Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (842. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 840841842843844
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kalbim durdu resmen... Bu oyunu istiyorum

https://www.youtube.com/watch?v=zZKD-iBwEUQ
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

Paylaşıldımı bilmiyorum işte Ps4'ün kullanıcı arayüzü tanıtım videosu.

"Olay budur" diyorum.

Gerçekten çok güzel.

Ancak benim takıldığım bir nokta var. Tüm kullanıcılar gerçek isim ve soyisimle görünüyor. Bunu kapatma vardır heralde değil mi? Yani sadece kullanıcı adım gözüksün gibisinden bir seçenek....

o konu hakkında açıklama yapılmıştı önceden isteyen istediği şekilde isim kullanabilir diye

İsteyen istediği şekilde isim kullanabilrden kasıt fake isim kullanmak değil sanırım. Yani orada isim yerine PSN ID görünebiliyordur heralde.
  • Mgs 5 maçı bitirmiş yine !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

quote:

quote:

"Olay budur" diyorum.

Gerçekten çok güzel.

Ancak benim takıldığım bir nokta var. Tüm kullanıcılar gerçek isim ve soyisimle görünüyor. Bunu kapatma vardır heralde değil mi? Yani sadece kullanıcı adım gözüksün gibisinden bir seçenek....

o konu hakkında açıklama yapılmıştı önceden isteyen istediği şekilde isim kullanabilir diye

İsteyen istediği şekilde isim kullanabilrden kasıt fake isim kullanmak değil sanırım. Yani orada isim yerine PSN ID görünebiliyordur heralde.

aynen öyle demek istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Açıkçası inFamous'u grafik kalitesi olarak pek etkileyici bulmadım ancak fizik motoru çok başarılı gözüküyor. Çevre etkileşimi üst düzey olmuş.

240p demi izledin videoyu merak ettim elim ayağım titredi izlerken
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.O.O.D. Music

Bu da bu gecelik son olsun The Dark Sorcerer Tech Demo HD . Yaşlı adamın üstündeki detaylar inanılmaz. Özellikle yeşil perdeli sahnelerde tech-demo değilde gerçek bir şey izliyorum sandım.

http://www.youtube.com/watch?v=BqeuHGESZBA

iyimiş baya

• quote:

Orijinalden alıntı: inzu

Kalbim durdu resmen... Bu oyunu istiyorum

https://www.youtube.com/watch?v=zZKD-iBwEUQ

Oyunun atmosferi çok farklı. Yeni nesil konsollar her eve lazım.
  • quote:

"Olay budur" diyorum.

güzel bayaa arayüz.. lakin benim kafam kıza takıldı.. öle bi kız varmı yaa ps3 oynayan iş atan yuh yani :))
  • Microsoft abilerimiz buyurmuş ki, online olmayan cihaz istiyorsanız Xbox360 alın

• quote:

Orijinalden alıntı: ErtugDark

quote:

"Olay budur" diyorum.

güzel bayaa arayüz.. lakin benim kafam kıza takıldı.. öle bi kız varmı yaa ps3 oynayan iş atan yuh yani :))

ps4'te kızlar teklif ediyomuş :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

1080p de izleyin arkadaşlar.

İzledim ama maalesef ki MGS 5 kadar gerçekci değil, MGS 5 adeta film izler gibi bir gerçekcilik sunuyor. Ağzım açık izledim inFamous aynı etkiyi vermedi

Aynen. Mgs5 fenaydı.

Ben hâlâ The Dark Sorcerer'ın oyun mu gerçek mi olduğunu çözemedim.

aynen .kimse konuşmuyor oda enteresan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

PS4 the last of us gibi oyunları çaliştircak mı geriye uyumluluk

GaiKai sayesinde bulut üzerinden oyunlar oynanabilecek ama kutulu oyuna destek yok sadece bulut üzerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Açıkçası inFamous'u grafik kalitesi olarak pek etkileyici bulmadım ancak fizik motoru çok başarılı gözüküyor. Çevre etkileşimi üst düzey olmuş.

Open World olduğu için gayet iyi bence.Ben baya beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: starks

quote:

Orijinalden alıntı: ErtugDark

quote:

"Olay budur" diyorum.

ps4'te kızlar teklif ediyomuş :))

Güzeldi bu

• Türkiye de ps4 satış patlaması yaşar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

quote:

Orijinalden alıntı: iskender86

Arkadaşlar herkesin atladığı bir kaç nokta var.

1-Makinada ntsc pal ayrımı olacakmı, biliyorsunuzki oyunlarda olmasa bile filmlerde sıkıntı oluyor.

2-Biliyosunuz fat kasa ps3 alanların çoğu garanti süresi bittikten sonra sarı ve kırmızı ışık hatasıyla karşılaştı.
    sarı ışık gibi bir arıza vermesi bu ilk modellerde muhtemelmidir.
    cpu ve gpu kaç nm dir mesela 28nm olabileceğini düşünüyorum.
    ilk çıkan fat ps3 (CECH-A....G) 90nm cpu ve gpu vardı şu an hepsi sarı ışık arızası verdi
    ikinci parti fat ps3 (CECH-H....Q) 65nm cpu ve gpu vardı şu an hepsi sarı ışık arızası verdi
    ilk çıkan slim ps3 (CECH-20xx) 45nm cpu ve 65nm gpu vardı bazılarında sarı ışık başladı.
    ikinci parti slim ps3 45nm (CECH-21xx, 25xx, 30xx)cpu ve 40nm gpu vardı taş gibi cihazlar şu anda.
    son çıkan super slim ps3 ise 32nm cpu ve 28nm gpu var fırına atsan bişi olmaz :)

3-Makinadaki oyunların çözünürlüğü ne olacak, 1080p den fazlası bence fuzulidir, hiçbirimiz villada yaşamıyoruz, şu an 4k tvler 30binlira.
    Oyunlar 1080p olsun 4k sadece 3d oyunlarda işimize yarar gibi gözüküyor. Şu anki tvlerde 1080p 3d yok zaten bilmiyorum artık sonuna kadar nasıl verim alacağız.

4-DS4 bildiğiniz üzere üzerinde birsürü ekipmanla geliyor, touchpanel, kulaklık çıkışı, aydınlatması ve titreşim özelliği...
    bu özellikler için bataryası uzun süre dayanacakmıdır ve bağlantı şekli yine bluetooth mu olacaktır. belkide ds3 joystiklerimizi bundada kullanabiliriz.

5-Kablosuz internet olarak b/g/n desteğinin yanında a/c desteği sanırım gelmedi, bu sizcede media player olarak wireless üzerinden nas disklerimize erişirken sıkıntı yaşatmazmı, yinede 1gbit ethernetin korunması güzel ama bu ethernett oyun için tasarlanmadı sanırım ps3 teki gibi killer serisi ethernetler var onlardan olabilirdi.

6-Usb sayısı kesinlikle çok az, ilk ps3 teki gibi 4 usb olması gerekirdi, madem aynı zamanda bir media cihazı, o zaman arkasındada en azından iki tane daha usb çıkışı olmalıydı.

7-Açma/kapama ve cd alma/verme tuşlarını göremedim, ayrıca bu düğmelerin dokunmatik olması taraftarı değilim.

8-Artık sağlam bir flash destekli web tarayıcıya ihtiyacımız var madem dokunmatik joystik var, artık bununda olması gerekmekte.

9-Oyun indirirken oyun oynayabilmeliyiz artık, bu kadar güçlü donanım bize bunu sağlamalı...

10-MKV ve MP3 formatlarını desteklemesini eminim herkez çok ister. Yani artık bir cihazla herşeyi yapabilmeliyiz, Xperia Z bile kendinden MKV açabiliyosa buda artık bir şart.

Benden bu kadar bunları SONY'ye sormak lazım.... :)

Ayrıca ps3 fat CECH-G ve H modelleri tüm serinin en kalitesiz malzemeyle üretilen cihazlarıdır.

ARKADAŞLAR DİKKAT EDERSENİZ BU CİHAZIN 2020 YE KADAR YENİSİ ÇIKMAYACAK, VE SONY ASLA DONANIMDA İYİLEŞTİRME YAPMAZ SADECE MASRAFLARI AZALMAK İÇİN YA KÜÇÜLTÜR YADA ÇIKARTIR.
    ÖRNEĞİN PS3 TEKİ PS1 PS2 OYUN DESTEĞİNİN KALKMASI VE ÇOĞU KİŞİ BİLMEZ SACD DESTEĞİDE KALKTI 4USB NİN İKİSİNİ YUTTULAR. EN SON ÇIKAN PS3 TE HDD LAMBASI BİLE KALKTI Kİ BLURAY SÜRÜCÜSÜNÜ PS2SLİM GİBİ YAPTIKLARINDAN BAHSETMİYORUM BİLE.

hocam yeni nesil mk oyunundan beklentileriniz neler?

bir de mk 9 u hala oynuyo musunuz

yeni mk dan beklentim, daha gerçekçi kan ve dehşettir :)
    tabiki robot smoke geri gelsin, ermac kırmızı olsun, reptile insana dönsün, goro, kintaro geri gelsin, fredi varsa jasonda gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskender86 -- 12 Haziran 2013; 10:37:30 >
  • Yazılanları okuyamadım. 2 sorum olacak.

PS4 ne zaman çıkacak ? Yeni tv alıcam haliyle PS4 üde onda kullanıcam, mutlaka 3D özellikli mi almalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkæn

Yazılanları okuyamadım. 2 sorum olacak.

PS4 ne zaman çıkacak ? Yeni tv alıcam haliyle PS4 üde onda kullanıcam, mutlaka 3D özellikli mi almalıyım ?

ABD yıl sonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkæn

Yazılanları okuyamadım. 2 sorum olacak.

Ekim - Kasım-Aralık

• Ps3 oyunları ps4 te çalışacak mı arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 840841842843844
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.