Şimdi Ara

Playstation 4 ce-34878-0 hatası!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
92
Cevap
2
Favori
26.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kadar gerizekalı bir firma nasıl olur aklım almıyor. Hala araştırıyorum. Yabancı forumlarda bakınıyorum, sony cevap vermeye bile yeltenmemiş. Çözüm sunmamış resmen. Kullanıcılar deneme yanılma yöntemiyle sorunları çözüyor. Lanet olsun ya!
  • Hayırlı günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba ben de bu konuyla alakalı problem yaşadım. Sony müşteri hizmetleriyle görüştüm. Dns ayarları yapmam önerildi. dns biri 8.8.8.8 dns ikiyi de 8.8.4.4 yapmamı söylediler. Problemim çözülmediği için tekrar aradım modemimin servis sağlayıcısı ile görüşüp bana verdikleri port kodlarını iletmemi istediler. Sonrasında problemim çözüldü.
  • Arkadaşlar,

Bu hatayı FIFA 16 da kariyer modda aldım. Baya bir sezon sonra aldım. Sanırım 2027 yılındayım. Simulate ederken ekran dondu. Simulate durdurabiliyor ancak tepki vermiyor. Mecbur oyunu kapattım. Açıp load etmek isterken bu hatayı veriyor. Ne yaptıysam olmadı. Çözebilen var mı ?
  • Arkadaşlar konuyla ilgili yardım edebilecek olan yok mu ? Gerçekten kötü bir durumdayım 6 7 aylık oynama verilerim söz konusu. Kayıtlı oyunu yükleyemiyorum. Ne otomatik kayıttan ne manuel kayıttan.

Bu hatayı veriyor. Aramadığım sormadığım yer kalmadı Sony ile görüştüm modeme port atamamı istediler atadım ama çözüm olmadı tahmin etmiştim zaten kayıtlı dosyayı açmak ile port atamanın ne ilgisi olabilirdi... Yabancı forumlara bakıyorum hiç bir şey göremiyorum. Lütfen bilgisi olan yardım etsin.
  • Bende de bugün YouTube açarken PS4 dondu, YouTube ekranında kalmasına rağmen arkadan önerilen bir videoları açmış oynatıyordu. Sonra kapatmaya çalıştım PS4'ü kapanmadı. Fişi filan çektim ben de. İlk kez karşılaşıyorum bir PS4 sıkıntısıyla.
  • konu sürekli hortluyor ama normal çünkü bir çözümü yok. farklı çözümler var.

7 days to die çıktı 1 saat önce ve oyuna girişte bu hatayı veriyordu. 1 saat sonra sebebini deneme yanılma yollarıyla buldum. önce forumdakileri okudum ve olmadı. bendeki hatanın sebebi ps4 ün dil seçeneğiymiş. ingilizceye çevirince düzeldi.
  • Serhadss kullanıcısına yanıt
    Çözüm için çok teşekkür ederim . Fakat hayatımda bu kadar saçma bir durum görmedim . Sitem dili ile oyun arasında nasıl bir sorun oluyor anlamıyorum . Her defasında sistem dilini değiştirmeklemi uğraşayacağız ne kadar salak yapımcılar bunlar .
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    malesef şu an için başka çözüm yok . ingilizcede kalsın eğer çok rahatsız etmiyorsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhadss

konu sürekli hortluyor ama normal çünkü bir çözümü yok. farklı çözümler var.

7 days to die çıktı 1 saat önce ve oyuna girişte bu hatayı veriyordu. 1 saat sonra sebebini deneme yanılma yollarıyla buldum. önce forumdakileri okudum ve olmadı. bendeki hatanın sebebi ps4 ün dil seçeneğiymiş. ingilizceye çevirince düzeldi.

Kardeş çok teşekkür ettim sorun çözüldü aynı oyunda:)

• Hala alıyorum bu hatayı last of us online oynarken.

Dil ingilizce benim zaten, o da işe yaramıyor

• Bende aldım Deus Ex MD oynarken bu sorunu 1 gündür oynayamıyorum çözemedim bir türlü, ilginç bir şey.
  • Ben de bu hatayı ilk kez bugün aldım. Uncharted oynarken oyunu yarılamıştım birden bu hatayı verdi ve tüm savelerim gitti. Bugüne kadar bir sürü oyun bitrdim ilkkez böyle bir hata aldım sorun oyundan olabilir mi, yoksa bu hatayı böyle görmeye devam eder miyim?

• ylönen kullanıcısına yanıt
    Hocam makina 1 yıllık..
    Daha önce hiç bu hatayı almadım.
    Az önce BF4 online oynarken verdi hatayı..

Cihazı kapattım, modemi kapattım. Sonra tekrar açtım. Bi süre oynadıktan sonra tekrar verdi aynı hatayı..

Sizin tekrar başınıza geldi mi acaba? Psn hesabınızı sildikten sonra sıkıntı oldu mu tekrar?
    Servise versem mi diye düşünüyorum :/

• quote:

Orijinalden alıntı: _robisso

Hocam makina 1 yıllık..
    Daha önce hiç bu hatayı almadım.
    Az önce BF4 online oynarken verdi hatayı..

Cihazı kapattım, modemi kapattım. Sonra tekrar açtım. Bi süre oynadıktan sonra tekrar verdi aynı hatayı..

Sizin tekrar başınıza geldi mi acaba? Psn hesabınızı sildikten sonra sıkıntı oldu mu tekrar?
    Servise versem mi diye düşünüyorum :/

Hayır hocam o mesajı yazdıktan sonra bir daha aynı problemi yaşamadım.

Şifreni falan biliyorsan hesabını silip yeniden giriş yapmanda bir sakınca yok.
  • ylönen kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, eve geçer geçmez denicem. Çok teşekkürler hocam, çok sağolun.

• Bu hatayi divisionda aliyorum sebebi ne ki acaba daha once yoktu uzun sure oynamadim guncelleme geldi en son bi girim dedim hep psn e baglanirken bu hata cikiyo

Ingilizce yaptim sistem dilini duzelmedi silip tekrar yuklesem psnden duzelir mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 2 Aralık 2016; 3:52:11 >
  • yusei kullanıcısına yanıt
    Modeminizi kapatıp açın ya da Psn hesabınızdan çıkış yapıp tekrar girin. Kesin çözüm değil ama işe yarayabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Modeminizi kapatıp açın ya da Psn hesabınızdan çıkış yapıp tekrar girin. Kesin çözüm değil ama işe yarayabiliyor.

Psne cikip girmek ise yaramistida her zaman gecerli ise yaramio silip tekrar yuklesem duzelir mi acaba

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.