Şimdi Ara

Playstation 4 ce-34878-0 hatası!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
2
Favori
26.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben resmi sony servislerinden bahsediyordum, sana kolay gelsin, cunku ithalatci garantisinde bunu degisim sorunu olarak gormeyebilirler. umarim isin hallolur.
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Sony tarafında bunun değişim gerektiren bir sorun olduğunu nasıl teyit edebilirim? Sony tarafında kabul görmüş bir hata mı bu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.playstation.com/tr-tr/get-help/help-library/error-codes/ce-34878-0/

Buradan playstation destek ile devam edebilirsin. ama gorecegin gibi sik ve cok uygulamadaki bu sorun playstation destege yonlendiriyor seni. ben de bu sorundan 1 kere degisim yaptirttim, o zaman yerini de bulmustum simdi bulamadim.
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Hocam bi gitti geldi garantiye, tamir oldu. elektrik kesiliyordu cihazdan.
    Bu hata hala devam ediyor, göndermeye fırsat olmadı. Garanti devam ediyor. Biraz süreç normale dönsün, yollayacam bi daha.

• Garantiye gönderebildim sonunda. Bekliyorum ne olacağını. Sonuçlanınca yazarım tekrardan buraya. Lanet hata yüzünden oyun keyfim kalmadı.

• Cihaz garantiden geldi. Anakart tamir gördü. Teste sokmuşlar, bu sefer de ısı sensörleri bozuklugu tespit edilmiş. Onları da yapmışlar/değiştirmişler tekrar teste girmiş. Yasal süreyi de aşarak teslim ettiler dün. Fakat hata devam ediyor hala. Hem nfs payback hem FIFA 20 hata verdi. Bu toplamda 3. Gidişi olacak garantiye.

Bakalım ne olacak.

• Firmayla iletişime geçtim. HDD gönderecekler. Disk değişimi yapacağım. Daha önce bu yönde bir sorun olabileceğini söylemişlerdi bana.

Hdd değişimi Garanti dışı bırakmayacagini, zamandan tasarruf için benim yapabileceğimi söylediler.

• bortecoder kullanıcısına yanıt

merhaba hocam harddisk degisiminden sonra sorununuz duzeldi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saubjk06 kullanıcısına yanıt
    Düzelmedi hocam. Pazartesi tekrar göndereceğim. Lanet olsun, ama kesin diskle alakalı. Save ederken oluyor.

Fifa büyük oranda sorunsuz, tüm gün oynasam 3-4 kez kapanıyor. Ama bazi oyunlarda tutarlı şekilde hep kapanıyor. Nba2K20 hiç açılmıyor,
    Abzu ilk bölümü geçince kapanıyor. Marvel oyunu var bi de. Onda da hiç açılmıyor.

Yeni disk gönderdiler bana değiştirip denedim, o da olmadı.

Tekrar göndercem. Ne yapacaklar bakalım. Yıldım yani.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tekrar gönderdim.
    İstisnasız tekrarlayan oyunlar var. Onları da söyledim. Bakalım ne olacak.
    Firma sahibiyle de görüştüm. En kötü ihtimal anakarti degistiririz dedi.

3. Kez garantiye gitti.
    1 kez de hdd gönderdiler. Ben değiştirdim olmadı.
    Toplamda 4. İşlem görüşü.
    Degistirmelerini istemiştim ama sanırım değiştirilmeyecek. Firma sahibinin demesine göre, içinde hdd, anakart ve cdrom varmış sadece. Anakartin değişmesi zaten bir nevi yenileme gibi olacak şeklinde.

Yazarim cihazdan yeni haber alırsam.

• Son durumda anakart ve harddisk değişimi yapıldı. Nihayet sorun çözüldü. Hatalar gitti. Açılmayan oyunlar açılıyor. Şu an sorun yok arkadaşlar.

Sorunun ana kaynağı anakarttı sanırım. Henüz servis raporunu göndermediler. Telefonda bana söyledikleri anakart ve harddisk değiştiği yönünde.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.