Şimdi Ara

Playstation 4 ce-34878-0 hatası!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
91
Cevap
2
Favori
26.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hesap silmekten bahsediyorsanız, kesin işe yarar mı bilemem ama deneyebilirsiniz isterseniz. Enteresan bir hata zaten kesin bir çözümünü bilene rastlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    oyunu silip yüklücem sildim zaten bakalım
  • Arkadaşlar watch dogs 2 oynarken başıma geliyor. Bu zamana kadar aralıklı olarak bu hatayı alırken bugun oyuna hiç giremiyorum sürekli oluyor. Oyunda sorun var dedim bide Resident evil 7 deniyeyim oyun yine dondu. Horizon , bf1 , fifa 17 , final fantasy 15 oynuyorum hiç sorun yokken bu 2 oyunda neden böyle oluyor.

• PS4'ü sıfırlayın.

• Oyle ya da böyle çözülüyor sanırım sizin sorunlar 2 aylık makina kafayı yedi benim cd li oyunlarda donmalar kasmalar felakat bi halde işin kötüsü garanti bişeyi yok diye geri gönderdi cihazı yarın bi daha vereceğim garantiye değişim yaparlarsada direk satıp kurtulmayı düşünüyorum bu konsol saçmalığından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grozny -- 4 Nisan 2017; 5:53:27 >
  • Kurkmantoluayi kullanıcısına yanıt
    port kodlari derken bu dns (8.8.8.8 ve 8.8.4.4) den mi bahsediyorsunuz ? yoksa baska birsey mi ? cevaplarsaniz sevinirim,bende de ayni sorun var.saygilarimla ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scarface0537 -- 18 Haziran 2017; 14:45:1 >
  • scarface0537 S kullanıcısına yanıt
    Dns girdikten sonra port kodlarını internet servis saglayiciniza ileterek veya kendiniz modem arayüzüne girerek yapabilirsiniz. Portlar tcp ve udp numaraları. Mesaj atarsanız numaraları iletirim.

• Arkadaşlar fifa 17 oynarken sürekli ce 34878-0 hatası alıyorum netim yok psn ye de bağlı değilim yardımcı olabilecek var mı

• Dun sabah 5 e kadar oynadım oyunu bu sabah acamadım. Dırek bu hata cıktı oyun baslıyor yukluyor ve CE-34878-0 hatası sonra da playstation diski cıkarıyor. Her çozumu denedım ama işe yaramadım. Kafayı yemek uzereyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: melo7

Dun sabah 5 e kadar oynadım oyunu bu sabah acamadım. Dırek bu hata cıktı oyun baslıyor yukluyor ve CE-34878-0 hatası sonra da playstation diski cıkarıyor. Her çozumu denedım ama işe yaramadım. Kafayı yemek uzereyım

Ps4 classic unknown error (ps4 klasik bilinmeyen hatası)
  • Sorunu oyunu silip bastan indirmkle hallettim ama umarim ki bu son olur cunku oyunun uptade 14 gb ve her bu hatada indirirsem kota falan kalmaz :(

• Geçen fifa 17 oynarken bende karşılaştım, cd yi de çıkarmadı makine; son çare fişten çekip taktım, ardından cihazı sıfırladım. Sonuç olarak düzeldi şimdilik 2-3 gündür sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nerminator

Hocam biraz araştırdım da hiç öyle nadir bir şeye benzemiyormuş, bu forumdan bi arkadaşın makinasını mahvetmiş mesela o hata bir sürü başka hataya sebep olmuş, oyunlara girmeyi bırak normal ps ekranında bile hata ile karsılasıyordum falan diyor.

İnsallah o duruma gitmez bizimki de..

Ne yaptıysa bu allahın belası battlefield yaptı, haftalardır fifa oynarım en ufak böyle bi hata almadım, bf4 ü bi yükledim, daha oynamaya baslamamısken bile bu hatayı verdi
    4 yıl sonrada çıkıyor bu hata

• Sıfır ps4 pro aldım, oyunlarda save etmiyordu. Oyundan çıkıp tekrar girdiğimde her seferinde oyunlar yeniden başlıyordu. Servis konsolu değiştirdi. Bu sefer gelen makinede de ce34878-0 hatası alıyorum. Önce 2-3 saatte 1 kere veriyor, akabinde tüm oyunlar oynanamaz hale geliyor. Sistem sıfırladığımda düzeliyor, ancak ertesi gün tekrar hata vermeye başlıyor.

• Bende son 3 günde 2 sefer aldım hata witcher 3 oynarken bir anda hata geliyor. Alalı cihazı 1 ay oldu. Yurtdışı amazona yollasam garantiye bunu incelerken hatayı bulurlar mi acaba

• Bu hatayı çözen var mı? Her oyunfa alıyorum resmen.
    GT Sport
    Fifa20
    Nfs Payback
    Dirt 2.0 Rally

Not: Dil değişikliği işe yaramadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burada vermissin cevabi, boyle sik ve cok oyunda aliyorsan makineni garantiye gonder, devamli bu hata degisim sebebi. umarim garantisi bitmemistir.
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    İşin kötüsü daha 10 gün olmadı garantiden geleli. İşlemci değişti hocam. Garantisini daha cok. 1.5 aylık cihazım.

• Hic bekletme geri gonder. Hatanin birkac videosunu cek, servise videolarim da var de, zaten hatalari gunkuge kaydediyor ps4 icinde, gerekirse oranin da fotosunu cek.

Cihazini degistirirler.

İlginc olan turkiye de ps4 islemci degisimi yok, herhangi bir hatada direkt cihaz degisir, sende basil islemci degisti dediler acaba

• Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    İthalatçı garantili benim cihaz hocam. Metro Gross Avm'den alınma. İstanbul'da bi firmayla anlaşmalılar. Baya çetrefilli bir süreç işledi ilk garantiye gittiğinde. Elektrik kesintisi yaşıyordu cihaz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.