Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (828. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 826827828829830
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bu cloud sistemi hemen gelir mi ps4 e ? çünkü last of us , gta 5 ve beyond two souls'u ps4 te oynamayı düşünüyorum. var mı fikri olan ?
  • edit..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BD911 -- 11 Haziran 2013; 22:07:44 >
  • Tek Plus tüm kullanıcı hesaplarında aktif olacak olması süper haber gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDcdy

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

bu konsolun neresinden şimdi?

Hani zorluyorum belki;

kulaklık kardeşim o resimdeki... bende ilk başta fan kısmı zannetmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andre Villas Boas

quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Orijinalden alıntı: Dragonborn

Oyunlar donuyor ne demek ya, ciddi ciddi o oyunları öyle sunacaklarını mı sanıyorsunuz? Oyun çıktığında tamamen stabil olur

BF3 ün demosunu hatırlayın. Metro da ki park da çamur gibi bir görüntü, oyunda fps düşmesi, takılmalar, sesin gitmesi, aramızda konuşma sıkıntısı yaşamamız, vs.

Ama oyunun tam sürümünde bunlardan eser yoktu ve ilk güncellemeyi aldıktan sonra kusursuz oldu.

O yüzden, bu donan oyun daha demo bile değil, muhtemelen beta aşamasındadır. Stabil çalışmaması çok normal ve hatta bakalım PS4 ün işletim sistemi son stabil halini aldı mı bakalım. Belki hale elden geçiriliyor. Aradan 7 sene geçmesine rağmen PS3 ün işletim sistemine hala güncelleme geliyor. O yüzden dün donan oyun hiç bir ama hiç bir şey ifade etmiyor. Edemez de

HOCAM SONY FANISIN ANLAŞILAN AMA PS4 İLE BERABER İŞLETİM SİSTEMİ WİNDOWS TARZI BİŞEYE DÖNDÜ BUDA STABİLLİĞİ ÖLDÜRDÜ ÇIKTIĞINDA KONUŞALIM PS4 VE PS3 ÇOK FARKLI İKİ CİHAZ

Yanlışını var, Sony fanı değilim. Zamanında Xbox One başlıklarında en iyimser yorumları ben yaptım ama ~1 aydan bu yana, Playstation 4 Xbox One dan daha iyi bir hatta çok daha iyi bir oyun konsolu olduğunu ispatlamaya başladığında yavaş yavaş Xbox One dan soğudum ve Playstation 4 e aşık oldum. Aklın yolu birdir.

Bu arada demo aşamasında bile olmayan bir oyunun donması gayet normal, Sistemi oturmuş PS3 de bile oyun oynarken bazen tak diye kitleniyor. Makineyi açıp kapatıyorum. Şimdi bu makinedemi arızalı, bazen elektronik cihazları anlamak zordur nerede ne yapacakları belli olmaz. Şuan ki konsolumda BF3 oynarken RDR oynarken haftada bir kez muhakkak donar kalır ama bunun ne zaman olacağı belli olmaz. Bu işler böyle hocam. 40 yılda bir olur ama gelir sunumu bulur.

Playstation işletim sistemi dibine kadar kapalı kaynak bir işletim sistemi, asla ve asla windows' a benzetilemez. Benzetilecekse IOS, Symbian veya MAC OS a benzetilebilir. Son derece stabildir. MAC OS da x86 işlemciye üretilen bir işletim sistemi ama son derece stabil,
  • playstation2 kaç senesinde çıktı tam hatırlamıyorum ama 13 sene falan olmuştur...o günkü heyecanı hissediyorum çocuk gibi :)
    yaş 29 :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BD911

5 yaşındaki çocuğun eline pc verirsen böyle saçmalar işte.. Ulan biri çıkıp bilişim suçlarına şikayet etse ağlarsın ne konuşuyorsun..

Banami diyosun 28 yasindayim emniyette saglam tanidiklarim var gel bir cayimizi ic gop karakolunda kim aglicak bakalim

yav he he güzel kardeşim kürtsün emniyette tanıdıkların var başka ne gibi skillerin var ?

ultimate skillini söylemedi henüz. Muhtemelen nükleer füze kullanabiliyor

• iskender86 kullanıcısına yanıt
    Dostum seni tebrik ediyorum bence de kulaklık ama aklımın ucundan geçmezdi
  • HALA BİR ADMİN YOK FORUM UYUYOR
  • @rds

Haber verdim bakalım sınırsız yiyecek mi yemeyecek mi?

Milleti ne hakla tehtid ediyorsun?? Birde adminler tanıdık diyor.
  • BAKIN
  • http://forum.donanimhaber.com/m_76076368/f_/key_Andre+Villas+Boas//tm.htm#76150462

28 yaşında ama üni ye yeni gidecek.

Ben Manisa ikamet ediyorum olurda izmirde okursam haftasonları gelemeyecek miyim yani ? Haftasonu da ders falan var mı ?

Diyarbakırlı ama Manisada yaşıyorum diyor daha demin de GOP luyuz falan ayağı yapıyor.
  • rds online şuanda bakmasını istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: YusufTaziM.

BAKIN

4 yetkili abi
  • E3 konferansında alanda canlı oynanan oyunların bazılarında takılma gördüm. Özellikle AC'de bu olay aşırı fazla meydena geldi. Madem tam hazır değil oyun, illa oyun içi gameplay gösterecez diye kasmasalarmış keşke.

1:35:36 gibi başlıyor AC sunumu sonlara doğru iyice şaftı kayıyor oyunun.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Evet hatta bütün salon gülüyordu..

Oyundan da olabilir konsoldan da nasılsa daha seri üretime geçilmedi.. Bana oyundanmış gibi geldi ama bilemeyeceğim.. Çünkü MS ninde başına aynı olay geldi.
  • Canli oyun videolari yayinlanacak simdi,Gamespot ve Gametrailers yayinda su anda,konferanslari izleyip kacmayin hemen
  • quote:

Bu,forumda kimse bana birsey yapamaz adminler tanidik sorunu olan ozele

O tanıdık adminlere benden de selam söyle.
  • Sonunda

Sylargray Reyis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jony___ -- 11 Haziran 2013; 22:01:19 >
  • Bir kaç oyunda daha oldu o . Oyunlardan mı kaynaklıydı konsoldan mı ?
  • 
Sayfa: önceki 826827828829830
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.