Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (818. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HeartQuake

quote:

Orijinalden alıntı: TheHeaven

quote:

quote:

quote:

nedir bu bedava oyun masalı?plus u olmayanlar oyunları single player oynayacak falan?hangi oyunlar?orjinal oyunu satın alıp bi de üstüne plus almamız gerekmez umarım.

Online oynamak için plus almak gerekiyor.

tam anlayamadım ben olayı.100 150 lira orjinal oyuna para vereceğim bir de her ay plus a para mı vereceğim?yoksa bu her ay 1 bedava oyun masalında mı sadece böyle?net anlayan biri açıklayabilir mi?

Şimdi dostum sen oyunu aldın parasını ödeyip.Eğer sadece singleplayer oynayacaksan ek bir ücret ödemene falan gerek yok.Eğer online oynamak istiyorsan aylık 5 dolara plus alacaksın.Ha buradan online oynamak paralı hale geldi anlamını çıkarma bence.Çünkü plus sahibi herkese ayda 1 tane bedava oyun verilecek.

bence bu olmamış yahu.ben alırım her yıl 3-4 tane oyun haftada 1-2 saat online oynarım.devamlı oynayanlar için 5 dolar bir şey değil benim için de bir şey değil de,ne bileyim.plus a bağımlı hale gelmek pek hoş değil verecekleri oyunların kalitesine de bağlı tabii,ama kill zone bf cod vermeyecekleri açık.küçük küçük oyunlar verip bedava oyun veriyoruz demezler umarım.
    ve böyle bir sisteme geçiliyorsa aylık 5 $ sa atıyorum yıllık alınca 40-45 $ a alınabilmeli.

Plus bu sene PS3 için Hitman, Uncharted 3 gibi oyunlar verdi.PS4'e de eminim kaliteli oyunlar gelecektir.Yıllık 50 dolara alınıyor sanırım plus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

tamamı piano black olanı var aynı tasarımın çok şık

edit:
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

tamam arkadaşlar evet paintten siyah çektim oraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi237 -- 11 Haziran 2013; 18:04:44 >
  • Yanlız kimse Sony'nin TR'ye verdiği destekten söz etmemiş. Xbox altın olsa , bedava verilse dahi , sadece bu yoksunluğundan dolayı tercih sebebi olmaktan rahatlıkla çıkarılabilir.
  • Reyiz nick değiştirme var mı?
    Bide ps4 ün full piano black i var harika olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jony___ -- 11 Haziran 2013; 18:01:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YusufTaziM.

Reyiz nick değiştirme var mı?

Nerde o full piano black olan ps4

• quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

quote:

Gerilerde kaldı baya

• quote:

Orijinalden alıntı: itachi237

quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

tamamı piano black olanı var aynı tasarımın çok şık

edit:
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Bak şimdi böyle çok güzel gözüktü konsol, keşke böyle çıkarsalarmış..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

quote:

Gerilerde kaldı baya

• ben ekledim bir tane son sayfaya.
  • bi sitede fiyatı 2.500tlden saılıyor bu nedir yahu bunlar türk insanını ne sanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: punkemre

bi sitede fiyatı 2.500tlden saılıyor bu nedir yahu bunlar türk insanını ne sanıyor

Enayi

• Dün geceki konferansta yeni Ip'lerle dikkat çekmese de,fiyatı ve online özellikleri ile oyuncuların gönlünü yine kazandı Sony.Zaten süper özel oyunların geleceğine dair kimsenin şüphesi yok.
    Hala Sony

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tancredi -- 11 Haziran 2013; 18:09:25 >
  • kısmet olursa hem wiiU hem ps4 almayı düşünüyorum dünkü ps4 sunumu ve az önceki nintendo direct'ten sonra. Ps4 muhtemelen kasım sonu aralık başı gibi çıkacaktır. Mayıs-Haziran 2014 gibi alırım inşallah.
  • hayırlı uğurlu olsun pre-order ıda yaptık rahatız 31 aralığa kadar
  • trophy ler sıfırlansa bari 4 de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım hayatımda aldıgım ılk konsol ps4 olacak.

hala ps3 gıbı antıkaya para verenler var..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

nedir bu bedava oyun masalı?plus u olmayanlar oyunları single player oynayacak falan?hangi oyunlar?orjinal oyunu satın alıp bi de üstüne plus almamız gerekmez umarım.

Online oynamak için plus almak gerekiyor.

tam anlayamadım ben olayı.100 150 lira orjinal oyuna para vereceğim bir de her ay plus a para mı vereceğim?yoksa bu her ay 1 bedava oyun masalında mı sadece böyle?net anlayan biri açıklayabilir mi?

Şimdi dostum sen oyunu aldın parasını ödeyip.Eğer sadece singleplayer oynayacaksan ek bir ücret ödemene falan gerek yok.Eğer online oynamak istiyorsan aylık 5 dolara plus alacaksın.Ha buradan online oynamak paralı hale geldi anlamını çıkarma bence.Çünkü plus sahibi herkese ayda 1 tane bedava oyun verilecek.

bence bu olmamış yahu.ben alırım her yıl 3-4 tane oyun haftada 1-2 saat online oynarım.devamlı oynayanlar için 5 dolar bir şey değil benim için de bir şey değil de,ne bileyim.plus a bağımlı hale gelmek pek hoş değil verecekleri oyunların kalitesine de bağlı tabii,ama kill zone bf cod vermeyecekleri açık.küçük küçük oyunlar verip bedava oyun veriyoruz demezler umarım.
    ve böyle bir sisteme geçiliyorsa aylık 5 $ sa atıyorum yıllık alınca 40-45 $ a alınabilmeli.

Plus bu sene PS3 için Hitman, Uncharted 3 gibi oyunlar verdi.PS4'e de eminim kaliteli oyunlar gelecektir.Yıllık 50 dolara alınıyor sanırım plus.

hayırlısı bakalım,gelsin alırız bakarız
  • Playstation 4 yazılımı işletim sistemi değişecek mi acaba hiçbir yerde makale bulamadım, bahsedilmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speranzaaa -- 11 Haziran 2013; 18:18:31 >
  • Beyler yeni bir konuda açtım. Pre-order'ı nereden ve nasıl yaptığınızı söylerseniz bir 5 kişilik ekibi daha bu camiaya katıcaz Arkadaşlarla ön sipariş yapabileceğimiz kaynakları arıyoruz.

http://forum.donanimhaber.com/m_76277770/f_//tm.htm#76277770

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 11 Haziran 2013; 18:22:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

trophy ler sıfırlansa bari 4 de.

Katliam çıkar o kadar adam salak mıydı kastı derler
  • 
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.