Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (816. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 814815816817818
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PlayStation 4, Ön Siparişlerde XOne'ı Geçti

Geçtiğimiz gün Microsoft'un E3 konferansından sonra Xbox One, resmi olarak ön siparişe açılmış ve Amazon gibi internet alışverişinin kalbi diyebileceğimiz bir sitede birinciliğe oynamıştı. Gelen ön siparişler karşısında oldukça şaşıran Amazon yetkilileri, resmi Twitter hesabından bunu duyurmuştu. Fakat Xbox One'ın liderliği, fazla uzun sürmedi.

Şu an için Amazon'un mağazalarında en çok satanlar listesine baktığımızda, PlayStation 4'ün neredeyse bütün ülke mağazalarında Xbox One'ı devirdiğini görüyoruz. Bunların arasında Amazon'un İngiltere, Amerika, Almanya, İtalya, İspanya, Kanada ve Fransa mağazaları bulunuyor. Zaten Amazon'un bunlardan başka ülkeye özel mağazası yok sanıyoruz
    .

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-PlayStation_4_On_Siparislerde_XOnei_Gecti-39030.htm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 için hangi exc.ler duyuruldu?
  • Konsolun tasarımını beğendim.
    Xbox'dan ucuz olması da iyi oldu.
  • PS4'ün Hard Diskinin Kapasitesi Yükseltilebilir

Sony, Playstation 4'ün hard diskinin 500 GB olacağını açıklamıştı. Artık hemen hemen her oyunun dijital olarak satışa çıktığı günümüzde oyunların boyutları da gitgide artıyor. PS3'te 30-40 GB hatta daha büyük boyutlu oyunlarla karşılaşmıştık.

Yetkililerin açıklamasına göre Playstation 4'ün hard diski yükseltilebilir olacak. Yani 500 GB yetmezse büyük ihtimalle harici bir hard diske oyunlarınızı yükleme şansınız olacak. Böylece yer sıkıntısı çekmeyeceksiniz.

Açıkçası 500 GB oyunlar için yeterli görünüyor, sonuçta oyuncuların büyük bölümü oyunları hala kutulu olarak satın alıyorlar.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-PS4un_Hard_Diskinin_Kapasitesi_Yukseltilebilir-39028.htm

• Beyler tv tavsiyeniz var mıdır? 3-4 milyar arası olsun maksimum. Büyük bir şey full hd 3D destekli olsun istiyorum. Tavsiyeniz yoksa da şu siteden bakabilirsiniz demenizi bekliyorum.

Alıntı yaparsanız sevinirim
  • ps3 dualshock 3 , ps4 ile uyumlu olarak çalışır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quu

ps3 dualshock 3 , ps4 ile uyumlu olarak çalışır mı ?

çalışmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Quantum Break

Oha bu video sayesinde vazgeçtim ps4 ten xbox ci olduk
    Xone alırsam tv izleyebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Quantum Break

Kimsede çıkıp dememişki bu sadece CGI Video oyun içi olması imkansız

/>
  • quote:

Quantum Break

Max 700 bin satar, 6 ay sonra Steam'e gelir , 1.5 sene sonra humblebundle da 1$. Alan Wake ' de böyle gelmişti nasıl bitti gördük. Xbox kullanıcıları shooter olmadıkça single-player oyunlara yönelmiyorlar.
  • Ps4 ün 400 dolar fiyatından sonra microsoft kinecti kutudan çıkartıp xboxı da 400 dolardan satacaktır. Görürsünüz bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 11 Haziran 2013; 17:31:28 >
  • IGN anket düzenlemiş. E3'ü kim kazandı diye, dileyenler oy kullanabilir.

http://www.ign.com/articles/2013/06/11/who-is-winning-e3
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Oğlum şunun güzelliğine bakın..

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Bana göre Xbox One'ın kontrolcüsünden 100 kat daha güzel ve şık.

• quote:

Quantum Break

Sazan.avi CGI Allah'ı.
  • Arkadaşlar Ps4 ün ekrankartı ile ilgili detaylı bilgi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quu

ps3 dualshock 3 , ps4 ile uyumlu olarak çalışır mı ?

Çalışmayacak..

PS3'ü sarı ışık arızası yüzünden, ne var ne yok sattım...

Satmayı düşünüyorsan move dışında birşey bırakma..
  • Şuanki ps3 fiyatlarına bakarak aslında ps4'ün TR fiyatı tahmin edilebilir. Örneğin şuan fifa14 bundle ps3 avrupa fiyatı 299€, Türkiye'deki sony yetkili satıcıları şuanda bu bundle pakedini 800 TL'den satıyor. Yani orantılarsak 400€ luk ps4 1000-1100 TL arasında olmalı. Tabi pazara yeni giren ürüne fahiş fiyat çekmek gibi bir adeti olan esnafımız ne yapar bilinmez.

PSN'den indirilen oyunların hesaplar arası paylaşımı hakkında henüz bir açıklama yok sanırım? Ancak ben Plus için kardeşlik muhabbetinin artık bittiğini sanıyorum. Şuan nasıl plus'ın online save sistemi ps3'deki diğer hesaplardan kullanılamıyorsa yada psn plus indirimleri ps3 içindeki diğer hesaplara kapalı ise multiplayer özelliğide diğer hesaplar arasında paylaşılabilir olmayacaktır diye düşünüyorum.

Hoş senede 100TL plus gibi bir sistem için hiç bir şey değil ama örneğin tek makinede iki kardeş farklı hesaplar kullanıyorsa multiplyer için iki kere para ödenmesi gibi bir durum çıkacaktır ortaya bu da pek hoş olmaz kanımca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkonick

quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Oğlum şunun güzelliğine bakın..

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Bana göre Xbox One'ın kontrolcüsünden 100 kat daha güzel ve şık.

Onden pek guzel gorunmuyor. Bu acidan cok şık ama.

Onden xbox gamepadi, diger tum acilardan ds4.

• keşke tamamı piano black olsaymış konsolun. arkadaşın biri photoshoplamış gördüm demin müthiş olmuş..
  • Fiyat uygun sayılır. vergisiyle cart curtuyla 500 doları gecmez inş.
  • 
Sayfa: önceki 814815816817818
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.