecerse,ps3 ün yüzüne bile bakmadan satarim ,ps3 ü simdi elimde tutmamim tek sebebi malum GTA 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

ps4 elime nasip olurda gecerse,ps3 ün yüzüne bile bakmadan satarim ,ps3 ü simdi elimde tutmamim tek sebebi malum GTA 5

bir çok kişi için öyle, + Beyond tabii ki de bu iki oyun olmasa ben dahil bir çok kişi elinden çıkarmıştı ps3'lerini
  • Yeni aldım daha ps3'ü.Uzun bir süre kullanırım
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.