Şimdi Ara

Playstation 4 ce-34878-0 hatası!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
2
Favori
26.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugun bf4 aldım, az önce oynamaya basladım 1 saat falan oynadıktan sonra bu ce 34878 0 hatasını aldım sonra oyuna tekrar girdim, kaldığım yerden devam etti oyun ama 7-8 dk sonra yine aynı hatayı verdi kıllandım resmen. Hemen hemen herkesin yasadıgı bir sorun diyolar ama kime sorsam bende olmuyor diyor.

Ne yapmalıyım, garantilik bir şey mi bu yoksa oyunun hatası falan mı? Yardımlarınızı bekliyorum çok teşekkürler..

• Garantilik birsey degil. Ps4 kapatip acin duzelir. Cok nadir ana gorursunuz bende gordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam biraz araştırdım da hiç öyle nadir bir şeye benzemiyormuş, bu forumdan bi arkadaşın makinasını mahvetmiş mesela o hata bir sürü başka hataya sebep olmuş, oyunlara girmeyi bırak normal ps ekranında bile hata ile karsılasıyordum falan diyor.

İnsallah o duruma gitmez bizimki de..

Ne yaptıysa bu allahın belası battlefield yaptı, haftalardır fifa oynarım en ufak böyle bi hata almadım, bf4 ü bi yükledim, daha oynamaya baslamamısken bile bu hatayı verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerminator

Hocam biraz araştırdım da hiç öyle nadir bir şeye benzemiyormuş, bu forumdan bi arkadaşın makinasını mahvetmiş mesela o hata bir sürü başka hataya sebep olmuş, oyunlara girmeyi bırak normal ps ekranında bile hata ile karsılasıyordum falan diyor.

İnsallah o duruma gitmez bizimki de..

Ne yaptıysa bu allahın belası battlefield yaptı, haftalardır fifa oynarım en ufak böyle bi hata almadım, bf4 ü bi yükledim, daha oynamaya baslamamısken bile bu hatayı verdi

Bende toplasan 2-3 kere basima geldi.
    Eger coksa ve sadece bf4 yapiyorsa gsrantilik degil ama gitmek istersebiz goturun 1 ayi gectiyse swap tamir gormus makina verirler gecmediyse 0 makina talep edin tabii sorun varsa.

Bende 3 oyun var nfs rivals,bf4 tomb raider ve fifa 14 demo 2 kez bf4 1 kezde fifa 14 den aldim.
    Isterseniz oyunun kurlumunu silip tekrar yukleyin oyun hakkinda ne varsa silin belki duzelir.

• Sorun şu ki amerika amazon malı ürün, ve 1 ay süresi için 5 gün falan kaldı sanırım, göndersem mi göndermesem mi diye düşünüyorum :D

Başka arkadaşlar da yorum yaparsa sevınırım, fikirleriniz değerli dostlarım..
  • PSN'den çıkış yapıp bir de öyle deneyin. PSN'e bağlı olmadan oynayıp hata vermiyorsa alıntılayın tekrar konuşalım
  • Oyun uygulaması kapaliyken Psn den çıkıp oyuna girin. Oyun menüsüne geldiginde psn menüden tekrar login olun. Multiplayer oynayın bir iki el. Sorun olursa tekrar bastan aynı seyleri tekrarlayın. Bende bu sekilde düzeldi

• Aynı hatayı sürekli bende de veriyor ama sadece Bf 4 oynarken.Ben oyun kaynaklı diye düşündüğüm den bi aksiyon almadım.
  • Ayni hata bf4 oynarken bendede var oyun cokuyor. Bendeki online oynarken oluyor. Interneti kapatinca duzeliyor. Guncelleme bekliyorum bakalim, cunku en son guncelleme mahfetti benim cihazi. Online oyun oynayamiyorum. Bf4 ise cogu kiside oluyor, hesapta duzelticeklerdi kaldi oyle. Makinanizi yollamaya gerek yok diye dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamefry -- 12 Şubat 2014; 14:42:45 >
  • Arkadaşlar, pritz21 ve corsten üyeli arkadaşlarımızın önerisini dinleyerek psn'den çıkış yapıp oyun oynadım, hatayı vermedi. Teşekkür ediyorum bunun için sizlere. Ama ayıptır ya bu kadar para verdik su karsılastıgımız hataya bak

Bu arada bence de bf4 oyunu ile alakalı bu sorun, daha once kesinlikle en ufak bir hata almadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerminator

Arkadaşlar, pritz21 ve corsten üyeli arkadaşlarımızın önerisini dinleyerek psn'den çıkış yapıp oyun oynadım, hatayı vermedi. Teşekkür ediyorum bunun için sizlere. Ama ayıptır ya bu kadar para verdik su karsılastıgımız hataya bak

Bu arada bence de bf4 oyunu ile alakalı bu sorun, daha once kesinlikle en ufak bir hata almadım..

O halde hata EA serverlarından kaynaklaniyordur. PS4 Ağ ayarlarından internet bağlantını tekrar yapılandır, büyük ihtimal DNS bazlı bir sorundur. Google DNS mi kullanıyorsunuz yoksa otomatik mi? Google DNS kullanıyorsanız DNS'yi otomatik olarak seçin.

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Google değil ama farklı bi dns kullanıyordum hocam, ok dns'leri otomatik yapıp bir de öyle deneyim bakalım
  • Bende de FIFA 14 var. Her kariyer maçının sonunda bu hatayı verip oyundan atıyor. Ve kaydetmiyor. Ne yapalım? Makineyi geri mi gönderelim, yoksa güncellemeyi aldığımdan beri beklediğim gibi beklemeye devam mı edeyim?
  • Bu psn den cıkıp öyle oyun oynama yöntemi işe yaradı ama oynadıgım tüm bölümler kaydolmamış sımdı girince gördüm deli oldum

Var mı psn giriş yapmadan oyunu save etmenin yolu arkadaslar?

• Nerminator N kullanıcısına yanıt
    PSN DEN ÇIKIP NASIL OYUN OYNUYCAZ KARDEŞ BEN ANLAMADIM OYUNA GİRDİĞİMİZDEMİ BAĞLANICAZ PSN E
  • BF 4 Campaign modunu oynarken 2 kez verdi bende bu hatayi.Multide sorun yasamadim.Nadir gorulen bir durum oldugunu sanmiyorum.Burada cogu PS4 sahibi asina bu hataya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirgilSollozzo -- 18 Şubat 2014; 11:08:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa'da da oldu birkac kez, sadece bf4te olan bir sorun degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorunu çözebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaonline

sorunu çözebilen var mı?

ben problemimi çözdüm şöyleki ;

ben bu problemi bir tek fifada çok şiddetli olarak yaşadım her maçtan sonra bu hatayı verip oyundan atıyordu bende psn hesabımı ps4'ten sildim ve tekrar yükledim problem kalmadı 2 gündür hata vermiyor
  • Arkadaşlar bir internet bağlantınızı manuel ayar yapıp ayardayken sadece dns leri aşağıda vereceğim dns leri uygulayın bakalım sorun çözülecek mi,Bende usa hesabımda wacht dogs aldıktan sonra indirme safhasında buna benzer hatalar almıştım oyunu indiremiyordu sonra dnsi değiştirdim o gündür bu gündür hiç hata vermedi makina
    208.67.222.222
    208.67.220.220

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allenprost -- 24 Haziran 2014; 21:46:43 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.